Végeredmény: DVTK- Soroksár: 1-0  (1-0)

Végeredmény: DVTK- Soroksár: 1-0 (1-0)

fotó: dvtk.eu

A Merkantil Bank Liga NB2 36. forduló záró mérkőzésén Diósgyőrben lép pályára a csapatunk!

Mai ellenfelünk győzelmi kényszerben lép pályára, hisz tegnap a Kecskemét győzelmével már 6 pontra lépett meg a feljutásért vívott harcban. Egy újabb pontvesztés végzetes hiba lenne a DVTK-tól, így nagy rohamokra, hazai nyomásra számíthatnak Gyömbér Gáborék. Ugyanakkor az őszi mérkőzésen már bizonyítottuk, hogy a legjobb csapatok ellen is képesek vagyunk pontot szerezni! Ennek reményében lépünk pályára mai is a 20 órától kezdődő mérkőzésen!

DVTK Stadion   vezeti: Pillok Ádám (Csatári Tibor, Belicza Bence Péter)

DVTK: Danilovic- Szatmári, Oláh, Bertus, Zsolnai, Lucas, Belényesi, Eppel, Szűcs, Keller, Hegedűs

Vezetőedző: Dragan Vukmir

Soroksár: Major- Ternován, Kékesi, Gyömbér, Valencsik- Hudák, Katona- Redzic, Lőrinczy, Csernik- Lovrencsics

DVTK - Soroksár SC : 1-0  (1-0)

90. perc: Könyves lépett ki ziccerben, de lassúnak bizonyult. Kékesi könnyedén érte utol és szabályosan szerelte.

87. perc: Polgár rántotta le Nagyot, amiért sárga lapot kapott.

83. perc: Könyves rúgta meg Kékesit, amiért sárga lapot kapott.  Közben Ternován helyére Nagy érkezett a csapatunkba.

79. perc: Jobb oldali szögletet követően Lovrencsics talált a kapuba. A játékvezető azonban lest ítélt, mivel Katona zavarta a hazai kapust.

77. perc: A sérült Oláh helyére Polgár érkezett.

74. perc: Gyömbér kapott sárga lapot Oláh megrúgásáért. A szabadrúgást Hegedűs váratlanul kapura lőtte. A labda az oldalhálóban kötött ki.

72. perc: Kocsis és Könyves érkezett Eppel és Németh helyére.

68. perc: Valencsik megpattanó lövését Danilovic védte.

62. perc: Bal oldali hazai akció végén Lucas 20 méterről laposan kapu mellé lőtt.

61. perc: Keller vitte le a labdát az alapvonalig, középre gurítása Eppel mögé érkezett.

55. perc: Oláh beadása után Szűcs fejese nem okozott gondot Majornak.

53. perc: Redzic végezte el gyorsan a szabadrúgást. Katona egy pattanás után kapura fordult, de lecsúszott lábáról a lövés, nem találta el a kaput.

51. perc: Lőrinczy oldalszabadrúgását Szatmári fejelte ki a kapu torkából.

46. perc: Szünetben Zsolnai helyére Németh érkezett a DVTK csapatába. Lipcsei Péter is cserélt, Szerető érkezett Csernik helyére.

43. perc: Keller kapott sárga lapot Redzic lerántásáért.

42. perc: Eppel lépett ki ziccerben, de amikor eltolta a labdát Major mellett, a játékvezető asszisztense jelzésére lest ítélt.

38. perc: Hazai kontra végén a menteni igyekvő Hudák indította Eppelt, aki sokat várt, így védőink utolérték és szerelni tudták!

36. perc: A vezetés birtokában visszaállt kicsit a DVTK, de kapura eddig nem voltunk veszélyesek.

28. perc: 1-0: Szűcs jobb oldali beadása megpattant egy védőn. Így lett jó Eppelnek, aki 5 méterről a léc alá fejelt.

27. perc: Csernik maradt lent egy ütközést követően, de szerencsére kis pihenő után tudja folytatni a játékot.

17. perc: Redzic cikázott át a bal oldalon, az ötös sarkáról leadott lövését Danilovic lábbal védte.

14. perc: Hudák csúszott be a tizenhatosunkon belül, eltalálta Keller lábát, de a játékvezető szögletet ítélt és sárgát adott a reklamáló Lucasnak. A sarokrúgás után Szatmári fejelt 5 méterről, Major hatalmas bravúrral oldalra ütötte a labdát.

13. perc: Szűcs iramodott meg a jobb oldalon, de Ternován időben keresztezett és menteni tudott.

9. perc: Redzic harcosságának köszönhetően Lovrencsics kapott labdát a jobb oldalon. Éles szögből az oldalhálóba lőtt.

8. perc: Hazai mezőnyfölényben zajlik a mérkőzés, de a kapunk nem forgott veszélyben.

1. perc: A mérkőzést a piros mezes hazai csapat kezdte.