Vége: Vác- Soroksár: 0-2 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 24. fordulójában a Vác vendégeként, Balmazújvárosban lép pályára csapatunk. A váci pálya felújítása továbbra sem fejeződött be, ezért kell semleges helyszínen megrendezni a találkozót.

Lipcsei Péter csapata kreatív, eredményes támadó játékot mutatott az előző fordulókban, melyre ma is szükség lesz. Várhatóan mélyen, zártan védekező ellenfélre számíthatunk, mely a táblázaton elfoglalt helyétől függetlenül bárki dolgát meg tudja nehezíteni.

Balmazújvárosi Városi Stadion,    vezeti: Kulcsár Katalin  (Punyi Gyula, Szilágyi Norbert)

Vác: Halasi- Szűcs, Kasza, Dulló, Juhász- Bartos, Sárosi, Bonivárt, Zámbó, Lefler- Szenes

Vezetőedző: Bánföldi Zoltán

Soroksár: Abu- Molnár, Gyömbér, Valencsik, Pászka- Csonka, Huszák- Szánthó, Lőrinczy, Csernik- Orosz

Vác FC- Soroksár SC:  0-2  (0-1)

90+2. perc: Erdélyi kapott sárga lapot talpalásért.

89. perc: Juhász kapott sárga lapot Gárdos buktatásáért.

87. perc: Szánthó beadása tökéletes volt Valencsik számára, ám védőnk 5 méterről rosszul találta el a labdát.

86. perc: Dulló kapott sárga lapot reklamálásért.

84. perc: Gárdos fordult le védőjéről, majd Szánthó passzolt, aki 17 méterről a hazai kapus kezébe lőtt.

82. perc: Csernik helyére Gárdos érkezett, ezzel Lipcsei Péter is kihasználta mindhárom cserelehetőségét

79. perc: Szerető ugratta ki Pászkát, akinek lövés szerű beadását Halasi bravúrral ütötte szögletre.

74. perc: Bonivárt szabadrúgása megpattant a sorfalon, ám Abunak így sem okozott gondot.

71. perc: Kasza kapott sárga lapot. Kihasználva a játékmegszakítást Zámbó helyére Hajnal érkezett.

70. perc: Orosz helyére Erdélyi érkezett csapatunkba, illetve Lőrinczy helyét Szerető vette át.

68. perc: Kapu előtt kavarodás után Torda jobb lábas lövése kapu mellé pattogott.

62. perc: Szenes kapott sárga lapot utánrúgásért.

61. perc: Újabb hazai csere, Bartos helyére Tóth érkezett.

60. perc: 0-2: Remek kontra végén Csernik balról a kapufát találta el. A labda Lőrinczy elé pattant, aki 10 méterről okosan a kapuba passzolt.

59. perc: Pászka kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

56. perc: Két mélységi passzal gyorsan hoztuk ki a labdát. Csernik beadását a visszafelé futó Dulló szögletre mentette.

49. perc: Csernik beadását Halasi vetődve fogta a rövidre érkező Orosz előtt.

46. perc: Szünetben cserélt a Vác, Lefler helyére Torda érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

44. perc: Juhász nagy bedobását Lőrinczy emelte ki a kapu előteréből.

42. perc: Szánthót buktatta Juhász, de tizenegyes helyett a játékvezető támadónknak adott sárgát.

38. perc: Szánthó buktatta Juhászt 20 méterre a kapunktól. A megítélt szabadrúgást a sértett csúnyán kapu fölé lőtte.

31. perc: Gyors kontra végén Szánthó beadására Csernik érkezett. Védője becsúszva menteni tudott.

23. perc: Huszák 18 méteres lövése lepattant Halasi előtt, de így szépen védett.

21. perc: Csernik laposan középre adott labdáját Lőrinczy átlépte. Az üresen érkező Szánthó 16 méterről centikkel lőtt kapu mellé.

19. perc: Szánthó szerzett labdát, majd remek ütemben indította a leshatárról kilépő Oroszt. Támadónk hosszan vette maga elé a labdát és Dulló szerelni tudta.

15. perc: Szenes szépen tartotta meg a labdát az oldalvonal mellett. Beadását Abu magabiztosan húzta le.

6. perc: Pászka szerzett labdát az ellenfél térfelén. Jobb lábas 25 méterről leadott lövése nem okozott gondot a hazai kapusnak.

3. perc: 0-1: Pászka beadására Halasi kilépett kapujából és ütközött védőjével. A hosszú saroknál Szánthó vette át a labdát, majd védhetetlenül vágta a hosszú felsőbe.

1. perc: A mérkőzést a piros mezben játszó hazaiak kezdték. A Sori ezúttal tiszta fehérben lépett pályára.