Vége: Dorog- Soroksár: 1-0 (1-0)

Három nappal a DEAC elleni mérkőzés után Dorogon lépünk pályára. Bár ellenfelünk a nyitányon 4 gólos vereséget szenvedett Pécsen, nehéz mérkőzésre számíthat Lipcsei Péter csapata. Vezetőedzőnk sérülés miatt nem számíthat Erdélyire, de Magyari és Lovrencsics személyében minőségi játékosok állnak rendelkezésre ezen a poszton is.

Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion,   vezeti: Görög Márió  (Becséri Gergely, Rózsa Dávid)

Dorog: Mursits- Nyíri, Berkó, Ryashko, Zabari- Lénárt, Tóth- Girsik, Kovács, Papp- Beliczky

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Huszák- Orosz, Korozmán, Szerető- Magyari

Dorog- Soroksár: 1-0   (1-0)

91. perc: Mursits ezúttal Gárdos lapos lövését védte.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

89. perc: Az utolsó percekben Gengeliczki is előre ment, de a hazai védők eddig magabiztosak a felíveléseknél.

84. perc: Pászka labdájával Gárdos került helyzetbe, de a játékvezető segítője jelzésére lest ítélt.

80. perc: Lipcsei Péter sem cserélhet többet, Szerető helyére Csernik érkezett.

77. perc: Kihasználja 3 csere lehetőségét is a Dorog. Beliczky helyére Vígh érkezett.

68. perc: Kovács helyére Mészáros érkezett a hazai csapatba.

67. perc: Huszák indításával Gárdos került helyzetbe, lövését a kapus középre ütötte. Orosz ismétlése belevetődtek a védők, ez a helyzet is kimaradt!

66. perc: Szerető egy bal oldali szögletet kapura rúgott. Mursits figyelt és szögletre ütötte a labdát.

64. perc: Ismét cserétlünk, Magyari helyére Gárdos érkezett.

63. perc: Szerető szögletét nagy helyzetben Lovrencsics fejelte kapu fölé.

61. perc: Cserélt a hazai csapat. Girsik helyére Szerencsi érkezett.

57. perc: Lénárt kapott sárga lapot visszarántásért.

56. perc: Huszák kapott sárga lapot buktatásért.

55. perc: Zabari passzolta keresztbe a labdát a tizenhatosa vonalán. Magyari csapott rá, ajtó-ablak helyzetben lőtt kapura, ám Mursits visszavetődve ismét nagyot védett.

53. perc: Bene sérülése miatt állt a játék, de szerencsére folytatni tudja.

48. perc: Ezúttal hazai védő kezezett saját tizenhatosán belül. A sípszó ezúttal is elmaradt.

47. perc: Bene cselezte magát a tizenhatoson belülre. Lapos beadását a hazai kapus vetődve védte.

46. perc: Szünetben egyet cserélt a Soroksár. Korozmán helyére Lovrencsics érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

41. perc: Beliczky fejelt kapura a hosszú saroknál. Látszólag Pászka kezéről pattant ki a labda, de szerencsénkre elmaradt a tizenegyes.

40. perc: Gengeliczki kapott sárga lapot buktatásért.

38. perc: Szerető cselezte tisztára magát, majd 20 méterről a bal felsőt vette célba. Mursits ezúttal is nagyot védett!

34. perc: Papp verte meg védőjét a bal oldalon, majd 20 méter labdavezetés után középre gurított. Beliczky becsúszva egy ütemmel maradt le a labdáról.

32. perc: Jobb oldali beadást követően Papp előzte meg Benét, majd előre vetődve centikkel fejelt a jobb sarok mellé.

29. perc: Korozmán harcolt ki szabadrúgást 25 méterre a kaputól. Pászka rövidre tartó lövése a kapufák találkozását érintve hagyta el a játékteret.

26. perc: 1-0: Bal oldalon szerzett labdát a hazai csapat, majd  Girsiket hozták helyzetbe, aki éles szögből védhetetlenül lőtt a léc alá.

20. perc: Orosz remek baloldali beadását Huszák fejelte a léc alá. Mursits hihetetlen bravúrral szögletre ütötte a labdát.

17. perc: Huszák lövését blokkolták a védők. A felpörgő labdára csak Magyari indult el, aki nagy helyzetben kapásból a kapusba lőtte a labdát.

15. perc: Lénárt jobb oldali szögletét Varga magabiztosan húzta le az érkezők elől.

10. perc: Orosz szögletét Valencsik 10 méterről kapu mellé fejelte.

8. perc: Korozmán indításával Orosz iramodott meg a jobb oldalon, beadása centikkel ugyan, de magas volt a középen érkező Huszák számára.

5. perc: Valencsik eladott labdája után 2 a 2-ben vezethetett támadást a Dorog. Pászka remek helyezkedéssel leleste az utolsó passzt.

2. perc: Gyors kontra után Papp került helyzetbe a bal oldalon. Éles szögből leadott lövését Varga vetődve védte.

1. perc: A fehér mezben játszó Soroksár kezdte a mérkőzést.