Végeredmény: III. KER TVE- Soroksár: 2-2  (1-1)

Végeredmény: III. KER TVE- Soroksár: 2-2 (1-1)

kép forrása: nemzetisport.hu

Alig 3 nappal a Békéscsaba elleni győzelmet követően újra pályára lépünk, a Merkantil Bank Liga NB2 27. fordulójában a III. Ker. TVE vendége lesz csapatunk!

Együttesünk hosszú idő után ismét nyerni tudott két egymást követő mérkőzésen, így bizakodóak vagyunk a formát tekintve. Azonban ellenfelünk is komoly javulást mutat az elmúlt fordulókban, elmozdult a kieső helyekről és célba vette a középmezőnyt. Az őszi győzelmet követően reméljük, hogy Gyömbér Gáborék ismét sikerrel járnak és tovább üldözik a mezőny első felében lévő vetélytársakat! 14 órától szurkoljunk együtt az újabb soroksári sikerért!

III. Ker TVE Sporttelep,   vezeti: Zierkelbach Péter  (Kiss Balázs, Király Zsolt)

III.Ker TVE: Balázs- Borvető, Barczi, Rabatin, Bekker, Egerszegi, Horváth, Köböl, Birtalan, Fejes, Kulcsár

Vezetőedző: Kemenes Szabolcs

Soroksár SC: Varga- Nagy, Kékesi, Valencsik, Ternován - Hudák, Haris- Csernik, Lőrinczy, Redzic- Lovrencsics

III. KER. TVE - Soroksár SC:  2-2  (1-1)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+2. perc: Schuszter beadását Borvető próbálta kapura ollózni, de magasra emelte a lábát és veszélyes játék miatt mi rúghattunk szabadrúgást.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

90. perc: Katona kapott sárga lapot.

89. perc: Barczi helyére Rajczi érkezett a hazai csapatba.

88. perc: Gyömbér 6 méterről kapu fölé fejelt.

86. perc: Ismét cseréltünk, Csernik helyére Kovác érkezett.

81. perc: Fejes kapott sárga lapot egy a kiállításhoz hasonló szituációt követően.

80. perc: A tizenhatoson kívülről leadott lövésünk alig kerülte el a kaput.

78. perc: Borvető fordult le védőjéről a tizenhatoson belül, de Ternován remek ütemben közbelépett és menteni tudott.

77. perc: Lőrinczy  és Lovrencsics helyére  Korozmán és Szerető érkeztek.

75. perc: Bal oldali beadásra Kulcsár érkezett, de Varga hatalmas bravúrral szögletre ütötte a labdát.

72. perc: 2-2: Újabb büntetőt ítélt a játékvezető és Barczi ezúttal sem hibázott!

70. perc: Redzic helyére Gyömbér érkezett reagálva az emberhátrányra.

66. perc: Nagy kapott sárga lapot egy rossz ütemű belépőt követően.

65. perc: Kékesi hátulról becsúszva eltalálta ellenfelét, amiért a játékvezető kiállította.

62. perc: Kettős cserét hajtott végre a hazai csapat. Birtalan és Köböl helyére Nyári és Daróczi érkeztek.

60. perc: 1-2:  Lőrinczy indítását Csernik vette át, majd 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt.

55. perc: Lovrencsics lőtt 5 méterről a léc alá, de a játékvezető les miatt nem adta meg a gólt.

50. perc: Birtalan lapos beadására Borvető érkezett, de közelről nem talált a kapuba.

46. perc: Szünetben mindkét csapat cserélt. Horváth helyett Schuszter, míg Hudák helyett Katona érkezett a pályára.

41. perc: 1-1: Redzic kapott remek indítást, 16 méteres lövését Balázs csak ütni tudta. Az érkező Csernik 13 méterről a kapuba lőtt.

38. perc: Köböl kapott sárga lapot.

32. perc: Horváth kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

30. perc: 1-0: Haris szabálytalankodott Rabatinnal szemben, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Barczi a jobb alsó sarokba lőtte a tizenegyest.

20. perc: Kulcsár fejese a védőkről Fejese elé csorgott, de lövése gyenge volt, nem okozott gondot Vargának.

16. perc: Balázs ütötte a labdát Csernik elé, aki 20 méterről a kapufát találta el. Kipattanót Hudák ismét kapufára lőtte, majd a hálóba sodorta a labdát, de játékvezető nem adta meg a gólt!

12. perc: Bekker passza után Horváth vette célba a felső sarkot. Varga ujjheggyel szögletre tolta a labdát.

7. perc: Bal oldali szögletünket a hosszú saroknál Redzic lőtte kapásból kapura, de a védők blokkolni tudtak.

6. perc: Haris 25 méteres bombáját Balázs szögletre tolta.

1. perc: A játékvezető sípszavára útnak indult a játékszer.