Vége: Gyirmót-Soroksár: 0-0 (0-0)

Az Merkantil Bank Liga NB2 28. fordulójában a Gyirmót vendégeként lépünk pályára. A szezonnak mindkét csapat nagyobb reményekkel vágott neki, de a hullámzó teljesítmények miatt jelenleg két középcsapat összecsapásáról beszélhetünk.

Ráadásul az előző fordulóban Csertői Aurél és Lipcsei Péter együttese is jókora vereségbe szaladt bele, így mindkét fél számára kiemelten fontos a mai mérőzés. Szurkolói segítsége nélkül játszik ma a hazai csapat, hisz az MLSZ döntésének értelmében minden mérkőzés zártkapus lesz!

ALCUFER Stadion,    vezeti: Káprály Mihály   (Aradi József, Kulman Tamás)

Gyirmót: Rusák- Villám, Hudák, Széles, Zeke- Májer, Vogyicska, Vass, Nagy, Heffler- Varga

Vezetőedző: Csertői Aurél

Soroksár: Oroszi- Molnár, Takács, Gyömbér, Pászka- Csonka, Derekas- Gárdos, Lőrinczy, Szánthó- Orosz

Gyirmót- Soroksár:  0-0   (0-0)

86. perc: Molnár szép cselekkel tört be a tizenhatoson belülre. Lapos beadását Erdélyi kapu mellé lőtte.

81. perc: Csertői Aurél kihasználta harmadik cseréjét is, Májer helyére Mayer érkezett.

80. perc: Erdélyi lépte át a labdát, melyre Lőrinczy csapott le. A kilépő Rusák vetődve menteni tudott.

78. perc: Cserélnek a hazaiak is, Vogyicska helyére Koltai érkezett.

76. perc: Ismét cserélünk, Orosz helyére Erdélyi érkezett.

73. perc: Cserél Lipcsei Péter. Gárdos helyére Korozmán érkezett.

69. perc: Vass kapott sárga lapot Lőrinczy megrúgásáért.

67. perc: Cserél a hazai csapat, Varga helyére Herjeczki  érkezett.

59. perc: Nagy kapott sárga lapot buktatásért.

57. perc: Molnár életerős lövése a középen álló Oroszról pattant le.

50. perc: Széles kissé rövid hazaadását Rusák szépen vette át és emelte vissza a labdát a mezőnybe.

46. perc: Szünetben egyik csapat sem cserélt.

40. perc: Májer 16 méteres lövését Oroszi védte.

37. perc: Lőrinczy 27 méterről a sorfal fölött 1 méterrel lőtt a rövid sarok mellé.

36. perc: Villám eladott labdájával Lőrinczy iramodott meg, de a tizenhatos vonalánál legyőzte a túlerő.

28. perc: Heffler oldalszabadrúgása centikkel csúszott el a Hudák feje előtt. Oroszi nehéz helyzetben ölelte magához a labdát.

24. perc: Hazai szöglet után a kipattanót Hudák rúgta messze kapu fölé.

21. perc: Orosz a tizenhatos sarkáról laposan Rusák kezébe lőtt.

16. perc: Lőrinczy szögletet után Molnár lőtt kapura. A labda levágódott a védőkről és gyorsan megindultak a hazaiak, de Oroszi kapujából messze kifutva menteni tudott.

14. perc: Lőrinczy indította a szélen felfutó Gárdost, de szélsőnket les miatt megállította a játékvezető.

6. perc: Vogyicska kapott szép labdát, de a játékvezetőt lest ítélt az átvétel pillanatában.

1. perc: A mérkőzést a sárga mezes vendégek kezdték.