Végeredmény: Soroksár-Csákvár: 4-3 (2-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 7.fordulójában az AQVITAL FC Csákvár látogat a Haraszti útra. Ellenfelünk 3 vereség mellett 3 döntetlent játszott, a megszerzett 3 ponttal a 19. helyen áll.

Szamosi Mihály Sporttelep,     vezeti: Barna Gábor     (Kiss Balázs, Márkus Péter)

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Derekas- Orosz, Csernik, Korozmán- Lovrencsics

Csákvár: Markek- Mim, Nándori, Major, Papp, Albert, Baracskai, Kocsis, Madarász, László, Daru

Vezetőedző: Visinka Ede

Soroksár SC- AQVITAL FC Csákvár:  4-3  (2-1)

A játékvezető lefújta a találkozót.

91. perc: 4-3: Egy jobb oldali beadást Lovrencsics pofozott a hálóba.

87. perc: Huszák lövése szállt kapu fölé.

84. perc: Szerető rossz ütemű becsúszása után büntetőt ítélt a játékvezető. Madarász tizenegyesét Abu lábbal védte!

82. perc: 3-3: Baracskai lapos beadását Mim közelről az üres kapuba lőtte.

81. perc: 3-2: Madarász lövése a jobb alsóba csorgott a lábak között.

80. perc: Pászka szögletét Lovrencsics csúsztatta kapu mellé.

77. perc: A sérült Varga helyére Abu érkezett a soroksári kapuba, a vendég csapatba pedig Nándori helyére Vukasovic állt be.

74. perc: Pászka 17 méteres szabadrúgása centikkel szállt kapu fölé.

68. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

65. perc: László kapott sárga lapot. Közben pedig Csernik helyére Szerető érkezett.

62. perc: Major helyére Vörös érkezett a Csákvár csapatába.

60. perc: A vendégek lőhettek szabadrúgást kiváló szögből. Madarász lövése messze kapu fölé szállt.

57. perc: Lovrencsics futotta le Nándorit, de lövés helyett cselezni próbált, amit olvastak a visszazáró védők.

51. perc: 3-1: Orosz lövését még védte a vendég kapus, de a kipattanót Lovrencsics könyörtelenül bevágta a jobb alsó sarokba. Közben a sérült Derekas helyére Huszák érkezett.

50. perc: A sérült Daru helyére Posztobányi érkezett.

48. perc: Daru fejelt össze Valencsik. A csákvári támadó fejsérülése súlyosnak bizonyult, cserét kért.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

44. perc: Baracskai kemény lövését Varga magabiztosan fogta.

43. perc: Baracskai lépett ki ígéretes helyzetben, ám a játékvezető lest ítélt.

35. perc: Kocsis szabadrúgása veszélyesen suhant keresztbe a kapu előtt. A támadók nem értek oda időben.

31. perc: Daru kapott sárga lapot reklamálásért.

29. perc: Pászka szögletét Gengeliczki fejelte kapura. Markek hatalmas bravúrral szögletre ütötte a labdát.

28. perc: Ezúttal a jobb oldalon vezettünk szép támadást. Bene beadását Lovrencsics rúgta kapu fölé.

23. perc: Csernik beadását Lovrencsics kanalazta kapura. Markek számára ez nem okozott gondot.

19. perc: Gyönyörű támadás végén Pászka passzolt pontosan Lovrencsicshez. Támadónk 7 méterről leadott lövését Markek lábbal védte.

17. perc: 2-1: Pászka oldalszabadrúgását Gengeliczki fejelte a bal alsó sarokba.

15. perc: Kocsis jobb oldali beadását Papp hatalmas helyzetben 5 méterről mellé fejelte.

13. perc: Gengeliczki kapott sárga lapot egy rossz ütemű belépőt követően. A kiváló szögből járó pontrúgást Kocsis a sorfalba vágta.

11. perc: Kocsis erőből középre labdájáról lekéstek a társak.

10. perc: Pászka szöglete után Lovrencsics fejesét védte a vendég kapus.

5. perc: 1-1: Rögtön jött az egyenlítés. Orosz a jobb összekötő helyéről ballal a hosszú sarokba csavart.

3. perc: 0-1: Csernik eladott labdája után Daru fordult kapura és ballal laposan védhetetlenül lőtte ki a bal alsót.

2. perc: Gyömbér lövése elkerülte a kaput.

1. perc: A mérkőzést a sárga mezes Csákvár kezdte.