Szentlőrinc- Soroksár: 1-2 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 8. fordulójában a 14. helyezett Szentlőrinc otthonába látogat csapatunk. Eltiltott nincs a keretben, viszont Oroszra és Gárdosra sérülés miatt nem számíthat Lipcsei Péter.

Kozármislenyi Stadion,     vezeti: Derdák Marcell  (Kis Zoltán, Bognár László)

Szentlőrinc: Slakta- Sinkovic, Kapronczai, Hleba, Harsányi, Kondor, Keresztes, Nagy, Havas, Sili, Forgács

Vezetőedző: Sluka Marián

Soroksár: Varga- Kópis, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Derekas- Csernik, Korozmán, Magyari- Lovrencsics

Szentlőrinc-Soroksár:  1-2   (0-1)

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

90. perc: Harsányi durva szabálytalansága után csak sárga lapot kapott.

89. perc: 1-2: Harsányi lőtte a jobb sarokba a büntetőt.

87. perc: Derekas kapott sárgát visszarántásért.

86. perc: Korozmán kapott sárga lapot buktatásért.

82. perc: 0-2: Szerető hozta ki a labdát saját térfeléről, majd Derekast indította. Középpályásunk keresztbe passzolt Korozmán elé, aki üres kapura nem hibázott.

78. perc: Mindkét csapat cserélt, Vajda érkezett Forgács helyére és Huszák cserélte Cserniket.

77. perc: Csernik cselezte tisztára magát, bombáját Slakta szögletre ütötte. A pontrúgást Gengeliczki fejelte kapura, a hazai hálóőr hatalmasat védett.

75. perc: Korozmán remek labdával hozta helyzetbe Szeretőt, de szélsőnk sokat várt, így Keresztes becsúszva blokkolni tudott.

71. perc: Korozmán remekül eltalált lövése a hazai védőkről szögletre pattant.

67. perc: Lovrencsics helyére Erdélyi érkezett ivószünet ideje alatt.

64. perc: Bal összekötő helyéről Kondor nyesett kapu fölé.

61. perc: Szerető érkezett a Soroksárba Magyari helyére.

58. perc: Lovrencsics kapott sárga lapot műesésért.

56. perc: Lovrencsics kapott jó indítást, mellyel a tizenhatosig futott. Éles szögből ballal a hazai kapus kezébe lőtt.

52. perc: Magyari lövése lepattant még Slakta előtt, így csak szögletre tudta ütni.

50. perc: A várakozó védők között Magyari csapott volna rá egy előrevágott labdára. Végül havas nem várt kapusára, hanem a mezőnybe vágta a labdát.

46. perc: Félidőben cserélt a hazai csapat, Sinkovic helyére Törőcsik érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

44. perc: Varga rosszul elvégzett kirúgása után került helyzetbe a hazai csapat, de addig vártak, hogy Kópis visszaért és szabályosan menteni tudott.

37. perc: Kópis kapott sárga lapot buktatásért.

35. perc: Hleba sérülése miatt állt a játék. A hazai játékos nem tudta folytatni a mérkőzést, helyére Aszalós érkezett.

32. perc: 0-1: Lovrencsics félfordulatból 18 méterről laposan a bal alsó sarokba lőtt.

30. perc: Nagy bal oldali beadására a hosszú saroknál két szabad ember érkezett. Végül Kondor 6 méterről kapásból kapu fölé lőtt.

27. perc: Csernik bal lábas lövését Slakta védte.

26. perc: Sili jobb oldali beadását Nagy a hosszú saroknál az oldalhálóba vágta.

22. perc: Korozmán hozta helyzetbe Magyarit, aki 15 méterről a kapus és a kapu mellett is elpasszolta a labdát.

16. perc: Csernik gurított középre laposan. A hosszú saroknál Kópis érkezett, de 7 méterről nagy helyzetben az oldalhálót találta el.

12. perc: Csernik beadását követően Lovrencsics fejelt kapu mellé.

10. perc: Pászka eladott labdája után Sili lőtte középre a labdát. Varga remekütemben vetődött ki kapujából és biztosan fogta a labdát.

7. perc: Pászka végezhetett el oldalszabadrúgást. Beadás helyett a kaput vette célba, de lövése nem talált kaput.

5. perc: Pászka bal oldali beadása pontos volt Korozmán számára. Támadónk 9 méterről kapásból kapu fölé lőtt.

1. perc: A mérkőzést a tiszta fehérben pályára lépő Soroksár kezdte. A kezdést követően labdát szerzett a hazai csapat. Szép kontra végén Nagy került helyzetbe, de ballal laposan kapu mellé lőtt.