Vége: Soroksár- Kazincbarcika: 0-2 (0-1)

Bajnokság 5. játéknapján a megújult Kazincbarcikát fogadjuk a Haraszti úton. Ellenfelünk bravúros pontszerzéssel kezdett a Vasas ellen, ám azóta elmaradtak az eredmények, 2 vereség mellett egyszer ikszelt a borsodi csapat a hátralévő meccseken. Sajnos a Soroksár rajtja sem volt tökéletes, 1 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség a mérleg. Játékosaink hétközi nyilatkozatai alapján kevés gólra és nagy küzdelemre lehet számítani a mai összecsapáson, hisz eddig a 2 csapat összesen 5 gólt szerzett.

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Zám Zsolt  (Bede Tamás, Hofbauer Roland)

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Huszák- Orosz, Derekas, Szerető- Lovrencsics

Kazincbarcika: Horváth- Fótyik, Heil, Oldal, Majzik, Kovác, Krausz, Mikló, Szűcs, Toma, Bereczki

Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Soroksár SC - Kolorcity Kazincbarcika SC:  0-2   (0-1)

94. perc: Toma kapott sárga lapot.

93. perc: Németh beadását Tóth csúsztatta kapu mellé.

92. perc: Pászka szögletét Derekas fejelte Horváth kezébe.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

89. perc: Korozmán 19 méterről laposan kapu mellé lőtt.

86. perc: Egyre feszültebb a hangulat a pályán, a játékvezetőnek ezúttal Benét és Némethet kell békítenie.

83. perc: Kovác helyére Tóth érkezett a vendég csapatba.

78. perc: Kovác passza után Toma lőtt 18 méterről kapu fölé.

76. perc: 0-2: Kovác vezette rá a védelemre, lövőcselére ketten mozdultak el és a támadó ziccerben a bal sarokba helyezett.

73. perc: Kihasználtuk 3. cserénket is. Szerető helyére Gárdos érkezett.

70. perc: Valecsik egyértelműen a labdát találta el, a játékvezető ennek ellenére lefújta és sárga lapot adott védőnknek.

67. perc: Cserélt Vitelki Zoltán, a sérült Oldal helyére Korbély érkezett.

66. perc: Derekas kapott sárga lapot talpalásért.

64. perc: Erdélyi éles szögből leadott lövését fogta Horváth.

62. perc: Valencsik rövid hazaadására Oldal rajtolt, de Varga még időben lépett ki és lábbal menteni tudott.

58. perc: Cserélt a vendég csapat is, Bereczki helyére Németh érkezett.

57. perc: Bereczki szögletét Kovác csúsztatta meg, de a labda mindenki előtt elment keresztbe.

52. perc: Orosz remek szóló után Szeretőt hozta helyzetbe, aki állítás nélkül a bal sarkot vette célba. Horváth vetődve nagyot védett.

51. perc: Derekas került lövőhelyzetbe. 20 méteres bombája kapu fölé szállt.

48. perc: Oldal kapott sárga lapot műesésért.

46. perc: Kettős cserét hajtottunk végre a szünetben, Huszák és Lovrencsics helyén Korozmán és Erdélyi folytatják.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

42. perc: Kovác lépett ki 2 védő között. Lövés helyet szabadrúgást akart kiharcolni, de a játékvezető nem fújta le a szituációt.

40. perc: Bár erősödik a nyomás a vendég csapaton, a védelem jól állja a sarat, kevés lehetőséget adnak a soroksári támadóknak.

33. perc: Pászka újabb remek beadásáról ezúttal Huszák maradt le centikkel.

29. perc: Rögtön jöhetett volna az egyenlítés! Orosz szabadrúgását A berobbanó Derekas fejelte kapu  mellé.

26. perc: 0-1: Szöglet variáció után közelről lőhetett egy vendég játékos. Ezt a labdát Varga még nagy bravúrral védeni tudta. A kipattanót Szűcs közelről laposan a kapuba lőtt.

22. perc: Gengeliczki rosszul ért labdába, így Kovácot hozta helyzetbe. Kapusunk jó ütemben kimozdulva védeni tudta a ziccert.

20. perc: Varga alászaladt egy bal oldali szögletnek, így Oldal szabadon fejelhetett. A gólba tartó labdát Valencsik vágta ki a gólvonalról.

19. perc: Bereczki csapta be védőjét az alapvonal közelében, visszagurítását Gyömbér vágta ki veszélyes területről.

16. perc: Orosz bal oldali szöglete kicsit magas volt Valencsik számára, így már nem tud kapura irányítani fejesét.

11. perc: Orosz beadását a visszazáró Oldal az utolsó pillanatban csúsztatta ki a hosszún érkező Szerető elől.

9. perc: Derekas megpattanó lövése 1 méterrel kerülte el a kapu bal sarkát.

7. perc: Majzik lapos beadását Valencsik vágta ki a kapu előteréből.

2. perc: Lovrencsics lapos beadása közelről Huszák lábáról pattant kapu mellé.

1. perc: A kék mezes vendég csapat kezdte a mérkőzést.