Gyirmót- Soroksár: 1-0 (1-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 e heti fordulójában Gyirmótra látogat csapatunk a hétközi győztes kupamérkőzés után. Lipcsei Péter csapatából csak a sérült Korozmán hiányzása valószínűsíthető, a többiek hadrafoghatóak. Így játékosaink ez alkalommal is győzelmi szándékkal lépnek pályára a remek erőkből álló Gyirmót otthonában!

ALCUFER Stadion,    vezeti: Ducsai József (Berényi Ákos, Márkus Péter)

Gyirmót: Rusák- Nagy, Szatmári, Széles, Major, Simon, Hajdú, Heffler, Varga, Vass, Hudák D.

Vezetőedző: Csertői Aurél

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Derekas- Orosz, Csernik, Magyari- Lovrencsics

Gyirmót- Soroksár:  1-0  (1-0)

90+2. perc: Mayer futott el egy előrevágott labdával. Ziccerben leadott lövését Varga szögletre ütötte.

88. perc: Simon helyére Szegi érkezett a hazai csapatba.

84. perc: Varga helyére Mayer érkezett a Gyirmót csapatába.

83. perc: Gyömbér helyére Huszák érkezett.

79. perc: Herjeczki bal oldali beadását követően Varga ugrotta túl emberét. Fejese centikkel csorgott el a bal kapufa mellett.

76. perc: A sérült Bene helyére Tóth érkezett.

74. perc: Hajdú és Bene kőkemény ütközése után, védőnket ápolni kell. A játékmegszakítást kihasználva kettőt cserélt a Gyirmót. Szatmári és Heffler helyére Lázár és Herjeczki érkeztek.

69. perc: Pászka cselezte le magát az alapvonalig, majd pontosan adott középre. Lovrencsics fejese 6 méterről nem talált kaput.

65. perc: Lipcsei Péter hármas cserét hajtott végre. Csernik, Magyari és Orosz helyére Hudák, Szerető és Gárdos érkeztek.

64. perc: Nagy tört be a tizenhatoson belülre, Simonhoz játszott, aki egy csel után  ballal lőtt. Varga könnyedén védte a középre tartó labdát.

61. perc: Gengeliczki buktatta Simont, amiért sárga lapot kapott.

58. perc: Pászka 30 méteres szabadrúgása kapu fölé szállt.

56. perc: Varga indításával Simon lépett ki ziccerben, de a játékvezető segítője intésére véleményes szituációban lest ítélt.

48. perc: Pászka hazaadása kissé rövid volt, de Varga becsúszva még elérte a labdát.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a szünetben egyik csapat sem cserélt.

42. perc: 1-0: Bal oldali akció végén Hajdú passzolt Nagy elé, aki 6 méterről jobbal a kapu közepébe lőtte a labdát.

40. perc: Hazai kontra végén Simon elvette a labdát a szólózó Varga elől, így viszont a játékvezető lest ítélt.

34. perc: Pászka jobb oldali szögletét Derekas fejelte kapura, de a védők testéről lepattant a labda.

30. perc: Hajdú beadását a hosszú saroknál Major kapásból kapura lőtte. Varga vetődve a mezőnybe ütötte a labdát.

28. perc: Simon jobb oldali beadása lepattant a kapu előterében. Hajdú megelőzte védőjét, de fejjel nem tudta kapura irányítani a labdát.

25. perc: A mezőnyben folyik a játék. A hazai csapat visszaáll saját térfelére, míg a Soroksár sok labdajáratással, de hiába próbálkozik.

15. perc: Szatmári bal oldalról laposan passzolt az üresen érkező Varga elé, aki 5 méterről hatalmas helyzetben a felső lécre vágta a labdát.

13. perc: Major jobb oldali beadását Nagy 15 méterről kapu fölé fejelte.

8. perc: Csernik húzta meg a jobb oldalon Vass mellett, beadásáról Magyari centikkel késett le.

5. perc: 16 méterről a kapufát találtuk el, a kipattanót Derekas a hálóba lőtte. A partjelző hosszú gondolkodás után lest jelzett, így maradt a 0-0.

3. perc: Csernik vezette rá a hazai védelemre, Hudák sárga lapot érően állította meg. A 17 méterről járó szabadrúgást Pászka a bal felső sarok irányába lőtte, de Rusák nagy bravúrral szögletre mentett.

1. perc: A mérkőzést a tiszta sárgában játszó Gyirmót kezdte.