Vége: Soroksár- Nyíregyháza: 0-1 (0-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 3. fordulójában a 100%-os Nyíregyháza csapatát fogadjuk. Ellenfelünk az elsőn fordulóban idegenben győzött a Kaposvár ellen, majd otthon 2 góllal múlta felül a Pécs együttesét. Lipcsei Péter csapata hazai győzelem után idegenben kikapott a Dorogtól, így rendkívül fontos lenne a 3 pont megszerzése!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Dr. Kovács Gergely  (Garai Péter, Bornemissza Norbert)

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Huszák- Orosz, Magyari, Szerető- Lovrencsics

Nyíregyháza: Fadgyas- Svedyuk,Jánvári, Fodor, Galambos- Farkas, Papp, Györgyi- Ötvös, Kalocsai, Hornyák

Vezetőedző: Gálhidi György

Soroksár SC- Nyíregyháza Spartacus:  0-1  (0-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

94. perc: Huszák kapott sárga lapot buktatásért.

92. perc: Gárdos szögletét Erdélyi 6 méterről nagy helyzetben kapu fölé fejelte.

91. perc: Lovrencsics fejelte le a labdát az üresen álló Erdélyi elé, aki 5 méterről a felső lécet találta el.

88. perc: Hornyák kapott sárga lapot buktatásért.

86. perc: Gengeliczki beadását Lovrencsics az oldalhálóba fejelte.

85. perc: A rendkívül mélyen és zártan védekező vendégek vonalait beadásokkal ezidáig nem sikerült feltörni.

79. perc: Gengliczki kapott sárga lapot buktatásért, majd a vendégek edzője, Gálhidi is reklamálásért.

76. perc: Szerető helyett Korozmán lépett pályára, így nincs több cserelehetőségünk.

69. perc: Mindkét csapat cserél az ivószünet alatt, Orosz helyére Erdélyi, míg Ötvös helyére Kártik érkezett.

67. perc: Hamed kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

66. perc: Lipcsei Péter is cserélt, Magyari helyére Gárdos érkezett.

65. perc: Hornyák  lépett ki ziccerben, de Bene az utolsó percben becsúszva szerelni tudott.

63. perc: 0-1: Egy eladott labda után kontrázott a vendég csapat. Hamed kapott remek indítást, majd 16 méterről védhetetlenül a hosszú sarokba csavart.

62. perc: Pászka beadása csorgott Orosz elé, aki átvette a labdát. Ez időt engedett a védőknek és becsúszva blokkolták a lövést.

58. perc: Györgyi helyére Hamed érkezett a vendég csapatba.

57. perc: Orosz szöktette Gyömbért, aki balról középre passzolt. Lovrencsics centikkel maradt a labdáról.

54. perc: Hornyák kapott tökéletes beadást, ám 5 méterről nagy helyzetben kapu fölé fejelt.

53. perc: Györgyi esett el a tizenhatoson belül Magyari szorításában, tizenegyes helyett a támadó kapott sárga lapot.

52. perc: Papp szabadrúgása veszélyesen kanyarodott a bal oldali kapufa irányába. Varga vetődve szögletre mentett.

50. perc: Papucsek többszöri figyelmeztetés ellenére sem a megfelelő helyről végezte el a szabadrúgást, ezért sárga lapot kapott.

49. perc: Orosz kapott sárga lapot lerántásért.

47. perc: Pászka beadását Orosz fejelte a rövid sarokba. A vendég kapus számára nem okozott gondot a labda.

46. perc: A szünetben cserélt a vendég Nyíregyháza, Galambos helyére Papucsek érkezett.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

45. perc: Huszák 18 méteres lövését Fadgyas csak ütni tudta.

44. perc: Ötvös veszélyesen csapódó szögletét, Lovrencsics fejelte ki a rövid saroknál.

42. perc: Svedyuk kapott sárga lapot buktatásért.

36. perc: Szerető kapott sárga lapot lerántásért.

33. perc: Bene jobbról tökéletesen tálalt a középen érkező Magyari elé, aki 5 méterről kapu fölé pörgetett.

30. perc: Papp jobb oldali beadása centikkel volt hosszú a középen becsúszva érkező Hornyák számára.

25. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

18. perc: Huszák beadását Svedyuk fejelte saját kapujára. Fadgyas figyelt és védeni tudott.

15. perc: Orosz bal oldali beadását Lovrencsics fejelte kapura. A labda a védőkről szögletre pattant.

10. perc: Pászka gyorsan elvégzett szabadrúgását Gyömbér passzolta középre a hosszú saroktól. Labdája nem talált hazai támadót.

6. perc: Szerető éles szögből leadott lövését Fadgyas az oldalhálóba ütötte.

4. perc: Gengeliczki indítását Magyari vette le a tizenhatoson belül. Fodor szorításában nem sikerült kapura lőnie, beadását kirúgták a védők.

1. perc: A fehér mezben játszó Soroksár kezdte a mérkőzést.