Szolnok - Soroksár: 3-0 (1-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 32. fordulójában a 11. helyezett Szolnok vendége lesz csapatunk. Bár Derekas és Takács eltiltása lejárt, most sem lesz teljes a soroksári keret, ezúttal Valencsiknak kell kihagynia a mérkőzést sárga lapjai miatt.Ősszel hazai győzelem született, tavasszal viszont vendég sikerben bízunk!

Szolnoki Tiszaliget Stadion,      vezeti: Rúsz Márton   (Bertalan Dávid, Hofbauer Roland)

Szolnoki MÁV FC: Molnár-Farkas-  Rokszin, Kotula, Horgosi, Tisza, Csirmaz, Kónya, Kovács, Novák, Tamás, Földi

Vezetőedző: Csábi József

Soroksár SC: Szécsi- Gárdos, Gengeliczki, Csontos, Pászka- Gyömbér, Derekas- Ammar, Korozmán, Szerető- Lovrencsics

Szolnoki MÁV FC - Soroksár SC:  3-0   (1-0)

90. perc: Sitku sípszó után rúgta el a labdát, amiért sárga lapot kapott.

85. perc: Rokszin helyére Irmes, Csirmaz helyére Stiku érkezett.

84. perc: Jobb oldali szabadrúgás után Kovács csúsztatott a léc alá. Szécsi hihetetlen bravúrral kitolta a labdát.

81. perc: Tamás helyére Szekszárdi érkezett.

77. perc: Korozmán és Lovrencsics helyére Magyari és Erdélyi érkeztek.

76. perc: Berdó fejelte le a labdát Novák elé, aki ismét helyzetbe került. 14 méterről  leadott lövését Szécsi bravúrral védte.

67. perc: 3-0: Egy előrevágott labda beesett a védők mögé, Novák rácsapott és finom mozdulattal a kapuba helyezett. Közben Ammar helyére Csernik érkezett.

64. perc: 2-0: Csirmaz jobb oldali beadását követően Novák előzte meg Gengeliczkit és közelről a bal alsóba lőtt.

63. perc: Kónya és Földi helyére Berdó és Lakatos érkeztek a hazai csapatba.

59. perc: Ammar 25 méteres szabadrúgása kapu fölé szállt.

56. perc: Eladott labda után Novák került ziccerbe, de Szécsi hatalmas bravúrral szögletre ütötte a lövést.

55. perc: Kovács lépett be a játékba, majd Novákot hozta helyzetbe. A támadó éles szögből leadott lövését Szécsi védte.

54. perc: Gárdos beadását Derekas 10 méterről kapu mellé fejelte.

50. perc: Korozmán taglózta le ellenfelét, amiért sárga lapot kapott.

46. perc: Szünetben  cseréltünk, Szerető helyére Orosz érkezett.

43. perc: Rokszin talpalta le Pászkát, amiért sárga lapot kapott.

36. perc: 1-0: Novák fejelte le a felívelt labdát Rokszin elé, aki közelről a jobb sarokba lőtt.

35. perc: Derekas csapta be védőjét a labdaátvétellel, majd rávezette a játékszert a védőfalra. A balján érkező Lovrencsics elé passzolt, aki a kapus kezébe lőtt.

27. perc: Csirmaz labdájával Novák került ziccerbe. Közeli lövését Gengeliczki remek ütemű becsúszással blokkolni tudta.

25. perc: Csirmaz jobb oldali beadását Novák fejelte kapu fölé.

22. perc: Lovrencsics félfordulatból leadott lövését blokkolták a védők. Az ismétlést Ammar ballal kapu mellé lőtte.

20. perc: Rokszin vitte le a labdát az alapvonalig, igazított egyet rajta, majd az érkező Tisza elé passzolt. A hazaiak középpályása 11 méterről eltörte a labdát, nem talált kaput.

13. perc: Szeretőt rángatta Tamás, ennek ellenére szélsőnk továbbvitte a labdát, de beadása kapu mögé szállt.

11. perc: Kotula nagy bedobását követően Pászka mentett fejjel.

5. perc: A csapatok mezőnyben gyűrik egymást, a kapuk nem forognak veszélyben.

1. perc: A mérkőzést a kék mezben játszó hazaiak kezdték.