Végeredmény: Soroksár- Békéscsaba: 2-0  (0-0)

Végeredmény: Soroksár- Békéscsaba: 2-0 (0-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 26. fordulójában a Békéscsaba látogat a Haraszti útra.

Előző héten csapatunk jó játékkal fölényes győzelmet aratott a jó erőkből álló Nyíregyháza ellen. Lovrencsics Balázsék megmutatták, hogy sokkal több van a csapatban, mint amit ebben az évben a tabella mutat. Szurkolóink várakozásai szerint ezt a harcos, gólratörő játékot kell folytatni a viharsarkiak ellen is és nem lehet gond a 3 pont megszerzésével!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Molnár Attila    (Birtalan Dávid, Vörös Dániel)

Soroksár: Varga- Nagy, Gyömbér, Kékesi, Csontos- Hudák, Csernik- Magyari, Lőrinczy, Korozmán- Lovrencsics

Békéscsaba: Winter- Szabó, Bor, Máris, Király, Fazekas, Albert, Tóth, Varga, Bora, Puskás

Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Soroksár SC - Békéscsaba 1912 Előre:  2-0  (0-0)

92. perc: Lukács kapott sárga lapot reklamálásért.

87. perc: Varga kirúgását Lovrencsics csúsztatta meg. Csernik ugyan elindult, de a kimozduló kapus lábbal menteni tudott.

83. perc: Kihasználjuk utolsó cserénket, Lőrinczy helyére Katona érkezett.

79. perc: Cserélt a vendég csapat, Tóth helyére Lukács, Máris helyére Ilyés érkezett.

78. perc: 2-0: Lovrencsics vezette rá a védelemre a labdát, majd Lőrinczyhez passzolt, aki 14 méterről a jobb sarokba lőtt.

75. perc: 1-0: Szerető labdájára Redzic fordult rá és 6 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.

73. perc: Ismét kettőt cseréltünk, Hudák és Korozmán helyére Haris és Szerető érkeztek. Cserélt a vendég csapat is, Szabó helyére Sipos érkezett.

72. perc: Gyömbérről hátrapattanó labdát Varga megfogta. A játékvezető hazaadásnak ítélte és szabadrúgást ítélt. Bor a legurítást követően messze kapu fölé lőtte.

69. perc: Tóth fejesét Varga vetődve szögletre ütötte.

65. perc: Ternován 50 méteres indítására Korozmán csapott le, de a kivetődő Winterbe lőtt. Lőrinczy finoman kapura emelte a kipattanó labdát, de az csak felülről érintette a hálót.

64. perc: Cserél a Békéscsaba, Varga helyére Mikló érkezett.

63. perc: Király szállt bele Redzicbe, amiért sárga lapot kapott.

62. perc: Hudák lökte fel ellenfelét, amiért sárga lapot kapott.

59. perc: Hudák tört kapura, de közeli éles szögből leadott lövését vetődve védte a vendég kapus.

56. perc: Varga hátulról szándékosan belerúgott az őt kicselező Redzicbe, ennek ellenére csak sárga lapot kapott.

52. perc: Puskás kapott sárga lapot egy rossz ütemű belépőt követően.

47. perc: Redzic passza után Csernik szánta el lövésre magát. 17 méteres bal lábas lövése a jobb kapufán csattant.

46. perc: Szünetben kettős cserét hajtottunk végre, Nagy és Magyari helyére Ternován és Redzic érkeztek.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

39. perc: Király jutott lövéshez 15 méterről, labdáját Hudák blokkolta.

38. perc: Szabó kapott sárga lapot lerántásért.

33. perc: Lőrinczy szabadrúgását Korozmán előre vetődve kapu mellé csúsztatta.

30. perc: Szabó cselezte középre magát, majd a bal felső sarkot vette célba, de labdája elkerülte a kaput.

24. perc: Lovrencsics gyönyörűen fordult le a kissé darabos Boráról, majd ziccerlabdát adott Korozmánnak. Szélsőnk hosszan vette le a labdát, így a kimozduló Winter védeni tudott.

15. perc: Magyari kapott sárga lapot visszarántásért.

12. perc: Szögletünk után Máris vezetett kontratámadást, de a visszafutó Hudák remek ütemben, szabályosan szerelte.

8. perc: Bor labdaátvétellel megverte védőjét a bal oldalon, éles szögből leadott lövését Varga szögletre tolta.

6. perc: Lőrinczy vitte le a labdát az alapvonalig, majd a tizenhatoson érkező Lovrencsicshez passzolt. Támadónk egy átvétel után lőtt, de a labda a visszafutó Albert combjáról a mezőnybe pattant.

3. perc: Korozmán indításával Magyari lépett meg a jobb oldalon, beadása nem volt pontos, így nem alakult ki helyzet.

1. perc:  A mérkőzést a lila mezben játszó vendég csapat kezdi.