Végeredmény: Vasas- Soroksár: 3-1 (3-0)

Vasárnap a bajnokság legerősebb keretével rendelkező Vasas otthonában lépünk pályára. Ellenfelünk az elmúlt fordulókban egyre inkább magára talál, stabilizálódott a védekezése és támadásban is egyre hatékonyabbak. A Fáy utcában rendre sok gólos, közönségszórakoztató mérkőzést szoktunk játszani, reméljük ez alkalommal soroksári pontszerzés is lesz!

Illovszky Rudolf Stadion,    vezeti: Bognár Tamás   (Tőkés Róbert, Berényi Ákos)

Vasas: Jova- Terbe, Litauszki, Szilágyi, Silye- Pátkai, Hidi, Kovács- Radó, Fecesin, Balajti

Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Soroksár: Varga- Kópis, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Derekas, Gyömbér- Orosz, Csernik, Magyari- Lovrencsics

Vasas - Soroksár:  3-1    (3-0)

90+2. perc: Pátkai helyére Murka érkezett.

87. perc: Pekár lövését Varga biztosan fogta.

86. perc: Ismét cserél a Vasas, Fecesin és Radó helyére Szatmári és Köböl érkeztek.

82. perc: Gárdos kapott remek indítást, de még lövés előtt lest jelzett az aszisztens.

79. perc: Silye ápolása miatt áll a játék.

76. perc: Pekár kapott sárga lapot Csernik lerántásáért. Közben Lovrencsics helyére Gárdos érkezett.

72. perc: Takács kapott sárga lapot Radó buktatásáért.

71. perc: Radó lépett ki ziccerben, de a becsúszó Valencsiken átesett. A játékvezető szerencsére műesésért a támadónak adott sárga lapot.

70. perc: Pászka beadását Lovrencsics a hosszú saroktól Jova kezébe fejelte.

68. perc: Balajti helyére Pekár érkezett a Vasasba.

64. perc: Orosz helyére Hudák érkezett csapatunkba.

63. perc: Hazai szöglet után Kovács elé pattant a labda, aki rögtön lőtt. Varga bravúrral szögletre ütötte a labdát.

61. perc: 3-1: Egy lapos beadás után Lovrencsics becsúszva laposan a kapuba lőtt.

55. perc: Pászka kapott sárga lapot buktatásért.

53. perc: Szép akció végén Radó hozta helyzetbe Fecesint, aki 15 méterről centikkel lőtt a jobb alsó sarok mellé.

50. perc: Lovrencsics bombázott az oldalhálóba, de közben a játékvezető már lest intett.

46. perc: A szünetben kettőt cserélt Lipcsei Péter. Bene és Szerető érkezett Kópis és Magyari helyére. A Vasas nem cserélt a szünetben.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45+1. perc: Derekas 18 méteres lövése a felső lécen csattant.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

43. perc: Gyors hazai támadás végén Radó-Pátkai kényszerítő után előbbi került kecsegtető helyzetbe. Középre passzolt labdája mindenki előtt elsuhant, nem alakult ki lövőhelyzet.

38. perc: Balajti kapott hosszú indítást, de Varga becsúszva lábbal menteni tudott.

37. perc: Gengeliczki helyére Takács érkezett csapatunkba.

32. perc: Hazai szöglet után Orosz révén vezettünk kontrát. Szélsőnk az akció végén 20 méterről lőtt, Jova hatalmas bravúrral kiütötte a bal felsőbe tartó labdát.

30. perc: Terbe jobb oldali beadását Gengeliczki csúsztatta ki Fecesin elől.

23. perc: Pászka hozta fel a labdát, majd Lovrencsicshez passzolt, aki 19 méterről laposan alig lőtt kapu mellé.

20. perc: Pászka beadása után alakult ki kavarodás Jova kapuja előtt. Mielőtt Csernik lőni tudott volna, Silye szögletre mentett.

18. perc: 3-0: Terbe újabb remek beadása után Feczesin talált be 5 méterről.

16. perc: Terbe jobb oldali beadását Feczesin csúsztatta meg a rövid saroknál. A hosszú oldalon Balajti elvetődve Varga kezébe lőtt.

14. perc: Terbe ugratta ki Radót, aki nagy helyzetben a jól kimozduló Varga lábába lőtte a labdát.

9. perc: Gyömbér 20 méteres lövését Jova biztosan fogta.

7. perc: Csernik ment le az alapvonalig, beadása Gyömbér elé pattant. Középpályásunk lövése kipattant a betömörülő védőkről.

5. perc: 2-0: Silye futott el a bal oldalon, pontosan passzolt vissza Balajti elé, aki 12 méterről a bal alsó sarokba bombázott.

2. perc: 1-0:  Magyari kapott sárga lapot buktatásért.  A szabadrúgás megpattant a sorfalon, így balra mozduló Vargával ellentétes sarokban kötött ki.

1. perc: A mérkőzést a tiszta fehér szerelésben játszó Soroksár kezdte.