Vége: Soroksár-Haladás: 1-4 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 következő fordulójában a kiesés elől menekülő és remek formába lendülő Haladást fogadjuk a Haraszti úton.

A két csapat ellentétes előjellel várja a mérkőzést: míg a vendégek egyre jobb formába lendülnek Mátyus János vezetésével, addig a Lipcsei Péter dolgát sok sérült és beteg nehezíti. Varga és Abu sérülése miatt várhatóan újonc kapusa lesz a Soroksárnak, a 19 éves Oroszi István személyében.

Mindkét fél számára égetően fontos lenne a 3 pont megszerzése, így küzdelmes, taktikus mérkőzésre lehet számítani!

Szamosi Mihály Sporttelep,       vezeti: Rúsz Márton  (Berényi Ákos, Márkus Péter)

Soroksár: Oroszi- Molnár, Takács, Valencsik, Pászka- Csonka, Huszák- Szánthó, Lőrinczy, Csernik- Orosz

Haladás: Verpecz- Tóth, Devecseri, Jagodics, Bosnjak- Farkas, Rácz, Szekér, Jancsó, Holdampf- Kiss

Vezetőedző: Mátyus János

Soroksár- Haladás:  1-4   (0-1)

90+2. perc:  1-4: Lőrinczy oldalszabadrúgását Orosz csúsztatta a hosszú sarokba.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

90. perc:  0-4: Tóth-Gábor beadását Holdampf 10 méterről a kapu jobb sarkába lőtte.

88. perc:  Harmadik cseréjét is kihasználta Mátyus János, Jancsó helyére Tóth Barna érkezett.

87. perc: Tóth-Gábor ziccerét Oroszi védte.

86. perc: Orosz középre tartó lövését Verpecz gond nélkül védte.

83. perc:  0-3: Oroszi rossz ütemben lépett ki kapujából, így Tóth-Gábor csúsztatni tudott. Valencsik szögletre mentett. A pontrúgás után Tóth-Gábor elé csorgott a labda, aki közvetlen közelről a kapuba lőtt.

78. perc: A villámgyors Meddgyes került egy az egy elleni szituációba Valencsikkel. Védőnk a tizenhatoson belül remek ütemben becsúszva szerelni tudott.

76. perc:  Kihasználtuk 3. cserénket is. Huszák helyére Derekas érkezett.

73. perc:  Valencsik kapott sárga lapot reklamálásért.

72. perc:  Farkas helyére Meddgyes érkezett a Haladásba.

65. perc: Farkas tartotta meg a labdát a bal oldalon, Kiss elé tálalt, aki 8 méterről lőtt. Oroszi ismét védeni tudott.

62. perc: A lesező védők mellett Bosnjak indult mélységből. Éles szögből leadott lövését Oroszi védte.

60. perc: Kettős cserét hajtunk végre. Csernik helyére Gárdos, Csonka helyére Pál érkezett.

58. perc: Csernik középre lőtt labdáját Jagodics vágta ki a rövid saroktól.

49. perc:  0-2: Egy elvesztett labda után jobbról adott be a vendég csapat. Tóth- Gábor mindenkit megelőzve közelről a rövid sarokba bombázott.

46. perc: A szünetben cseréltek a vendégek, Rácz helyére Tóth-Gábor érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

44. perc: Farkas szép cselekkel után centikkel lőtt a jobb kapufa mellé.

40. perc: Lőrinczy ezúttal 20 méterről próbálkozhatott. Lövését Verpecz magabiztosan védte.

35. perc: Szánthó röviden hazafejelt labdájára Bosnjak csapott le. Oroszi jó ütemben lépett ki, védeni tudta a lövést.

33. perc: Lőrinczy 28 méteres szabadrúgása kapu fölé szállt.

28. perc: 0-1: Valencsik buktatta Tóthot, a játékvezető jogosan ítélt büntetőt. Farkas lövésébe Oroszi még beleért, de védeni nem tudott.

27. perc: Orosz bal oldali szögletét Valencsik 10 méterről centikkel fejelte a felső léc fölé.

24. perc: Vendég szöglet után Holdampf elé csorgott a labda, de közeli lövését Pászka becsúszva blokkolta.

22. perc: Szép labdaszerzést követően Rácz kapott remek labdát, nagy helyzetben 17 méterről a jobb kapufát találta el.

16. perc: Farkas szabadrúgását Takács csúsztatta ki a hosszú saroknál.

9. perc:  Orosz kapott sárga lapot visszarántásért.

4. perc: Vendég szöglet után többen is a földre estek, a játékvezető szerencsére kifelé ítélt szabadrúgást.

2. perc: Orosz jobb oldali szögletét Jagodics fejelte ki a mezőnybe.

1. perc: A mérkőzést a fehér mezben játszó Haladás kezdte.