Vége: Soroksár-Budafok: 1-2 (1-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 25. fordulójában két ellentétes stílusú csapat találkozik a Haraszti úton.

Míg Lipcsei Péterék rendre sok gólt hozó, közönségszórakoztató mérkőzéseket játszottak az elmúlt hetekben, addig a Csizmadia Csaba által vezetett Budafok összecsapásai sokkal inkább a precíz védekezésről maradtak emlékezetesek. A bajnokság egyik legjobb formában lévő támadói a legkevesebb gólt kapó védelmével csapatnak össze, izgalmas találkozó várható!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Radványi Ádám  (Berényi Ákos, Márkus Péter)

Soroksár: Abu- Molnár, Takács, Gyömbér, Valencsik- Csonka, Huszák- Csernik, Lőrinczy, Szánthó- Orosz

Budafok: Póser- Margitics, Vaszicsku, Romic, Góhér- Soltész, Oláh, Szabó, Skribek- Kovács, Zsolnai

Vezetőedző: Csizmadia Csaba

Soroksár- Budafok:  1-2  (1-0)

90+5. perc: A Budafok utolsó esélyeként Kulcsár ívelt középre. A labda a tömegből Horváthról pattant Abu kapujába.

A játékvezető 5 percet hosszabbít.

90. perc: Csernik helyére Szerető érkezett.

88. perc: Valencsik 28 méterről leadott lövését Póser bravúrral oldalra ütötte.

86. perc: 1-1:Szánthó szabálytalankodott teljesen fölöslegesen, a játékvezető büntetőt ítélt. Kovács a vetődő Abu mellett a kapu közepébe lőtt.

83. perc: Újra Soltész adott be. A támadók előtt elsuhanó labdát szögletre mentettük. A sarokrúgást Vaszicsku fejelte kapura, a labda a gólvonalon álló Csonka testéről pattant ki. Az ismétlést Molnár fejelte ki a gólvonalról.

79. perc: Soltész verte meg Valencsikot az oldalvonal mellett. Lapos beadását Takács becsúszva szögletre mentette.

74. perc: Margitics beadását Horváth fejelte Abu kezébe.

72. perc: Kettős cserét hajtottunk végre. Lejön Orosz és a sérült Huszák, helyükre Erdélyi és Derekas érkeztek.

68. perc: Ismét cserélt a Budafok. Skribek helyére Hotváth érkezett.

62. perc: Cserélt a vendég csapat, Zsolnai helyére Kulcsár érkezett.

56. perc: Csonka kapott sárga lapot Zsolnai visszarántásáért.

51. perc: Huszák passzolt középre, majd tovább indult. A visszakapott labdát 12 méterről ballal lőtte kapura, Soltész bravúrosan védett lábbal.

47. perc: Skribek kapott sárga lapot, Huszákot talpalta le.

46. perc: Félidőben egyik csapat sem cserélt, változatlan összeállításokkal folytatódik a mérkőzés.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

44. perc: Vendég szöglet után Soltész jutott lövéshez, Valencsik remekül blokkolt.

40. perc: 20 méterről lőhetett szabadrúgást a Budafok. Kovács lövése veszélyesen csapódott, de kaput nem talált.

30. perc: Lőrinczy lövése veszélyesen kanyarodott a hosszú sarok irányába, de egy védőről szögletre pattant a labda. A sarokrúgással Gyömbért keresték. Kapáslövését Vaszicsku rúgta ki a gólvonalról.

26. perc: Góhér 26 méterről lőhetett szabadrúgást. Aburól nem pattant ki az előtte földet érő labda.

24. perc: Lőrinczy 17 méterről kicsivel lőtt kapu fölé.

22. perc: Csonka eladott labdája után megindult a Budafok. Szabó lövését Abu szögletre ütötte.

18. perc: 1-0: Egy a tizenhatos vonalán pattanó labdát Szánthó védhetetlenül bombázott a jobb felső sarokba.

16. perc: Kovács indult les helyzetből, ám a játékvezető továbbot intett. Beadása elsuhant a társak előtt.

13. perc: Molnár 30 méteres kapás lövés elsuhant a lábak között. Póser biztosan fogta a labdát.

12. perc: Orosz szögletét Margitics fejelte ki a rövid saroknál.

9. perc: Margitics fordult le Szánthóról, majd a tizenhatos vonaláig vezette a labdát. Életerős lövését Abu vetődve oldalra ütötte.

3. perc: Kovás szerzett meg egy előrevágott labdát, beadását Takács szögletre rúgta.

1. perc: A piros- fekete csíkos szerelésben játszó Budafok kezdte a mérkőzést!