Végeredmény: Budaörs- Soroksár: 0-1  (0-1)

Végeredmény: Budaörs- Soroksár: 0-1 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 33. fordulójában ismét idegenben, ezúttal Budaörsön lépünk pályára!

Van mit törleszteni mai ellenfelünk ellen, hisz ősszel a Haraszti úton rengeteg ziccert kihagyva szenvedtünk egy gólos vereséget! Ellenfelünk az előző fordulóban nyerni tudott a Budafok ellen, így elmozdult a kieső helyekről, azonban továbbra is közvetlenül érinti a kiesés veszélye. Ezzel szemben Korozmán Kevinék az előző héten fölényes győzelmet arattak a Szentlőrincen, és rövid megingás után folytatták tavaszi remek szereplésüket. Szurkoljunk együtt, hogy tovább tartson a Sori remeklése!

Budaörsi Városi Stadion,      vezeti: Derdák Marcell   (Huszár Balázs, Kulman Tamás)

Budaörs: Tóth- Tányéros, Gyurácz, Zsidai, Kojnok, Winkler, Molnár, Vankó, Tóth, Lengyel, Galambos

Vezetőedző: Toldi Gábor

Soroksár: Varga- Katona, Kékesi, Gyömbér, Valencsik- Hudák, Csernik- Redzic, Lőrinczy, Korozmán- Lovrencsics

Budaörs- Soroksár SC: 0-1  (0-1)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+2. perc: Csernik helyére Magyari érkezett.

88. perc: Korozmán helyére Kovác érkezett csapatunkba.

83. perc: Galambos passzolt az ötösön érkező Balázs elé, aki kapásból lőtt. Varga keresztbe vetődve hihetetlen bravúrral szögletre ütötte a labdát.

78. perc: Kojnok és Winkler helyére Kapronczai és Molnár M. érkeztek a vendég csapatba.

75. perc: Korozmán kapott sárga lapot reklamálásért. Közben Redzic helyére Nagy érkezett a csapatunkba.

70. perc: Balázs kapott egy beemelt labdát, de Varga kapujából kimozdulva szabályosan ütötte el a labdát a hazai támadó elől.

67. perc: Jobb oldali szöglet után lecsorgott a labda, Petneházi 11 méterről senkitől sem zavartatva kirúgta a stadionból a labdát.

61. perc: Kettős cserét hajtott végre a hazai csapat. Zsidai és Lengyel helyére Molnár és Petneházi érkeztek.

55. perc: Gyors kontra végén Korozmán hozta helyeztbe a jobb kötőben induló Lőrinczyt, aki kapásból lőtt, de labdája elkerülte a rövid sarkot.

50. perc: Hudák kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

47. perc: Lőrinczy szabadrúgását Korozmán kapunak háttal megcsúsztatta, biztosan védett a hazai kapus.

46. perc: Szünetben Winkler helyére Balázs érkezett a hazai csapatba.

43. perc: 0-1: Lőrinczy labdáját Korozmán vette át, majd 17 méterről védhetetlenül bombázott a bal felső sarokba.

39. perc: Lovrencsics fordult le védőjéről, 14 méteres lapos lövését Tóth üggyel- bajjal védeni tudta.

36. perc: Winkler kapott sárga lapot Csernik megrúgásáért.

35. perc: Lőrinczy fordult le védőjéről és indította a Tányéros mögé bemozgó Lovrencsicset, aki becsúszva kapura pöckölte a labdát. Tóth biztosan védett.

30. perc: Winkler pontosan adott középre, Molnár viszont középről 7 méterről nem fejjel nem találta el a kaput.

23. perc: Winkler cselezett középre a jobb oldalról. Bal lábas lapos lövését Varga könnyedén védte.

21. perc: Katona jobb oldali beadására Korozmán érkezett a hosszú saroknál. Szépen emelkedett védője fölé, de a labdát már nem tudta irányítani, nem talált kaput.

16. perc: Labdát szereztünk az ellenfél térfelén, mellyel Redzic rögtön támadásba lendült. A tizenhatoson keresztbe mozgó Korozmánhoz passzolt, aki lövés helyett cselezni próbált, így a védőknek lehetősége volt szerelni.

13. perc: Winkler húzott el a bal oldalon, de Redzic visszaért vele és becsúszva szögletre mentett.

7. perc: Jobb oldali hazai szöglet Lovrencsics tisztázott a tizenegyes pont környékéről.

2. perc: Korozmán fél fordulatból 18 méterről kapu fölé lőtt.

1. perc: A mérkőzést a zöld mezben játszó hazai csapat kezdi!