DVTK- Soroksár: 1-2  (0-2)

DVTK- Soroksár: 1-2 (0-2)

fotó: Ádám János/ Észak-Magyarország

A Merkantil Bank Liga NB2 2. fordulójában a bajnokság legnagyobb esélyesének,  a Diósgyőrnek leszünk a vendégei!

Bár ellenfelünk az első fordulóban idegenben vereséget szenvedett a Siófoktól, tisztában vagyunk vele, hogy az NB2 legerősebb keretével rendelkező csapathoz látogatunk. NB1-es és válogatott múlttal rendelkező játékosok sorát felvonultató ellenfelünk ellen sem feltartott kézzel fogunk pályára lépni, mint mindig, most is pontszerzés reményében utazik el a csapat. Lipcsei Péter továbbra sem számíthat a sérült Korozmánra és Kovácra, de az előző héten remeklő keret nélkülük is alkalmas a bravúrra!

DVTK Stadion,   vezeti: Csonka Bence  (Csatári Tibor, Belicza Bence Péter)

DVTK: Danilovic- Szatmári, Bárdos, Bertus, Eppel, Lukács, Jurek, Bényei, Holdampf, Hegedűs, Farkas

Vezetőedző: Dragan Vukmir

Soroksár: Kovács- Ternován, Kékesi, Valencsik, Csontos- Hudák, Haris- Lisztes, Lőrinczy, Hajdú- Lovrencsics

DVTK - Soroksár: 1-2  (0-2)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

90. perc: Hudák helyére Nagy érkezett.

89. perc: Pintér lövését Danilov védte üggyel-bajjal.

83. perc: Itt volt a meccs labdánk! Lőrinczy gyönyörűen adta vissza a labdát Harisnak, aki ajtó- ablak helyzetben a kapusba lőtte a labdát.

81. perc: Vajda cselezte tisztára magát, lapos beadása azonban két érkező támadó között is elsuhant. Nagy helyzet maradt ki!

78. perc: 1-2: Farkas beadása után Szőke érkezett a rövidre és bepöckölte a labdát a bal alsó sarokba.

77. perc: Csirmaz és Hegedűs kapott sárga lapot reklamálásért.

76. perc: Hajdú helyére Pintér érkezett csapatunkba.

74. perc: Farkas kapott sárga lapot Csontos megrúgásáért.

72. perc: Farkas beadása után Lukács lőtt, Kékesi azonban az utolsó pillanatban blokkolni tudott.

71. perc: Lisztes helyére Króner, Bényei helyére Koman érkezett.

58. perc: Bertus, Eppel és Jurek helyére Csirmaz, Vajda és Szőke érkeztek.

57. perc: Újabb kontra végén Hajdú verte meg védőjét, jobb lábas lövése a hosszú kapufáról pattant ki.

54. perc: Lőrinczy indította Lovrencsicset, aki jobbról középre ívelt. Hudák tökéletesen érkezett, de 5 méterről kapu fölé fejelt.

50. perc: Eppel vett mellre egy beívelést Kékesi szorításában, majd fél fordulatból 10 méterről kapu fölé lőtt.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

44. perc: Farkas bal lábas beadása mindenki előtt elsuhant és centikkel ugyan, de a kaput is elkerülte.

43. perc: Jurek lövése Eppelről veszélyesen lepattant, de szerencsére nem elkerülte a kapunkat.

39. perc: 0-2: Lisztes készítette le a labdát a tizenhatos vonalára, ahonnan Hajdú védhetetlenül lőtt a bal alsó sarokba.

36. perc: 0-1: Lőrinczy vezette a labdát, majd ballal 25 méterről hihetetlenül nagy gólt lőtt a felső sarokba.

32. perc: Lisztes két csel után Hudákhoz passzolt, aki 19 méterről bal kapu fölé lőtt.

24. perc: Lőrinczy lövése kellemetlenül lepattant a hazai kapus előtt. Danilovic csak ütni tudta a középre tartó labdát.

21. perc: Ismét a bal oldalunkat bontotta meg a DVTK. A lapos beadás után Lukács lövését Kékesi blokkolta.

18. perc: Farkas tört be középre a jobb oldalról, rövidre tartó bal lábas lövését Kovács szögletre ütötte.

15. perc: Jurek éles szögből lőtt, Kovács vetődve szögletre ütötte a hosszú sarokba tartó labdát.

13. perc: Lukács jobbról ívelt középre. Eppel két védőnk szorításában elesett, a játékvezető sípja szerencsére néma maradt.

6. perc: Jurek bal oldali beadása az oldalhálóban landolt.

4. perc: Lőrinczy szögletét Danilovic húzta le a hosszún érkező Valencsik elől.

1. perc: A mérkőzést a fehér mezes Soroksár kezdte.