Soroksár- Tiszakécske: 0-1  (0-1)

Soroksár- Tiszakécske: 0-1 (0-1)

Folytatódnak a Merkantil Bank Liga NB2 küzdelmei a 30. forduló mérkőzéseivel. Csapatunk ezen a hétvégén a Tiszakécske együttesét fogadja a Haraszti úton.

Két jó formában lévő csapat fog összecsapni, mindkét fél veretlen maradt az utolsó 5 fordulóban. A csapatok remek tavaszi teljesítményüknek köszönhetően eltávolodtak a kieső helyektől és már előre tekinthetnek. A mérkőzésen újabb hazai 3 pontot várunk, hisz ebben az esetben mai ellenfelünktől is meg tudnánk lépni 5 pontra!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Csonka Bence  (Aradi József, Belicza Bence Péter)

Soroksár: Varga- Nagy, Kékesi, Gyömbér, Valencsik- Katona, Hudák- Lőrinczy, Csernik, Szerető- Lovrencsics

Tiszakécske: Holczer- Uzoma, Máté, Csáki, Erdei, Balázs, Kosznovszky, Kovács, Beliczky, Simon, Gyurján

Vezetőedző: Visinka Ede

Soroksár SC - Tiszakécskei LC:  0-1  (0-1)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90. perc: Erdei helyére Oláh érkezett a Tiszakécske csapatába.

86. perc: Korozmán 25 méteres lövése centikkel kerülte el a jobb alsó sarkot.

82. perc: Redzic 18 méteres lövését Holczer vetődve oldalra ütötte.

80. perc: Mi is cseréltünk, Lőrinczy helyére Magyari érkezett.

79. perc: Kosznovszky helyére Pongrácz érkezett a vendég csapatba.

75. perc: Csernik helyére Kovác érkezett.

73. perc: Korozmán hozta helyzetbe Lovrencsicset, de lövését Holczer lábbal védte. Az ismétlés centikkel gurult el a Redzic előtt, támadónk nem tudott beleérni a pattogó labdába.

66. perc: Gyömbér röviden hazaadott labdájára Kovács csapott le. Egy csel után 10 méterről ballal kapu mellé lőtt.

63. perc: Beliczky helyére Pál, Simon helyére Farkas érkeztek a vendég csapatba.

61. perc: Hármas cserét hajtottunk végre. Szerető, Nagy és Hudák helyére Korozmán, Redzic és Ternován érkeztek.

60. perc: Katona kapott sárga lapot.

57. perc: Simon kapott sárga lapot könyöklésért.

55. perc: Gyorsan elvégzett szabadrúgást követően Balázs került helyzetbe. Éles szögből kapu fölé lőtt.

51. perc: Hudák külsővel indította a Szeretőt, aki becsúszva centikkel maradt le a labdáról. A kimozduló Holczer lábbal menteni tudott.

48. perc: Lovrencsics kapott remek indítást, de védője utolérte és blokkolta lövését.

46. perc: Félidőben cserélt a vendég csapat, Gyurján helyére Vachtler érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

41. perc: Bal oldali beadásra Holczer mozdult ki, de röviden Lőrinczyhez ütötte a labdát. Játékmesterünk 12 méterről kapásból rosszul találta el a labdát, nem ment kapura a lövés.

38. perc: Kosznovszky szánta el lövésre magát, 28 méterről nem talált kaput.

33. perc: 0-1: Jobb oldali szögletet követően Kékesi ért rosszul a labdába, öngólt vétett.

30. perc: Erdei rúgta meg Valencsiket, amiért sárga lapot kapott. A szabadrúgás a hosszú sarokig jutott, ahol Szerető hatalmas helyzetben Holczerbe lőtte a labdát.

25. perc: Csernik bal lábas lövését Holczer ütötte szögletre.

15. perc: Csernik szerzett labdát, amit Lőrinczytől sarokkal kapott vissza. Rávezette a védelemre, a balján érkező Lovrencsicshez passzolt, támadónk lövése Csákiról oldalra pattant.

14. perc: Valencsik kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

12. perc: Lovrencsics verte meg védőjét, majd 18 méterről laposan alig lőtt a bal sarok mellé.

6. perc: Szerető bal oldali beadása Csáki lábáról saját kapuja felé pörgött, de Horczer figyelt és biztosan védett.

2. perc: Lőrinczy labdájával Szerető fordult le Csákiról, de nagy helyzetben 14 méterről kapu fölé lőtt.

1. perc: A mérkőzést a kék mezben játszó Tiszakécske kezdte.