Végeredmény: Soroksár- Szeged: 2-2  (2-0)

Végeredmény: Soroksár- Szeged: 2-2 (2-0)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia lesz a vendégünk a Merkantil Bank Liga NB2 28. fordulójában.

A kispadon régi ismerősök csapnak össze, hisz Lipcsei Péter és Dragan Vukmir éveken át erősítették a Ferencváros csapatát. Ősszel a szegediek otthon tartották a 3 pontot és azóta is remekül szerepelnek, jelenleg a dobogótól mindössze 1 pontra a 4. helyen állnak. Csapatunk dolga nem lesz egyszerű, mert Kékesi kiállítása miatt újabb belső védőnk esett ki. Ennek ellenére Lovrencsics Balázsék már többször bizonyították, hogy senki sem mehet biztosra a Haraszti úton!

Szamosi Mihály Sporttelep,  vezeti: Móri Tamás   (Rózsa Dávid, Nagy Viktor)

Soroksár: Abu- Nagy, Haris, Gyömbér, Katona- Csernik, Hudák- Korozmán, Lőrinczy, Redzic- Lovrencsics

Grosics Akadémia: Molnár-Farkas- Ódor, Pejovic, Gajdos, Farkas, Temesvári, Horváth, Kővári, Kovács, Gréczi, Csoboth

Vezetőedző: Dragan Vukmir

Soroksár SC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia:  2-2  (2-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

88. perc: Horváth akarta ziccerbe hozni Germánt, de Gyömbér az utolsó pillanatban becsúszva elpöckölte a labdát.

85. perc: Gyorsan elvégzett szabadrúgást követően Korozmán 17 méterről fél fordulatból kapu mellé lőtt.

82. perc: Csoboth helyére Bencze, a sérült Szerető helyére Kovác érkezett.

79. perc: Abu ütötte el ellenfelét a tizenhatoson kívül. Ezért sárga lapot kapott.

75. perc: Redzic helyére Magyari érkezett csapatunkba.

73. perc: 2-2: A tizenhatosunkon belül pattogott a labda. Gajdos becsúszva 15 méterről a bal kapufa mellé lőtt.

70. perc: Gyömbérről pörgött fel a labda a tizenhatos vonalán. Germán kapásból alig lőtt kapu mellé.

68. perc: Vendég kontra végén Csoboth került ajtó-ablak helyzetbe. 15 méterről a léc alá lőtt, Abu bravúrral kapu fölé ütötte a labdát.

62. perc: 2-1: Gajdos ütközött Abuval, a játékvezető nem fújt. Germán 15 méterről az üres kapuba helyezett.

60. perc: Katona helyére Szerető érkezett!

59. perc: Korozmán harcolt ki szabadrúgást 17 méterre a kaputól. Lőrinczy a sorfal fölött a rövid sarkot vette célba, de Molnár -Farkas időben észlelt és biztosan védett.

56. perc: Horváth beadását követően Gajdos fejelt 5 méterről Abu kezébe.

54. perc: Gréczi helyett Germán érkezett a vendég csapatba.

53. perc: Farkas adott be veszélyesen, Gyömbér mentett a rövid saroknál.

47. perc: Hihetetlen helyzet maradt ki! Gajdos a kapufa tövétől nem talált a kapuba. A labda Abu kezébe pörgött.

46. perc: Szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

44. perc: Lőrinczy oldalszabadrúgását Haris nagy helyzetben kapu fölé fejelte.

43. perc: Gréczi buktatta Cserniket, amiért sárga lapot kapott.

41. perc: Lovrencsics jobb oldali beadását Lőrinczy vette le a hosszú saroknál. Egy csel után 10 méterről centikkel lőtt kapu fölé.

34. perc: 2-0: Redzic labdájával Korozmán szépen fordult meg a tizenhatos vonalán, majd ballal védhetetlenül lőtt a bal alsó sarokba.

31. perc: 1-0: Redzic vette maga elé a labdát, majd 16 méterről a kissé kint álló kapus fölött a hálóba lőtt.

25. perc: Nagy adott be remekül a jobb oldalról, Ódor Korozmánt megelőzve fejelte ki a labdát a kapu előteréből.

23. perc: Csoboth cselezte magát középre, majd éles szögből a bal alsót vette célba. Abu bravúrral szögletre tolta a labdát.

20. perc: Hudák csúszott be rossz ütemben, amiért sárga lapot kapott.

17. perc: Szép támadás végén Horváth jutott lövéshez 10 méterről, a játékszer Gyömbérről szögletre pattant.

13. perc: Pejovic lassú hazaadására Lovrencsics csapott le. A vendég kapus jól zárta a szöget, így támadónk spiccel nem tudta ellőni mellette a labdát.

11. perc: Katona indított Lovrencsicset, de a kimozduló Molnár-Farkas a tizenhatos vonalán magához ölelte a labdát.

4. perc: Egy röviden hazapasszolt labdánál Gyömbér zavarta a kifutó Abut, aki így rosszul találta el a labdát. Gréczi kapásból kapura emelt, de kaput nem talált.

2. perc: Horváth oldalszabadrúgása után Pejovic fejelhetett 10 méterről. A labda elkerülte Abu kapuját.

1. perc: A mérkőzést a kék mezes Szeged kezdte.