Végeredmény: Soroksár- Győr: 3-2 (2-0)

A MOL Magyar Kupa 7. fordulójában az ETO FC Győr látogat a Haraszti útra. Ellenfelünket erősen sújtja a koronavírus, így kérdéses, hogy milyen csapattal állnak fel. Várhatóan Lipcsei Péter együttesében is több alapember fog pihenőt kapni.

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Veizer Roland   (Berényi Ákos, Kovács Zoltán)

Soroksár: Abu- Kópis, Lipcsei, Valencsik, Pászka- Derekas, Hudák- Tóth, Ladányi, Csernik- Gárdos

ETO FC: Gyurákovics- Bagi, Kerkez, Múcsa, Vankó, Májer, Vitális, Priskin, Sipőcz, Denilson, Berki

Vezetőedző: Csató Sándor

Soroksár - Győr:  3-2  (2-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+2. perc: Bal oldali beadás után Szabados lőhetett közelről. Abu ismét védeni tudott.

90. perc: 24 méterről lőtt szabadrúgást a Győr. Vitális hosszú sarokra tartó lövését Abu bravúrral védeni tudta.

88. perc: Dvorschák 30 méteres lövése lepattant Abu előtt, de kapusunk így is védeni tudott.

85. perc: Kerkez görcsölt be, az ápolás miatt áll a játék.

80. perc: 3-2: Csernik kapott sárga lapot lerántásért. A szabadrúgást Dvorschák fejelte közelről a hálóba.

76. perc: Ismét cseréltek a csapatok. Berki helyére Farkas, míg Tóth helyére Gengeliczki érkezett.

72. perc: Lipcsei rántotta le utolsó emberként a vendég csatárt. Veizer Roland ezért kiállította.

69. perc: Mindkét csapat cserél. Sipőcz helyére Szabados érkezett a Győr csapatába. Míg nálunk Kópis és Gárdos helyére Bene és Lovrencsics érkeztek.

64. perc: Dvorschák ápolása miatt áll a játék.

58. perc: Csernik balról belőtt labdája hosszúnak bizonyult a bevetődő Gárdos számára.

56. perc: 3-1: Pászka jobb oldali szögletét Derekas fejelte a hosszú sarokba.

54. perc: Ladányi helyére Gyömbér érkezett.

51. perc: Hudák kapott sárga lapot reklamálásért.

47. perc: 2-1: Kerkez harcolt ki büntetőt. A tizenegyest Priskin a jobb sarokba gurította.

46. perc: A szünetben hármat cserélt a Győr, Vankó, Májer és Denilson helyére Dvorschák, Szuhodovszki és Erdei érkeztek.

41. perc: Májer egy befelé csel után 18 méterről centikkel lőtt kapu fölé.

37. perc: Priskin megelőzte védőjét egy balról érkező beadásánál, de kiszorított helyzetből nem talált kaput.

31. perc: Ladányi szép csellel játszotta tisztára magát. 16 méteres lövése Bagiról a mezőnybe pattant.

24. perc: Tóth futott el a bal oldalon, szépen adott középre. A szöglet után elől maradó Valencsik megelőzte védőjét, de fejese nem talált kaput.

20. perc: Gyorsan elvégzett szabadrúgás után Priskin került ziccerbe, de szerencsénkre a játékvezető lest ítélt.

16. perc: Derekas kapott jogos sárgát Kerkez buktatásáért.

14. perc: 2-0: Hudák csúsztatása egy védő kezére pattant, a játékvezető büntetőt ítélt. Derekas védhetetlenül bombázott a jobb sarokba.

12. perc: Jobb oldali szöglet után Priskin csúsztatott. Abu ismét védeni tudott.

11. perc: Kerkez ápolása miatt áll a játék.

6. perc: Vitális végezhetett el szabadrúgást a tizenhatosunk sarkáról. Beadás helyett kapura lőtt, de Abu biztosan fogta a labdát.

1. perc: 1-0: A zöld mezes vendégek kezdik a mérkőzést. Az első támadásunk végén Csernik 11 méterről bombázott