Szolnok - Soroksár: 3-0 (1-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 32. fordulójában a 11. helyezett Szolnok vendége lesz csapatunk. Bár Derekas és Takács eltiltása lejárt, most sem lesz teljes a soroksári keret, ezúttal Valencsiknak kell kihagynia a mérkőzést sárga lapjai miatt.Ősszel hazai győzelem született, tavasszal viszont vendég sikerben bízunk!

Szolnoki Tiszaliget Stadion,      vezeti: Rúsz Márton   (Bertalan Dávid, Hofbauer Roland)

Szolnoki MÁV FC: Molnár-Farkas-  Rokszin, Kotula, Horgosi, Tisza, Csirmaz, Kónya, Kovács, Novák, Tamás, Földi

Vezetőedző: Csábi József

Soroksár SC: Szécsi- Gárdos, Gengeliczki, Csontos, Pászka- Gyömbér, Derekas- Ammar, Korozmán, Szerető- Lovrencsics

Szolnoki MÁV FC - Soroksár SC:  3-0   (1-0)

90. perc: Sitku sípszó után rúgta el a labdát, amiért sárga lapot kapott.

85. perc: Rokszin helyére Irmes, Csirmaz helyére Stiku érkezett.

84. perc: Jobb oldali szabadrúgás után Kovács csúsztatott a léc alá. Szécsi hihetetlen bravúrral kitolta a labdát.

81. perc: Tamás helyére Szekszárdi érkezett.

77. perc: Korozmán és Lovrencsics helyére Magyari és Erdélyi érkeztek.

76. perc: Berdó fejelte le a labdát Novák elé, aki ismét helyzetbe került. 14 méterről  leadott lövését Szécsi bravúrral védte.

67. perc: 3-0: Egy előrevágott labda beesett a védők mögé, Novák rácsapott és finom mozdulattal a kapuba helyezett. Közben Ammar helyére Csernik érkezett.

64. perc: 2-0: Csirmaz jobb oldali beadását követően Novák előzte meg Gengeliczkit és közelről a bal alsóba lőtt.

63. perc: Kónya és Földi helyére Berdó és Lakatos érkeztek a hazai csapatba.

59. perc: Ammar 25 méteres szabadrúgása kapu fölé szállt.

56. perc: Eladott labda után Novák került ziccerbe, de Szécsi hatalmas bravúrral szögletre ütötte a lövést.

55. perc: Kovács lépett be a játékba, majd Novákot hozta helyzetbe. A támadó éles szögből leadott lövését Szécsi védte.

54. perc: Gárdos beadását Derekas 10 méterről kapu mellé fejelte.

50. perc: Korozmán taglózta le ellenfelét, amiért sárga lapot kapott.

46. perc: Szünetben  cseréltünk, Szerető helyére Orosz érkezett.

43. perc: Rokszin talpalta le Pászkát, amiért sárga lapot kapott.

36. perc: 1-0: Novák fejelte le a felívelt labdát Rokszin elé, aki közelről a jobb sarokba lőtt.

35. perc: Derekas csapta be védőjét a labdaátvétellel, majd rávezette a játékszert a védőfalra. A balján érkező Lovrencsics elé passzolt, aki a kapus kezébe lőtt.

27. perc: Csirmaz labdájával Novák került ziccerbe. Közeli lövését Gengeliczki remek ütemű becsúszással blokkolni tudta.

25. perc: Csirmaz jobb oldali beadását Novák fejelte kapu fölé.

22. perc: Lovrencsics félfordulatból leadott lövését blokkolták a védők. Az ismétlést Ammar ballal kapu mellé lőtte.

20. perc: Rokszin vitte le a labdát az alapvonalig, igazított egyet rajta, majd az érkező Tisza elé passzolt. A hazaiak középpályása 11 méterről eltörte a labdát, nem talált kaput.

13. perc: Szeretőt rángatta Tamás, ennek ellenére szélsőnk továbbvitte a labdát, de beadása kapu mögé szállt.

11. perc: Kotula nagy bedobását követően Pászka mentett fejjel.

5. perc: A csapatok mezőnyben gyűrik egymást, a kapuk nem forognak veszélyben.

1. perc: A mérkőzést a kék mezben játszó hazaiak kezdték.

Végeredmény: DVSC-Soroksár: 2-0 (2-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 30 fordulójában a listavezető DVSC vendégei leszünk! Papírforma alapján a hazaiak az esélyesek, de tartalékosan felálló csapatunk ősszel is megviccelte a hajdúsági együttest és most is erre készülnek Gyömbér Gáborék. Keretünk kiegészült néhány játékossal, így Lipcsei Péternek nagyobb merítési lehetősége van a hétvégén, mint az előző mérkőzéseken. A meccs érdekessége, hogy vezetőedzőnk először meccsel korábbi csapattársa, Huszti Szabolcs ellen!

Végeredmény: Soroksár- Budaörs 5-4 (0-2)

A Merkantlil Bank Liga NB2 29 fordulójában a Budaörs csapata látogat a Haraszti útra. Vendégeink tavasszal nincsenek jó formában, utolsó 5 mérkőzésükön nyeretlenek maradtak. Bár Lipcsei Péternek is fejtörést okoz a hiányzók pótlása, csak a 3 pont megszerzésével lenne elégedett a hazai csapat. Egy esetleges soroksári győzelemmel csapatunk 6 pontra meglépne mai ellenfelétől és tovább tapadna az élbolyra.

Végeredmény: Soroksár-Békéscsaba: 2-0 (1-0)

Az Merkantil Bank Liga NB2 25. fordulójában a Békéscsaba együttese látogat Soroksárra. Ellenfelünk jó formában van, hisz megnyerte utolsó két mérkőzését, ennek ellenére ezúttal is minden esélye meg van csapatunknak a győzelemre. Az előző héten a kazincbarcikai pályát hó fedte, így elmaradt a mérkőzésünk. Reméljük csapatunk előnyére vált a plusz pihenő!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Zám Zsolt  (Bede Tamás, Mohos Millán)

Soroksár: Szécsi- Gárdos, Takács, Valencsik, Pászka- Hudák, Derekas- Ammar, Korozmán, Csernik- Lovrencsics

Békéscsaba: Uram- Nagy, Kitl, Szabó, Máris, Király, Fazekas, Kovács, Lukács, Bora, Horváth

Vezetőedző: Preisinger Sándor

Soroksár- Békéscsaba: 2-0   (1-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

85. perc: Szabó és Kitl helyett Kasik és Babinyecz érkeztek a pályára.

82. perc: Máris kapott sárga lapot utánrúgásért.

80. perc: Lovrencsics és Korozmán helyére Erdélyi és Szerető érkeztek.

74. perc: Ammar és Csernik helyére Tóth és Orosz érkeztek.

70. perc: 2-0: Jobb oldali kontra végén Csernik labdáját Korozmán passzolta közelről a kapuba.

66. perc: Takács és Gránicz kapott sárga lapot kakaskodásért.

62. perc: Korozmán indításával Csernik került helyzetbe. Bal lábas éles szögből leadott lövése keresztbe gurult a kapu előtt.

59. perc: Preisinger kapott sárga lapot reklamálásért.

57. perc: Csernik került helyzetbe, még meg akarta játszani a jobb helyzetben lévő Lovrencsicset. Labdája rövid volt és Bora becsúszva menteni tudott.

55. perc: Máris lépett ki ziccerben, Valencsik beérte és becsúszva elpöckölte a labdát, ami az üres kapu felé gurult. Takács még visszaért és becsúszva elrúgta a labdát a gólvonalról.

48. perc: Pászka beadása lecsorgott Takács elé, de még lövés előtt Fazekas szögletre mentett.

46. perc: Szünetben kettőt cserélt a Békéscsaba. Lukács és Kovács helyett Gránicz és Styecz érkezett.

A  játékvezető lefújta az 1. félidőt.

41. perc: Király is sárga lapot kapott buktatásért.

40. perc: Derekas kapott sárga lapot egy szabályosnak tűnő szerelés után.

39. perc: Kitl kapott sárga lapot lerántásért.

33. perc: Lovrencsics indításával Csernik lépett ki. Éles szögből leadott lövését Uram szép mozdulattal szögletre ütötte.

30. perc: Derekas tökéletes beadását Korozmán 5 méterről fejelte kapura. Uram bravúrt bemutatva oldalra ütötte.

23. perc: Nagy várt kapusára, így Ammar közbe tudott avatkozni, de emelése kapu fölé szállt.

19. perc: Lukács rántotta le védőjét, de a játékvezető nem fújta le. A jobb sarokba tartó lövését Szécsi bravúrral védte.

14. perc: 1-0: Pászka szabadrúgása Korozmán számára még hosszú volt, de érkezett Valencsik, aki közelről a kapuba lőtt.

10. perc: Gárdos tökéletesen adott középre, Derekas nagy helyzetben 6 méterről kapu mellé fejelt.

8. perc: A csapatoka középpályán megfojtják egymás játékát, helyzet nem alakult ki.

1. perc: A mérkőzést a sárga mezes Soroksár kezdte a mérkőzést.

Soroksár- WKW ETO FC Győr: 1-0 (1-0)

A Merkantil Bank Liga 23. fordulójában az ETO csapata látogat a Haraszti útra. Tavaszi első hazai mérkőzésünkön a 3 pont megszerzésével lerázhatjuk magunkról a Győrt és tovább zárkózhatunk az élbolyhoz.

Szamosi Mihály Sporttelep,   Vezeti: Zierkelbach Péter  (Mohos Milán, Kiss Balázs)

Soroksár: Varga- Gárdos, Valencsik, Csontos, Pászka- Hudák, Derekas- Orosz, Korozmán, Csernik- Lovrencsics

ETO FC: Gundel-Takács- Temesvári, Lipták, Fejes, Bagi, Májer, Kiss, Erdei, Kovács, Berki, Priskin

Vezetőedző: Csató Sándor

Soroksár- WKW ETO FC Győr:  1-0   (0-0)

87. perc: 1-0: Magyari felpörgő lövését Gárdos passzolt a kapuba a hosszú sarok közeléből.

86. perc: Pászka beadását Lovrencsics fejelte kapura a hosszú saroktól. A vendégek kapusa ezúttal is védeni tudott.

84. perc: Pászka beadását Gudel-Takács kapujából kivetődve a mezőnybe öklözte.

82. perc: Csernik helyére Magyari érkezett.

81. perc: Májer kapott sárga lapot visszarántásért.

78. perc: Hudák kapott sárga lapot talpalásért.

70. perc: Mindkét csapat cserélt. Orosz helyére Ramadan, Fejes helyére Vári érkezett.

66. perc: Gárdost rúgták fel a tizenhatoson belül, a játékvezető ismét szemet hunyt a szabálytalanság felett.

63. perc: Derekas kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

56. perc: Berki lövését Valencsik blokkolta.

54. perc: Cserélt a Győr, Erdei helyére Sipőcz érkezett.

53. perc: Hudák 17 méterről kapásból centikkel lőtt kapu fölé.

52. perc: Pászka lőtte középre a labdát, de támadóink ezúttal nem értek oda.

49. perc: Csernik esett el a tizenhatoson belül a védője mellett. A játékvezető sípja most is néma maradt.

46. perc: Félidőben egyik csapat sem cserélt, a Soroksár kezdte a játékrészt.

45. perc: Újra Orosz lőtt kapura, Gundel-Takács ez úttal is magabiztosan védett.

38. perc: Csernik ment le az alapig a bal oldalon. Középre gurítására Orosz robbant be, de a lövés kapu fölé szállt.

35. perc: Berki lőtte középre a labdát. Veszélyes volt, de senki sem ért bele és bedobásra gurult.

29. perc: Korozmán beadása Temesvári kezéről pattant le, a játékvezető sípja néma maradt.

27. perc: Orosz cselezte tisztára magát. Középre tartó lapos lövését védte a vendég kapus.

23. perc: Pászka lövésre tette vissza a szögletet. Hudák kapásból a kapu mellé lőtt.

17. perc: Szép passzjáték végén Orosz egy testcsellel átverte védőjét 17 méteres lövése centikkel kerülte el a jobb felső sarkot.

13. perc: Egy előrevágott labdát Priskin pörgetett kapura a tétovázó Varga előtt. Bár kapusunk verve volt, a labda a bal kapufáról kifele pattant.

7. perc: Csernik bal oldali beadását Gundel-Takács szépen húzta le.

2. perc: Korozmán 18 méterről centikkel lőtt kapu mellé.

1. perc: A zöld mezes Győr kezdte mérkőzést.

Nyíregyháza- Soroksár: 0-0 (0-0)

Rendhagyó módon már januárban elindul a Merkantil Bank Liga NB2 tavaszi sorozata. Csapatunk a stabil, harcos Nyíregyháza vendégeként lép pályára. Tavasszal a nyírségi együttes megszerezte  a 3 pontot a Haraszti úton, egy olyan mérkőzésen, melyet a helyzetek alapján több góllal kellett volna megnyerjen a Sori. Szurkoljunk, hogy ezúttal is vendég győzelem szülessen!

Nyíregyháza Városi Stadion,      vezeti: Ducsai József   (Punyi Gyula, Tőkés Róbert)

Nyíregyháza: Fadgyas- Jánvári, Fodor, Paku, Márkus, Papucsek, Gresó, Végső, Szokol, Hamed, Kalocsai

Vezetőedző: Gálhidi György

Soroksár: Varga- Gárdos, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Derekas, Csernik- Hudák, Korozmán, Ramadan- Lovrencsics

Nyíregyháza- Soroksár:  0-0  (0-0)

90+2. perc: Márkus és Gresó helyére  Farkas és Galambos érkeztek.

90+1. perc: Előbb Gresó ziccerét védte Varga, majd Starosta ismétlését is védte kivetődve.

87. perc: Korozmánt rúgták fel a tizenhatoson belül, de a játékvezető kihozta a szabadrúgást a büntető területen kívülre. A szabadrúgást Derekas a sorfalba lőtte. Közben Korozmán helyére Erdélyi érkezett.

84. perc: Korozmán 34 méteres lövése ugyan megcsúszott a gyepen, de így sem okozott gondot Fadgyasnak.

79. perc: Hazai szögletet követően Papucsek fejese gurult el veszélyesen a kapu előtt.

78. perc: Hudák passza után Lovrencsics talált a hálóba, de a játékvezető lest ítélt.

74. perc: Végső helyére Györgyi érkezett a hazai csapatba.

73. perc: Szerető szép cselek után Tóthhoz passzolt, aki 25 méterről lövésre szánta el magát. Fadgyas szépen védett.

70. perc: Kettős cserét hajtunk végre. Ramadan és Csernik helyére, Szerető és Tóth érkeztek.

69. perc: Ramadan ápolása miatt áll a játék.

65. perc: Gresó kapott remek labdát, majd egy csellel lerázta védőjét és célba vette a hosszú felső sarkot. Varga a levegőben úszva kiütötte a labdát.

58. perc: Márkus hatalmas lövését Varga a léc alól szögletre tolta.

57. perc: Szép csel után Csernik ballal Fadgyas kezébe lőtt.

56. perc: Cserél a Nyíregyháza, Kalocsai helyére Starosta érkezett.

51. perc: Mezőnyben folyik a játék, a csapatoknak egymással és a pattogós, mély pályával is meg kell küzdeniük.

46. perc: Szünetben egyik csapat sem cserélt. A Soroksár kezdte a 2. játékrészt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45. perc: Derekas harcolt ki szabadrúgást 26 méterre a nyírségi kaputól. Derekas középre tartó bombáját Fadgyas csak ütni tudta, de ismételni már nem tudtunk.

41. perc: Csernik visszapasszolt labdáját Derekas lőtte kapura. Az ötösön belül álló Papucsek lábbal menteni tudott.

37. perc: Pászka szöglete a hosszún érkező Valencsik elé pattant, aki kapásból az oldalhálóba bombázott.

35. perc: Paku lefejelt labdájával Kalocsai került helyzetbe, de Valencsik remek ütemben becsúszva menteni tudott.

31. perc: Hamed elé pattant egy labda, melyet fél fordulatból kapura lőtt. Valencsik blokkolni tudott, a labda nem jutott el Varga kapujáig.

29. perc: Csernik bal lábas lövése lepattant a hazai védőkről.

21. perc: Korozmán kapott sárga lapot buktatásért. Közben a sérült Gengeliczki helyére Takács érkezett a vendég védelem közepébe.

20. perc: Gengeliczki sérült meg egy párharcnál, ezért ezekben a percekben emberhátrányban játszik a Sori.

19. perc: Szép labdakihozatal végén Lovrencsics indította Korozmánt a jobb oldalon. Szélsőnk beadása mély lett, nem okozott veszélyt.

15. perc: Paku szánta el magát lövésre. 30 méterről kapu fölé lőtt.

9. perc: Pászka bal oldali szögletét Gengeliczki 7 méterről becsúszva kapura lőtte. Fadgyas lábbal menteni tudott.

6. perc: Gresó elvetődve lőtt, a labda messze elkerülte Varga kapuját.

3. perc: Gengeliczki durva belépője után megúszta szóbeli figyelmeztetéssel.

1. perc: A mérkőzést a kék mezes hazaiak kezdték.

Végeredmény: DEAC- Soroksár: 1-0 (1-0)

A Merkantil Bank Liga NB2-es bajnokságban már az első tavaszi forduló kerül megrendezésre. Csapatunk a debreceni egyetemi együttes vendégeként lép pályára. A házigazdák 9 ponttal a tabella utolsó helyén állnak, így Lipcsei Péter együttese számára kötelező a 3 pont megszerzése még a sok sérült ellenére is.

Végeredmény: Soroksár- Ajka: 2-2 (2-1)

A válogatott szünet miatt 2 hét után folytatódik a Merkantil Bank Liga NB2-es bajnokság. Az őszi hajrára érkezve az Ajka csapata látogat a Haraszti útra. A formákat nem csak a szünet miatt nehéz megjósolni, hanem az is befolyásolja, hogy a csapatokat mennyire érinti vírus! Az együttesek számára ez lesz az első őszi zárt kapus mérkőzés, ehhez is alkalmazkodniuk kell!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Nazsa Tamás  (Farkas Balázs, Máyer Gábor)

Soroksár: Varga- Bene,Gyömbér, Valencsik, Pászka- Derekas, Huszák- Orosz, Csernik, Szerető- Lovrencsics

Ajka: Horváth- Kenderes, Szekér, Nagy, Heffler, Görgényi, Csizmadia, Tóth, Présinger, Soltész, Tar

Vezetőedző: Kis Károly

Soroksár SC - FC Ajka: 2-2  (2-1)

90+2. perc: Hudák 15 méterről a jobb alsót vette célba, Horváth hatalmasat védett.

89. perc: Hazai kontra végén Csernik ballal kapu fölé lőtt.

87. perc: Bene kapott sárga lapot lerántásért. A megítélt szabadrúgást követően Tar centikkel a bal kapufa mellé fejelt.

85. perc: Gárdos beadását Görgényi fejelte ki a hosszún érkező Lovrencsics elől.

80. perc: 2-2: Nagy Mihály ziccerig cselezte magát, majd higgadtan a jobb sarokba gurított.

77. perc: Huszák 40 méteres indításával Gárdos lépett ki. Kiszorított helyzetből ballal Horváth kezébe lőtt.

71. perc: Orosz és Szerető helyére Gárdos és Hudák érkeztek.

69. perc: Lovrencsics került ziccerbe Orosz labdájával. A vendég kapus lábbal védeni tudott.

66. perc: Derekas kapott sárga lapot lerántásért.

63. perc: Pászka 20 méteres szabadrúgása a sorfal fölött csapódott a bal kapufa mellé. Horváth a levegőben úszva szögletre ütötte a labdát.

61. perc: Nagy István szögletét Görgényi fejelte kapu fölé a rövid saroknál.

56. perc: Szerető kapott pontos hosszú labdát. A csel nem sikerült a vendég kapus mellett, kimaradt a helyzet.

52. perc: Takács kapott sárga lapot.

51. perc: Hatalmas  védekezési hiba után Nagy István lőtt hatalmas kapufát.

48. perc: Orosz adott kitűnő labdát Lovrencsicsnek, de Horváth kivetődve közöl került támadónkhoz és védeni tudta a ziccert.

46. perc: Szünetben hármat cserélt az Ajka. Nagy, Irimiás és Rétyi érkeztek Szekér, Tóth és Soltész helyére.

45. perc: Csernik szép cselek után pontosan ívelt Lovrencsics fejére. Támadónk fejesét Horváth szépen védte.

43. perc: Szerető jobb oldali beadását Orosz vette, le majd fél fordulatból kapura lőtt. Horváth vetődve védeni tudott.

35. perc: 2-1: Tar fejbe rúgta Derekast, amiért a játékvezető tizenegyest ítélt. Lovrencsics magabiztosan lőtt a jobb alsóba.

28. perc: Szöglet utáni kavarodást követően büntetőt ítélt a játékvezető az Ajka javára. Présinger tizenegyesét Varga a mezőnybe ütötte.

26. perc: Tóth adott remek labdát Nagynak, aki kapura fordult. Valencsik remek ütemben becsúszva blokkolt.

22. perc: Nagy tartotta meg a labdát becsúszva, majd Soltész elé passzolt. A szélső rövidre tartó labdáját Varga szögletre ütötte.

18. perc: Csernik bal oldali beadása veszélyen szállt a hosszú sarok irányába, de Horváth hátralépve szépen húzta le a labdát.

14. perc: Derekas lőtt kapura Tar szorításában, Horváth szépen védett.

11. perc: 1-1: Egy lepattanó labdát Csernik lőtt közelről az üres kapuba. Közben a sérült Gyömbér helyére Takács érkezett.

10. perc: Orosz iramodott meg a jobb oldalon. 15 méteres lövés szerű beadását Görgényi vágta ki.

5. perc: 0-1: Egy jobb oldali beadást Tóth a kapufára vágott, a kipattanót Nagy közelről az üres kapuba fejelte.

4. perc: Nagy Mihály iramodott meg bal kötőben. Több védőn átfűzte magát, de Varga kivetődve jól zárta a szöget és lábbal védeni tudott.

1. perc: A vendég Ajka kezdte a mérkőzést.

Végeredmény: Vasas- Soroksár: 3-1 (3-0)

Vasárnap a bajnokság legerősebb keretével rendelkező Vasas otthonában lépünk pályára. Ellenfelünk az elmúlt fordulókban egyre inkább magára talál, stabilizálódott a védekezése és támadásban is egyre hatékonyabbak. A Fáy utcában rendre sok gólos, közönségszórakoztató mérkőzést szoktunk játszani, reméljük ez alkalommal soroksári pontszerzés is lesz!

Illovszky Rudolf Stadion,    vezeti: Bognár Tamás   (Tőkés Róbert, Berényi Ákos)

Vasas: Jova- Terbe, Litauszki, Szilágyi, Silye- Pátkai, Hidi, Kovács- Radó, Fecesin, Balajti

Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Soroksár: Varga- Kópis, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Derekas, Gyömbér- Orosz, Csernik, Magyari- Lovrencsics

Vasas - Soroksár:  3-1    (3-0)

90+2. perc: Pátkai helyére Murka érkezett.

87. perc: Pekár lövését Varga biztosan fogta.

86. perc: Ismét cserél a Vasas, Fecesin és Radó helyére Szatmári és Köböl érkeztek.

82. perc: Gárdos kapott remek indítást, de még lövés előtt lest jelzett az aszisztens.

79. perc: Silye ápolása miatt áll a játék.

76. perc: Pekár kapott sárga lapot Csernik lerántásáért. Közben Lovrencsics helyére Gárdos érkezett.

72. perc: Takács kapott sárga lapot Radó buktatásáért.

71. perc: Radó lépett ki ziccerben, de a becsúszó Valencsiken átesett. A játékvezető szerencsére műesésért a támadónak adott sárga lapot.

70. perc: Pászka beadását Lovrencsics a hosszú saroktól Jova kezébe fejelte.

68. perc: Balajti helyére Pekár érkezett a Vasasba.

64. perc: Orosz helyére Hudák érkezett csapatunkba.

63. perc: Hazai szöglet után Kovács elé pattant a labda, aki rögtön lőtt. Varga bravúrral szögletre ütötte a labdát.

61. perc: 3-1: Egy lapos beadás után Lovrencsics becsúszva laposan a kapuba lőtt.

55. perc: Pászka kapott sárga lapot buktatásért.

53. perc: Szép akció végén Radó hozta helyzetbe Fecesint, aki 15 méterről centikkel lőtt a jobb alsó sarok mellé.

50. perc: Lovrencsics bombázott az oldalhálóba, de közben a játékvezető már lest intett.

46. perc: A szünetben kettőt cserélt Lipcsei Péter. Bene és Szerető érkezett Kópis és Magyari helyére. A Vasas nem cserélt a szünetben.

45+1. perc: Derekas 18 méteres lövése a felső lécen csattant.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

43. perc: Gyors hazai támadás végén Radó-Pátkai kényszerítő után előbbi került kecsegtető helyzetbe. Középre passzolt labdája mindenki előtt elsuhant, nem alakult ki lövőhelyzet.

38. perc: Balajti kapott hosszú indítást, de Varga becsúszva lábbal menteni tudott.

37. perc: Gengeliczki helyére Takács érkezett csapatunkba.

32. perc: Hazai szöglet után Orosz révén vezettünk kontrát. Szélsőnk az akció végén 20 méterről lőtt, Jova hatalmas bravúrral kiütötte a bal felsőbe tartó labdát.

30. perc: Terbe jobb oldali beadását Gengeliczki csúsztatta ki Fecesin elől.

23. perc: Pászka hozta fel a labdát, majd Lovrencsicshez passzolt, aki 19 méterről laposan alig lőtt kapu mellé.

20. perc: Pászka beadása után alakult ki kavarodás Jova kapuja előtt. Mielőtt Csernik lőni tudott volna, Silye szögletre mentett.

18. perc: 3-0: Terbe újabb remek beadása után Feczesin talált be 5 méterről.

16. perc: Terbe jobb oldali beadását Feczesin csúsztatta meg a rövid saroknál. A hosszú oldalon Balajti elvetődve Varga kezébe lőtt.

14. perc: Terbe ugratta ki Radót, aki nagy helyzetben a jól kimozduló Varga lábába lőtte a labdát.

9. perc: Gyömbér 20 méteres lövését Jova biztosan fogta.

7. perc: Csernik ment le az alapvonalig, beadása Gyömbér elé pattant. Középpályásunk lövése kipattant a betömörülő védőkről.

5. perc: 2-0: Silye futott el a bal oldalon, pontosan passzolt vissza Balajti elé, aki 12 méterről a bal alsó sarokba bombázott.

2. perc: 1-0:  Magyari kapott sárga lapot buktatásért.  A szabadrúgás megpattant a sorfalon, így balra mozduló Vargával ellentétes sarokban kötött ki.

1. perc: A mérkőzést a tiszta fehér szerelésben játszó Soroksár kezdte.

Gyirmót- Soroksár: 1-0 (1-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 e heti fordulójában Gyirmótra látogat csapatunk a hétközi győztes kupamérkőzés után. Lipcsei Péter csapatából csak a sérült Korozmán hiányzása valószínűsíthető, a többiek hadrafoghatóak. Így játékosaink ez alkalommal is győzelmi szándékkal lépnek pályára a remek erőkből álló Gyirmót otthonában!

ALCUFER Stadion,    vezeti: Ducsai József (Berényi Ákos, Márkus Péter)

Gyirmót: Rusák- Nagy, Szatmári, Széles, Major, Simon, Hajdú, Heffler, Varga, Vass, Hudák D.

Vezetőedző: Csertői Aurél

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Derekas- Orosz, Csernik, Magyari- Lovrencsics

Gyirmót- Soroksár:  1-0  (1-0)

90+2. perc: Mayer futott el egy előrevágott labdával. Ziccerben leadott lövését Varga szögletre ütötte.

88. perc: Simon helyére Szegi érkezett a hazai csapatba.

84. perc: Varga helyére Mayer érkezett a Gyirmót csapatába.

83. perc: Gyömbér helyére Huszák érkezett.

79. perc: Herjeczki bal oldali beadását követően Varga ugrotta túl emberét. Fejese centikkel csorgott el a bal kapufa mellett.

76. perc: A sérült Bene helyére Tóth érkezett.

74. perc: Hajdú és Bene kőkemény ütközése után, védőnket ápolni kell. A játékmegszakítást kihasználva kettőt cserélt a Gyirmót. Szatmári és Heffler helyére Lázár és Herjeczki érkeztek.

69. perc: Pászka cselezte le magát az alapvonalig, majd pontosan adott középre. Lovrencsics fejese 6 méterről nem talált kaput.

65. perc: Lipcsei Péter hármas cserét hajtott végre. Csernik, Magyari és Orosz helyére Hudák, Szerető és Gárdos érkeztek.

64. perc: Nagy tört be a tizenhatoson belülre, Simonhoz játszott, aki egy csel után  ballal lőtt. Varga könnyedén védte a középre tartó labdát.

61. perc: Gengeliczki buktatta Simont, amiért sárga lapot kapott.

58. perc: Pászka 30 méteres szabadrúgása kapu fölé szállt.

56. perc: Varga indításával Simon lépett ki ziccerben, de a játékvezető segítője intésére véleményes szituációban lest ítélt.

48. perc: Pászka hazaadása kissé rövid volt, de Varga becsúszva még elérte a labdát.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a szünetben egyik csapat sem cserélt.

42. perc: 1-0: Bal oldali akció végén Hajdú passzolt Nagy elé, aki 6 méterről jobbal a kapu közepébe lőtte a labdát.

40. perc: Hazai kontra végén Simon elvette a labdát a szólózó Varga elől, így viszont a játékvezető lest ítélt.

34. perc: Pászka jobb oldali szögletét Derekas fejelte kapura, de a védők testéről lepattant a labda.

30. perc: Hajdú beadását a hosszú saroknál Major kapásból kapura lőtte. Varga vetődve a mezőnybe ütötte a labdát.

28. perc: Simon jobb oldali beadása lepattant a kapu előterében. Hajdú megelőzte védőjét, de fejjel nem tudta kapura irányítani a labdát.

25. perc: A mezőnyben folyik a játék. A hazai csapat visszaáll saját térfelére, míg a Soroksár sok labdajáratással, de hiába próbálkozik.

15. perc: Szatmári bal oldalról laposan passzolt az üresen érkező Varga elé, aki 5 méterről hatalmas helyzetben a felső lécre vágta a labdát.

13. perc: Major jobb oldali beadását Nagy 15 méterről kapu fölé fejelte.

8. perc: Csernik húzta meg a jobb oldalon Vass mellett, beadásáról Magyari centikkel késett le.

5. perc: 16 méterről a kapufát találtuk el, a kipattanót Derekas a hálóba lőtte. A partjelző hosszú gondolkodás után lest jelzett, így maradt a 0-0.

3. perc: Csernik vezette rá a hazai védelemre, Hudák sárga lapot érően állította meg. A 17 méterről járó szabadrúgást Pászka a bal felső sarok irányába lőtte, de Rusák nagy bravúrral szögletre mentett.

1. perc: A mérkőzést a tiszta sárgában játszó Gyirmót kezdte.