Végeredmény: DVSC-Soroksár: 2-0 (2-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 30 fordulójában a listavezető DVSC vendégei leszünk! Papírforma alapján a hazaiak az esélyesek, de tartalékosan felálló csapatunk ősszel is megviccelte a hajdúsági együttest és most is erre készülnek Gyömbér Gáborék. Keretünk kiegészült néhány játékossal, így Lipcsei Péternek nagyobb merítési lehetősége van a hétvégén, mint az előző mérkőzéseken. A meccs érdekessége, hogy vezetőedzőnk először meccsel korábbi csapattársa, Huszti Szabolcs ellen!

Debreceni Nagyerdei Stadion,   vezeti: Pillók Ádám   (Berényi Ákos, Kovács II Gábor)

DVSC: Gróf- Kinyik, Pávkovics, Ugrai, Dzsudzsák, Pintér, Bódi, Bévárdi, Varga, Korhut, Szécsi M.

Vezetőedző: Toldi Gábor

Soroksár: Szécsi G.- Gárdos, Takács, Csontos, Pászka- Derekas, Gyömbér- Magyari, Hudák, Szerető- Erdélyi

DVSC- Soroksár:  2-0  (2-0)

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

90. perc: Ramadan szabadrúgását Gróf szépen vetődve ütötte szögletre.

88. perc: Kusnyir és Haris érkeztek a hazai csapatba Bévárdi és Varga helyére.

79. perc: Dzsudzsák szöglete után Pávkovics  szabadon fejelt, de Szécsi bravúrral ütni tudta a labdát. A kipattanót Bárány közelről a kapufára lőtte.

78. perc: Sós lőhetett bal kötőből. A labda már túljutott Szécsin, Csontos a gólvonalról menteni tudott.

76. perc: Pintér helyére Bényei érkezett.

74. perc:  Pintér hozta helyzetbe Bárányt, aki nem passz helyett lövésre szánta el magát. Szécsi szépen védett a rövid saroknál.

71. perc: Orosz cselezett befelé, majd életerős lövése lepattant a blokkoló Vargáról.

68. perc: Ismét kettőt cserélünk! Orosz és Korozmán érkeztek Gyömbér és Szerető helyére.

62. perc: Takács kapott sárga lapot Bárány visszarántásáért.

60. perc: Dzsudzsák lapos lövését Szécsi Gergő magabiztosan védte.

57. perc: Cserél a hazai csapat, Bárány és Sós érkeztek Bódi és Ugrai helyére.

54. perc: Lovrencsics kapott remek labdát a bal oldalon. Jobb külsővel a középen érkező Hudák elé passzolt, aki nagy helyzetben nem tudott túljárni Gróf eszén.

50. perc: Szép labdakihozatal után Korhut révén vezetett támadást a DVSC. A baloldali védő beadását Pászka fejelte ki Szécsi elől.

46. perc: Szünetben cserélt Lipcsei Péter, Erdélyi helyére Lovrencsics, illetve Magyari helyére Ramadan érkezett.

37. perc: 2-0: Pintér újabb remek beadását Ugrai dropliból védhetetlenül lőtte a léc alá.

33. perc: Derekas kapott sárga lapot Varga buktatásáért.

31. perc: Erdélyi ellen szabálytalankodtak, de a labdára lecsapott Magyari, aki így ziccerbe került. Gróf azonban jól zárta a szöget, és vetődve hárítani tudott.

30. perc: Pászka 24 méteres lövése elkerülte a kaput.

26. perc: Hudák lépett ki egy beemelt labdával, beadása nem volt pontos Magyari számára.

18. perc: Bévárdi vette le kézzel a labdát, de a játékvezető továbbot intett. A hazai védő ezután tisztára játszotta magát és ballal kapura lőtt. Szécs Gergő bravúrral szögletre mentett.

12. perc: 1-0: Dzsuzsák vezette keresztbe a labdát, majd balról középre adott. Szécsi Márk megelőzte védőjét és közelről a kapuba lőtt.

9. perc: Bévárdi beadását Gyömbér csúsztatta ki Ugrai elől.

5. perc: Szerető iramodott meg a jobb oldalon és pimasz sarkalással megkerülte védőjét. Középen ketten is érkeztek de a középre rúgott labda nem volt pontos.

3. perc: Bévárdi tört be a tizenhatosunkon belülre, majd megkerülős csellel próbálkozott. Pászka időben reagált is kifedezte a labdát.

1. perc: A mérkőzést a  fehér mezben játszó Soroksár kezdte.