ETO FC Győr- Soroksár SC: 1-1 (0-1)

Ma este 19 órától Győrben lépünk pályára az ETO vendégeként. Néhány hete a felkészülés alatt hazai pályán 1 góllal legyőztük mai házigazdánkat, de a játék képe alapján nem mi voltunk fölényben. Érdekes mérkőzés várható, melyen valószínűleg a jobb helyzetkihasználás fog dönteni. Gengeliczki és Lovrencsics számára külön pikantériája is lesz az összecsapásnak, hisz mindketten Győrből igazoltak a Haraszti útra. Egyik csapat sem kezdte jól a szezont, a 3 pont megszerzésére mindkét félnek nagy szüksége lenne, ha nem akar rögtön az elején leszakadni.

ETO Stadion,   vezeti: Farkas Tibor  (Aradi József, Kulman Tamás)

Győr: Gundel-Takács- Vári, Lipták,Temesvári, Fejes,- Kiss, Vashkeba- Májer, Múcska, Berki- Priskin

Vezetőedző: Tuifel Péter

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Huszák- Orosz, Derekas, Szerető- Lovrencsics

WKW ETO FC Győr - Soroksár SC :  1-1  (0-1)

94. perc: 1-1: Pászkát fejberúgták, a játékvezető ennek ellenére továbbot  intett. A lecsorgót Lipták közelről a kapuba lőtte.

93. perc: Pászka került nagy helyzetbe, de jobb lábas lapos lövését védte a hazai kapus.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

90. perc: Erdélyi kapott sárga lapot buktatásért.

89. perc: Nagy helyzetben Priskin fejelt Varga kezébe, de a játékvezető les miatt lefújta az akciót.

86. perc: A tizenhatos oldalvonaláról rúghatott szabadrúgást a Győr. Vitális élesen középre lőtt labdáját védőink kivágták az ötös vonaláról.

82. perc: A Soroksár is kihasználta mindhárom cseréjét. Lovrencsics helyére Erdélyi érkezett.

80. perc: Orosz helyére Magyari érkezett csapatunkba.

79. perc: Lipták indítását Priskin senkitől sem zavartatva fejelte középre, de Varga jó ütemben mozdult ki, nem alakult ki veszély.

74. perc: Lipcsei Péter is cserélt. Szerető helyére Korozmán érkezett.

73. perc: Egyre jobban nyom a Győr. Ezúttal Májer lövését kellett védenie Vargának.

71. perc: Harmadik cseréjét is kihasználta a Győr, Kiss helyére Szuhodovszki érkezett.

66. perc: Gyömbér kapott sárga lapot Májer buktatásáért. A szabadrúgást Kiss ismét a sorfalba bombázta.

63. perc: Orosz cselezett befelé, majd ballal a hosszú sarkot vette célba. Lövését Gundel-Takács hatalmas bravúrral kiütötte.

59. perc: Kettős cserét hajtott végre a hazai csapat. A pályát elhagyta Múcska és Berki, a helyükre Vitális és Szimcso érkezett.

55. perc: Kiss szabadrúgása a sorfalban álló Gengeliczki fejéről pattant ki. A szituáció után védőnk rövid ápolásra szorult.

52. perc: Berki bal lábas lapos lövését Varga vetődve védte.

48. perc: Derekas kígyózott át a védőkön. Indítása kicsit rövid volt Orosz számára, így nem jutott lövéshez.

46. perc: Szünetben egyik csapat sem cserélt. A játékrészt a Soroksár kezdte.

45. perc: Derekas becsúszva Lovrencsics elé pöckölte a labdát, aki a tizenhatos vonalán Oroszt hozta helyzetbe. Szélsőnk erőteljes lövését Gundel-Takács bravúrral szögletre ütötte.

44. perc: Derekas 27 méteres szabadrúgása alig kerülte el a hazai kaput.

40. perc: Derakas akadályozta a kapust, amiért ő is sárga lapot kapott.

39. perc: Orosz húzta meg a jobb oldalon, Vashkeba rossz ütemben csúszott rá, amiért sárga lapot kapott.

38. perc: Pászka kapott sárga lapot buktatásért.

35. perc: Márjer hozta helyzetbe Priskint, aki az 5 sarkáról kapu mellé lőtt.

33. perc: Priskin lőtt gólt éles szögből, de a játékvezető már korábban les miatt lefújta az akciót. A hazaiak csapatkapitánya ezután sárga lapot kapott.

27. perc: 0-1: Varga húzta le a szögletet, majd Huszák elé gurította a labdát. Csapatkapitányunk végigvezető a pályán és kitűnő ütemben szöktette Szeretőt, aki laposan kilőtte a bal alsó sarkot.

26. perc: Berki dobta fel magát Gyömbér közelében, a játékvezető helyesen nem ítélt büntetőt.

19. perc: Berki vett le egy indítást a tizenhatos vonalán. Nagy helyzetben, a kapussal szemben fölé lőtt.

13. perc: Orosz középre tartó lövését védte a hazai kapus.

11. perc: Orosz középre gurított. Huszák átlépte a labdát Pászkának lövőhelyzetet teremtve, de védőnk 16 méterről leadott bombája kapu fölé szállt.

7. perc: Kiss oldalszabadrúgását Fejes a hosszú saroknál kapu fölé bólintotta.

5. perc: A csapatok egyenlőre sok pontatlansággal, helyzet nélkül játszanak.

1. perc: A mérkőzést a zöld mezes hazaiak kezdték.