Végeredmény: Soroksár- BMTE: 3-0  (1-0)

Végeredmény: Soroksár- BMTE: 3-0 (1-0)

A Merkantil  Bank Liga NB2 34. fordulójában, öt fordulóval a bajnokság vége előtt a tavaly még NB1-es Budafok lesz az ellenfelünk!

Néhány fordulóval ezelőtt ellenfelünket még a kiesés réme is fenyegette, ám az előző hetekben remek formába lendült és 5 meccs alatt 12 szerzett pontjával eltávolodott a veszélyzónától. Ősszel tizenegyesekkel, kiállítással tarkított izgalmas döntetlent játszottunk idegenben. Ismerve ellenfelünket, jól szervezett harcos ellenfélre kell készülnie Gyömbér Gáboréknak. Remek tavaszi szereplésünknek köszönhetően akár még a 6. hely is megszerezhető lehet, de ehhez feltétlenül kell a 3 pont hazai pályán!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Szilágy Sándor  (Punyi Gyula, Nagy Viktor)

Soroksár: Varga- Katona, Kékesi, Gyömbér, Valencsik- Hudák, Csernik- Redzic, Lőrinczy, Korozmán- Lovrencsics

Budafok: Horváth- Csonka, Horgosi, Takács, Adorján, Zuigéber, Soltész, Jagodics, Szabó, Kalmár, Vaszicsku

Vezetőedző: Csizmadia Csaba

Soroksár SC - Budafoki MTE: 3-0  (1-0)

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

90. perc: Lőrinczy helyére Ladányi érkezett csapatunkba.

85. perc: Györgyi kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

82. perc: Ismét Cserélt a Budafok, Szabó helyére Margitics érkezett. Mi is cseréltünk, Csernik és Redzic helyére Magyari és Csontos érkeztek.

77. perc: Lőrinczy indításával Szerető lépett ki ziccerben, elhúzta a kapus mellett, de elszórakozta a helyzetet, végül rossz helyre passzolt.

75. perc: Korozmán és Lovrencsics helyére Szerető és Kovác érkeztek.

71. perc: 3-0: Korozmán beadását Lovrencsics becsúszva lőtte a kapuba.

70. perc: Hármas cserét hajtott végre Cszimadia Csaba, Zuigéber, Kalmár, Takács, a pályára lépett Györgyi, László, Beke.

69. perc: Gyors kontra végén Korozmán hozta kihagyhatatlan helyzetbe Redzicet. Lövését Vaszicsku hihetetlen bravúrral kirúgta a gólvonalról.

67. perc: Redzic buktatta ellenfelét, amiért sárga lapot kapott.

65. perc: 2-0: Korozmán ívelt balról a hosszú sarok irányába, Horgosi szögletre mentett Kékesi elől. A pontrúgás ismét Kékesi elé pattant, aki ezúttal nem hibázott, 5 méterről a bal sarokba lőtt.

62. perc: Soltész helyére Nádori érkezett a vendég csapatba.

58. perc: Korozmán verte meg védőjét, lövés helyett ziccerbe hozta Redzicet, aki sokat vár, így a védők szerelni tudták.

56. perc: Vaszicsku vaktában előre rúgott labdájánál Valencsik luftot rúgott, de a lehetőség meglepte Zuigébert és nem érte el a labdát.

49. perc: Balról beadott labda a védők között eljutott Csonkáig, de Varga spárgával védeni tudta az 5 méterről leadott lövést.

46. perc:  Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45. perc: 1-0: Horgosi ütötte el Redzicet, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Lőrinczy az elvetődő kapus helyére lőtte a labdát.

44. perc: Redzic pontosan ívelt középre, Lovrencsics 5 méterről hatalmas helyzetben kapu mellé fejelt.

41. perc: Jagodics kapott sárga lapot könyöklésért.

40. perc: Redzic verte meg szépen védőjét a jobb oldalon, beadását Takács kifejelte a hosszún érkező Lőrinczy elől.

35. perc: Szabó 23 méterről ballal a bal sarok mellé lőtt.

32. perc: Lovrencsics az alapvonal közeléből a második ütemben érkezők elé passzolt. Lőrinczy lemaradt, a visszafutó Csonka menteni tudott.

28. perc: Korozmán játszotta tisztára magát egy csellel, de jobbal a hosszú sarok mellé csavart.

23. perc: Lovrencsics kapott sárga lapot talpalásért.

19. perc: Valencsik a félpálya közeléből pontosan adott be, Lovrencsics 15 méterről kapu fölé fejelt.

17. perc: Lőrinczy laposan lőtte be a labdát balról, Redzic 12 méterről szorongatott helyzetben nem találta el a kaput.

13. perc: Lőrinczy jobb oldali szögletét követően Lovrencsics szépen forgott ki, de az ötös vonaláról a gólvonalon álló védőbe lőtte a labdát.

11. Redzic indítása felgyorsult a vizes füvön, Lőrinczynek így nem volt esélye, hogy elérje.

6. perc: Lőrinczy indítására Lovrencsics indult el, majd Horgosi szorításában elesett a tizenhatoson belül.  A játékvezető sípja néma maradt.

1. perc: A mérkőzést a piros mezes vendég csapat kezdte.