Végeredmény: Soroksár- Ajka: 2-2 (2-1)

A válogatott szünet miatt 2 hét után folytatódik a Merkantil Bank Liga NB2-es bajnokság. Az őszi hajrára érkezve az Ajka csapata látogat a Haraszti útra. A formákat nem csak a szünet miatt nehéz megjósolni, hanem az is befolyásolja, hogy a csapatokat mennyire érinti vírus! Az együttesek számára ez lesz az első őszi zárt kapus mérkőzés, ehhez is alkalmazkodniuk kell!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Nazsa Tamás  (Farkas Balázs, Máyer Gábor)

Soroksár: Varga- Bene,Gyömbér, Valencsik, Pászka- Derekas, Huszák- Orosz, Csernik, Szerető- Lovrencsics

Ajka: Horváth- Kenderes, Szekér, Nagy, Heffler, Görgényi, Csizmadia, Tóth, Présinger, Soltész, Tar

Vezetőedző: Kis Károly

Soroksár SC - FC Ajka: 2-2  (2-1)

90+2. perc: Hudák 15 méterről a jobb alsót vette célba, Horváth hatalmasat védett.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

89. perc: Hazai kontra végén Csernik ballal kapu fölé lőtt.

87. perc: Bene kapott sárga lapot lerántásért. A megítélt szabadrúgást követően Tar centikkel a bal kapufa mellé fejelt.

85. perc: Gárdos beadását Görgényi fejelte ki a hosszún érkező Lovrencsics elől.

80. perc: 2-2: Nagy Mihály ziccerig cselezte magát, majd higgadtan a jobb sarokba gurított.

77. perc: Huszák 40 méteres indításával Gárdos lépett ki. Kiszorított helyzetből ballal Horváth kezébe lőtt.

71. perc: Orosz és Szerető helyére Gárdos és Hudák érkeztek.

69. perc: Lovrencsics került ziccerbe Orosz labdájával. A vendég kapus lábbal védeni tudott.

66. perc: Derekas kapott sárga lapot lerántásért.

63. perc: Pászka 20 méteres szabadrúgása a sorfal fölött csapódott a bal kapufa mellé. Horváth a levegőben úszva szögletre ütötte a labdát.

61. perc: Nagy István szögletét Görgényi fejelte kapu fölé a rövid saroknál.

56. perc: Szerető kapott pontos hosszú labdát. A csel nem sikerült a vendég kapus mellett, kimaradt a helyzet.

52. perc: Takács kapott sárga lapot.

51. perc: Hatalmas  védekezési hiba után Nagy István lőtt hatalmas kapufát.

48. perc: Orosz adott kitűnő labdát Lovrencsicsnek, de Horváth kivetődve közöl került támadónkhoz és védeni tudta a ziccert.

46. perc: Szünetben hármat cserélt az Ajka. Nagy, Irimiás és Rétyi érkeztek Szekér, Tóth és Soltész helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45. perc: Csernik szép cselek után pontosan ívelt Lovrencsics fejére. Támadónk fejesét Horváth szépen védte.

43. perc: Szerető jobb oldali beadását Orosz vette, le majd fél fordulatból kapura lőtt. Horváth vetődve védeni tudott.

35. perc: 2-1: Tar fejbe rúgta Derekast, amiért a játékvezető tizenegyest ítélt. Lovrencsics magabiztosan lőtt a jobb alsóba.

28. perc: Szöglet utáni kavarodást követően büntetőt ítélt a játékvezető az Ajka javára. Présinger tizenegyesét Varga a mezőnybe ütötte.

26. perc: Tóth adott remek labdát Nagynak, aki kapura fordult. Valencsik remek ütemben becsúszva blokkolt.

22. perc: Nagy tartotta meg a labdát becsúszva, majd Soltész elé passzolt. A szélső rövidre tartó labdáját Varga szögletre ütötte.

18. perc: Csernik bal oldali beadása veszélyen szállt a hosszú sarok irányába, de Horváth hátralépve szépen húzta le a labdát.

14. perc: Derekas lőtt kapura Tar szorításában, Horváth szépen védett.

11. perc: 1-1: Egy lepattanó labdát Csernik lőtt közelről az üres kapuba. Közben a sérült Gyömbér helyére Takács érkezett.

10. perc: Orosz iramodott meg a jobb oldalon. 15 méteres lövés szerű beadását Görgényi vágta ki.

5. perc: 0-1: Egy jobb oldali beadást Tóth a kapufára vágott, a kipattanót Nagy közelről az üres kapuba fejelte.

4. perc: Nagy Mihály iramodott meg bal kötőben. Több védőn átfűzte magát, de Varga kivetődve jól zárta a szöget és lábbal védeni tudott.

1. perc: A vendég Ajka kezdte a mérkőzést.

Végeredmény: Vasas- Soroksár: 3-1 (3-0)

Vasárnap a bajnokság legerősebb keretével rendelkező Vasas otthonában lépünk pályára. Ellenfelünk az elmúlt fordulókban egyre inkább magára talál, stabilizálódott a védekezése és támadásban is egyre hatékonyabbak. A Fáy utcában rendre sok gólos, közönségszórakoztató mérkőzést szoktunk játszani, reméljük ez alkalommal soroksári pontszerzés is lesz!

Illovszky Rudolf Stadion,    vezeti: Bognár Tamás   (Tőkés Róbert, Berényi Ákos)

Vasas: Jova- Terbe, Litauszki, Szilágyi, Silye- Pátkai, Hidi, Kovács- Radó, Fecesin, Balajti

Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Soroksár: Varga- Kópis, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Derekas, Gyömbér- Orosz, Csernik, Magyari- Lovrencsics

Vasas - Soroksár:  3-1    (3-0)

90+2. perc: Pátkai helyére Murka érkezett.

87. perc: Pekár lövését Varga biztosan fogta.

86. perc: Ismét cserél a Vasas, Fecesin és Radó helyére Szatmári és Köböl érkeztek.

82. perc: Gárdos kapott remek indítást, de még lövés előtt lest jelzett az aszisztens.

79. perc: Silye ápolása miatt áll a játék.

76. perc: Pekár kapott sárga lapot Csernik lerántásáért. Közben Lovrencsics helyére Gárdos érkezett.

72. perc: Takács kapott sárga lapot Radó buktatásáért.

71. perc: Radó lépett ki ziccerben, de a becsúszó Valencsiken átesett. A játékvezető szerencsére műesésért a támadónak adott sárga lapot.

70. perc: Pászka beadását Lovrencsics a hosszú saroktól Jova kezébe fejelte.

68. perc: Balajti helyére Pekár érkezett a Vasasba.

64. perc: Orosz helyére Hudák érkezett csapatunkba.

63. perc: Hazai szöglet után Kovács elé pattant a labda, aki rögtön lőtt. Varga bravúrral szögletre ütötte a labdát.

61. perc: 3-1: Egy lapos beadás után Lovrencsics becsúszva laposan a kapuba lőtt.

55. perc: Pászka kapott sárga lapot buktatásért.

53. perc: Szép akció végén Radó hozta helyzetbe Fecesint, aki 15 méterről centikkel lőtt a jobb alsó sarok mellé.

50. perc: Lovrencsics bombázott az oldalhálóba, de közben a játékvezető már lest intett.

46. perc: A szünetben kettőt cserélt Lipcsei Péter. Bene és Szerető érkezett Kópis és Magyari helyére. A Vasas nem cserélt a szünetben.

45+1. perc: Derekas 18 méteres lövése a felső lécen csattant.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

43. perc: Gyors hazai támadás végén Radó-Pátkai kényszerítő után előbbi került kecsegtető helyzetbe. Középre passzolt labdája mindenki előtt elsuhant, nem alakult ki lövőhelyzet.

38. perc: Balajti kapott hosszú indítást, de Varga becsúszva lábbal menteni tudott.

37. perc: Gengeliczki helyére Takács érkezett csapatunkba.

32. perc: Hazai szöglet után Orosz révén vezettünk kontrát. Szélsőnk az akció végén 20 méterről lőtt, Jova hatalmas bravúrral kiütötte a bal felsőbe tartó labdát.

30. perc: Terbe jobb oldali beadását Gengeliczki csúsztatta ki Fecesin elől.

23. perc: Pászka hozta fel a labdát, majd Lovrencsicshez passzolt, aki 19 méterről laposan alig lőtt kapu mellé.

20. perc: Pászka beadása után alakult ki kavarodás Jova kapuja előtt. Mielőtt Csernik lőni tudott volna, Silye szögletre mentett.

18. perc: 3-0: Terbe újabb remek beadása után Feczesin talált be 5 méterről.

16. perc: Terbe jobb oldali beadását Feczesin csúsztatta meg a rövid saroknál. A hosszú oldalon Balajti elvetődve Varga kezébe lőtt.

14. perc: Terbe ugratta ki Radót, aki nagy helyzetben a jól kimozduló Varga lábába lőtte a labdát.

9. perc: Gyömbér 20 méteres lövését Jova biztosan fogta.

7. perc: Csernik ment le az alapvonalig, beadása Gyömbér elé pattant. Középpályásunk lövése kipattant a betömörülő védőkről.

5. perc: 2-0: Silye futott el a bal oldalon, pontosan passzolt vissza Balajti elé, aki 12 méterről a bal alsó sarokba bombázott.

2. perc: 1-0:  Magyari kapott sárga lapot buktatásért.  A szabadrúgás megpattant a sorfalon, így balra mozduló Vargával ellentétes sarokban kötött ki.

1. perc: A mérkőzést a tiszta fehér szerelésben játszó Soroksár kezdte.

Gyirmót- Soroksár: 1-0 (1-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 e heti fordulójában Gyirmótra látogat csapatunk a hétközi győztes kupamérkőzés után. Lipcsei Péter csapatából csak a sérült Korozmán hiányzása valószínűsíthető, a többiek hadrafoghatóak. Így játékosaink ez alkalommal is győzelmi szándékkal lépnek pályára a remek erőkből álló Gyirmót otthonában!

ALCUFER Stadion,    vezeti: Ducsai József (Berényi Ákos, Márkus Péter)

Gyirmót: Rusák- Nagy, Szatmári, Széles, Major, Simon, Hajdú, Heffler, Varga, Vass, Hudák D.

Vezetőedző: Csertői Aurél

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Derekas- Orosz, Csernik, Magyari- Lovrencsics

Gyirmót- Soroksár:  1-0  (1-0)

90+2. perc: Mayer futott el egy előrevágott labdával. Ziccerben leadott lövését Varga szögletre ütötte.

88. perc: Simon helyére Szegi érkezett a hazai csapatba.

84. perc: Varga helyére Mayer érkezett a Gyirmót csapatába.

83. perc: Gyömbér helyére Huszák érkezett.

79. perc: Herjeczki bal oldali beadását követően Varga ugrotta túl emberét. Fejese centikkel csorgott el a bal kapufa mellett.

76. perc: A sérült Bene helyére Tóth érkezett.

74. perc: Hajdú és Bene kőkemény ütközése után, védőnket ápolni kell. A játékmegszakítást kihasználva kettőt cserélt a Gyirmót. Szatmári és Heffler helyére Lázár és Herjeczki érkeztek.

69. perc: Pászka cselezte le magát az alapvonalig, majd pontosan adott középre. Lovrencsics fejese 6 méterről nem talált kaput.

65. perc: Lipcsei Péter hármas cserét hajtott végre. Csernik, Magyari és Orosz helyére Hudák, Szerető és Gárdos érkeztek.

64. perc: Nagy tört be a tizenhatoson belülre, Simonhoz játszott, aki egy csel után  ballal lőtt. Varga könnyedén védte a középre tartó labdát.

61. perc: Gengeliczki buktatta Simont, amiért sárga lapot kapott.

58. perc: Pászka 30 méteres szabadrúgása kapu fölé szállt.

56. perc: Varga indításával Simon lépett ki ziccerben, de a játékvezető segítője intésére véleményes szituációban lest ítélt.

48. perc: Pászka hazaadása kissé rövid volt, de Varga becsúszva még elérte a labdát.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a szünetben egyik csapat sem cserélt.

42. perc: 1-0: Bal oldali akció végén Hajdú passzolt Nagy elé, aki 6 méterről jobbal a kapu közepébe lőtte a labdát.

40. perc: Hazai kontra végén Simon elvette a labdát a szólózó Varga elől, így viszont a játékvezető lest ítélt.

34. perc: Pászka jobb oldali szögletét Derekas fejelte kapura, de a védők testéről lepattant a labda.

30. perc: Hajdú beadását a hosszú saroknál Major kapásból kapura lőtte. Varga vetődve a mezőnybe ütötte a labdát.

28. perc: Simon jobb oldali beadása lepattant a kapu előterében. Hajdú megelőzte védőjét, de fejjel nem tudta kapura irányítani a labdát.

25. perc: A mezőnyben folyik a játék. A hazai csapat visszaáll saját térfelére, míg a Soroksár sok labdajáratással, de hiába próbálkozik.

15. perc: Szatmári bal oldalról laposan passzolt az üresen érkező Varga elé, aki 5 méterről hatalmas helyzetben a felső lécre vágta a labdát.

13. perc: Major jobb oldali beadását Nagy 15 méterről kapu fölé fejelte.

8. perc: Csernik húzta meg a jobb oldalon Vass mellett, beadásáról Magyari centikkel késett le.

5. perc: 16 méterről a kapufát találtuk el, a kipattanót Derekas a hálóba lőtte. A partjelző hosszú gondolkodás után lest jelzett, így maradt a 0-0.

3. perc: Csernik vezette rá a hazai védelemre, Hudák sárga lapot érően állította meg. A 17 méterről járó szabadrúgást Pászka a bal felső sarok irányába lőtte, de Rusák nagy bravúrral szögletre mentett.

1. perc: A mérkőzést a tiszta sárgában játszó Gyirmót kezdte.

Végeredmény: Soroksár- Győr: 3-2 (2-0)

A MOL Magyar Kupa 7. fordulójában az ETO FC Győr látogat a Haraszti útra. Ellenfelünket erősen sújtja a koronavírus, így kérdéses, hogy milyen csapattal állnak fel. Várhatóan Lipcsei Péter együttesében is több alapember fog pihenőt kapni.

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Veizer Roland   (Berényi Ákos, Kovács Zoltán)

Soroksár: Abu- Kópis, Lipcsei, Valencsik, Pászka- Derekas, Hudák- Tóth, Ladányi, Csernik- Gárdos

ETO FC: Gyurákovics- Bagi, Kerkez, Múcsa, Vankó, Májer, Vitális, Priskin, Sipőcz, Denilson, Berki

Vezetőedző: Csató Sándor

Soroksár - Győr:  3-2  (2-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+2. perc: Bal oldali beadás után Szabados lőhetett közelről. Abu ismét védeni tudott.

90. perc: 24 méterről lőtt szabadrúgást a Győr. Vitális hosszú sarokra tartó lövését Abu bravúrral védeni tudta.

88. perc: Dvorschák 30 méteres lövése lepattant Abu előtt, de kapusunk így is védeni tudott.

85. perc: Kerkez görcsölt be, az ápolás miatt áll a játék.

80. perc: 3-2: Csernik kapott sárga lapot lerántásért. A szabadrúgást Dvorschák fejelte közelről a hálóba.

76. perc: Ismét cseréltek a csapatok. Berki helyére Farkas, míg Tóth helyére Gengeliczki érkezett.

72. perc: Lipcsei rántotta le utolsó emberként a vendég csatárt. Veizer Roland ezért kiállította.

69. perc: Mindkét csapat cserél. Sipőcz helyére Szabados érkezett a Győr csapatába. Míg nálunk Kópis és Gárdos helyére Bene és Lovrencsics érkeztek.

64. perc: Dvorschák ápolása miatt áll a játék.

58. perc: Csernik balról belőtt labdája hosszúnak bizonyult a bevetődő Gárdos számára.

56. perc: 3-1: Pászka jobb oldali szögletét Derekas fejelte a hosszú sarokba.

54. perc: Ladányi helyére Gyömbér érkezett.

51. perc: Hudák kapott sárga lapot reklamálásért.

47. perc: 2-1: Kerkez harcolt ki büntetőt. A tizenegyest Priskin a jobb sarokba gurította.

46. perc: A szünetben hármat cserélt a Győr, Vankó, Májer és Denilson helyére Dvorschák, Szuhodovszki és Erdei érkeztek.

41. perc: Májer egy befelé csel után 18 méterről centikkel lőtt kapu fölé.

37. perc: Priskin megelőzte védőjét egy balról érkező beadásánál, de kiszorított helyzetből nem talált kaput.

31. perc: Ladányi szép csellel játszotta tisztára magát. 16 méteres lövése Bagiról a mezőnybe pattant.

24. perc: Tóth futott el a bal oldalon, szépen adott középre. A szöglet után elől maradó Valencsik megelőzte védőjét, de fejese nem talált kaput.

20. perc: Gyorsan elvégzett szabadrúgás után Priskin került ziccerbe, de szerencsénkre a játékvezető lest ítélt.

16. perc: Derekas kapott jogos sárgát Kerkez buktatásáért.

14. perc: 2-0: Hudák csúsztatása egy védő kezére pattant, a játékvezető büntetőt ítélt. Derekas védhetetlenül bombázott a jobb sarokba.

12. perc: Jobb oldali szöglet után Priskin csúsztatott. Abu ismét védeni tudott.

11. perc: Kerkez ápolása miatt áll a játék.

6. perc: Vitális végezhetett el szabadrúgást a tizenhatosunk sarkáról. Beadás helyett kapura lőtt, de Abu biztosan fogta a labdát.

1. perc: 1-0: A zöld mezes vendégek kezdik a mérkőzést. Az első támadásunk végén Csernik 11 méterről bombázott

Végeredmény: Soroksár- Szolnok: 2-0 (1-0)

A Merkantil Bank NB2 13 fordulójában a Szolnoki MÁV FC látogat a Haraszti útra. Ellenfelünk remekül kezdte a szezont, de az utolsó 5 mérkőzéséből mindössze egyszer sikerült megszereznie a 3 pontot. Jelenleg mindkét csapat 18 ponttal rendelkezik, a Soroksár csak jobb gólkülönbségének köszönhetően előzi meg a Szolnokot. Küzdelmes, kiegyenlített mérkőzésre lehet számítani, ahol a játékosok dolgát az egész napos szakadó eső is nehezíteni fogja!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Berényi Tamás  (Kis Zoltán, Máyer Gábor)

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Gárdos- Gyömbér, Derekas- Csernik, Orosz, Magyari- Lovrencsics

Szolnok: Molnár-Farkas- Rokszin, Bárdos, Kotula, Horgosi, Tisza, Csirmaz, Kurdics, Kovács, Kónya, Novák

Vezetőedző: Csábi József

Soroksár SC- Szolnoki MÁV FC:  2-0    (1-0)

90+2. perc: Csernik helyére  Lipcsei érkezett.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

87. perc: Gárdos helyére Tóth érkezett csapatunkba.

84. perc: Szabó fodult kapura. 10 méterről leadott lövése Valencsikről pattant szögletre.

83. perc: Tisza kapott sárga lapot reklamálásért.

82. perc: Hudák kapott sárga lapot Bárdos lerántásáért.

79. perc: A vendégek is kettőt cseréltek, Rokszin és Csirmaz helyére Tóth és Tajti érkeztek.

74. perc: Kettős cserét hajtunk végre. Magyari és Orosz helyére Pászka és Hudák érkeztek.

72. perc: Egy eladott labda után Novák került ziccerbe, de lapos lövését Varga lábbal védte.

70. perc: Lovrencsics szépen szerelte a helyzetben lévő Csirmazt, aki belerúgott a lábába. A játékvezető büntetőt akart ítélni, de segítője intésére helyesen kifelé ítélt szabadrúgást.

67. perc: Cserélt a Szolnok, Kónya helyére Szabó érkezett.

61. perc: 2-0: Orosz gondolt egyet és 30 méterről hatalmas lőtt a kissé kint álló kapus fölött.

56. perc: Novák éles szögből leadott lövése az oldalhálóba csapódott.

52. perc: Novák csúsztatása után Kurdics cselezte tisztára magát. 16 méteres középről leadott lövését Varga vetődve védte.

49. perc: Jobbról élesen középre lőtt labdáját Molnár-Farkas kapujából kivetődve szerezte meg.

45. perc: 1-0: Lovrencsics szépen indította Oroszt, aki jobbról laposan középre lőtte a labdát. A hosszú saroknál Lovrencsics 1 méterről a hosszú sarokba lőtt.

42. perc: Kónya beadása után Novák már lőni készült, amikor Bene remek ütemben szerelni tudott. Az ellentámadásunk végén Lovrencsics lapos beadására Magyari érkezett, de nagy helyzetben nem volt elég határozott, így vendég kapus menteni tudott.

37. perc: Csernik szögletét Valencsik a rövid saroknál centikkel csúsztatta kapu mellé.

36. perc: Novák került gól helyzetbe, de megjátszotta a még jobb helyzetben lévő Csirmazt, aki 7 méterről gyengén lőtt kapura, Varga vetődve védeni tudott.

35. perc: Vendég kontra végén Rokszin 20 méterről kapu mellé lőtt.

30. perc: Lábról-lábra járatva hozta ki a labdát a Szolnok. Az akció végén Kotula balról érkező lapos beadását Gengeliczki vágta ki a kapu előteréből.

26. perc: Novák kapott sárga lapot Orosz lerántásáért.

21. perc: Orosz szóló után szépen kényszerítőzött Csernikkel, de lövés előtt a becsúszó védőkről szögletre pattant a labda.

19. perc: Szép összjáték után Rokszin 12 méterről ballal kapu fölé lőtt.

14. perc: Csernik megpattanó lövése elakadt Tisza lábában, így nem jelentett veszélyt a vendég kapura.

7. perc: Kurdics  bal oldali nagy bedobása után Varga középre ütötte a labdát. A kavarodást követően Novák lábát érintve hagyta el a labda a játékteret.

5. perc: Novák esett el helyzetben, de a játékvezető nem ítélt büntetőt. A fekvő támadó még Kurdics elé kanalazta a labdát, aki nagy helyzetben 6 méterről csúnyán mellé lőtt.

3. perc: Csernik szögletét Bárdos fejelte a mezőnybe.

1. perc: A mérkőzést a kék mezes Szolnok kezdte.

Végeredmény: Siófok- Soroksár: 2-3

A Merkantil Bank NB2 12. fordulójában Siófokon lép pályára a Soroksár. Ellenfelünk kiszámíthatatlan, kétarcú csapat. Alacsonyabban rangsorolt csapatoktól akár hazai pályán is kikaptak, ugyanakkor olyan ellenfelek ellen, mint a Vasas, magabiztos győzelmet arattak. Az előző hetekben mindkét csapatban sok volt a hiányzó, de várhatóan ezen a mérkőzésen több sérült játékos visszatérhet, kérdés, hogy milyen formában lesznek. A mezőny sűrűsége miatt a hazaiak számára égetően szükség van a 3 pontra, de Lipcsei Péterék is a mezőny hátsó felében találhatják magukat egy esetleges vereség esetén.

Soroksár- DVSC: 1-1 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 11. fordulójában a listavezető DVSC látogat a Haraszti útra. Csapatunk több játékosa nem áll rendelkezésre sérülés miatt, így a mérkőzés egyértelmű esélyese a vendég csapat. Fiatal játékosainknak viszont remek bizonyítási lehetőség az összecsapás!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Iványi Zoltán  (Horváth Zoltán, Berényi Ákos)

Soroksár: Varga- Gárdos, Gyömbér, Gengeliczki, Valencsik- Csernik, Derekas- Orosz, Ladányi, Korozmán- Lovrencsics

DVSC: Zöldesi- Bényei, Kinyik, Poór, Korhut- Bódi, Sármány, Varga, Kusnyir, Bódi- Bárány

Vezetőedző: Kondás Elemér

Soroksár-DVSC:  1-1  (0-1)

90+3. perc: Gyömbér becsúszva szabálytalankodott, amiért megkapta 2. sárga lapját, így 10 főre fogyatkoztunk.

90+2. perc: Szép kontra végén Gárdos jutott lövéshez. Félmagas bombáját Zöldesi védte.

88. perc: Tóth nem engedte elvégezni a szabadrúgást, amiért sárga lapot kapott.

86. perc: Tóth futotta le védőjét majd tökéletesen adott be. Lovrencsics fejesét Zöldesi hatalmas bravúrral hárítani tudta.

85. perc: Dzsudzsák szögletét Tischler szorongatott helyzetből kapu fölé fejelte.

82. perc: Csernik beadását Lovrencsics éles szögből Zöldesi kezébe fejelte.

80. perc: Korhut beadását Kenderesi ajtó-ablak ziccerben 7 méterről csúnyán kapu mellé fejelte.

77. perc: Bódi beadását a hosszú saroknál Ferenczi érte el. Kapás lövését Varga hatalmas bravúrral védeni tudta.

75. perc: Orosz helyére Lipcsei érkezett.

73. perc: 1-1: Csernik beadását Lovrencsics fejelte a hosszú sarokba.

71. perc: Derekas 24 méteres szabadrúgása a hosszú sarokba tartott, de Zöldesi a helyén volt és védeni tudott.

67. perc: Dzsudzsák sarokkal hozta helyzetbe Tischlert. A támadó lapos lövését Varga lábbal védte.

66. perc: Kenderesi csúnyán beleszállt Vargába, amiért sárga lapot kapott.

63. perc: Korhut lapos beadását Kenderesi nagy helyzetben csúnyán mellé lőtt.

61. perc: Derekas kapott sárga lapot lerántásért.

57. perc: Kusnyir helyére Dzsudzsák lépett pályára.

56. perc: Kinyik és Bódi kapott sárga lapot.

54. perc: Derekas 25 méterről a sorfalba lőtte a szabadrúgást.

52. perc: Ferenczi beadását Tischler 15 méterről kapu fölé fejelte.

47. perc: Orosz lőtt szabadrúgást 20 méterről. A labda a felugró sorfalról szögletre pattant.

46. perc: Félidőben kettőt cserélt a vendég DVSC, Bárány és Sármány helyére, Kenderesi és Tischler érkeztek.

45. perc: Csernik kapott sárga lapot buktatásért.

44. perc: Orosz szép cselek után ezúttal jobbal lőtt 18 méterről Zöldesi kezébe.

42. perc: Orosz az oldalvonal mellől kapura lőtte a szabadrúgást. Zöldesit nem tudta meglepni, biztos kézzel védett a vendég kapus.

40. perc: Ferenczi bal oldali szögletét Bárány vetődve kapu mellé fejelte.

38. perc: Bárány tartott meg erőszakosan egy labdát, beadása a hosszún érkező Sármányt kereste, de nagyon hosszú volt a számára.

31. perc: 0-1: Gyömbér mellett Bárány esett el, Iványi könnyű síppal büntetőt ítélt. Bódi nem hibázott, laposan a jobb alsó sarokba lőtt.

27. perc: A sérült Ladányit Tóth váltotta csapatunkban.

25. perc: Korozmán középre tartó lövését Zöldesi védte.

23. perc: Bényei beadása lecsúszott a lábáról, így majdnem meglepte Vargát. Kapusunk visszalépve kapujába szépen húzta le a labdát.

19. perc: Bódi élesen belőtt szögletét Varga a rövid saroknál kapu fölé csúsztatta.

15. perc: Orosz fordult le védőjéről. 25 méteres lövése a védőkről szögletre pattant.

13. perc: Ladányi erőszakosan labdát szerzett, ami követően Bényei csak szabálytalanul tudta megállítani. A játékvezető felmutatta a sárga lapot a vendég védőnek.

11. perc: Bódi oldalszabadrúgása után Poór nagy helyzetben kapu mellé fejelt, de közben a játékvezető lest ítélt.

4. perc: Derekas labdaszerzése után gyors kontrát vezettünk a jobb oldalon, de Orosz beadását szögletre mentették a védők.

1. perc: A mérkőzést a piros mezes vendégek kezdték.

Végeredmény: Soroksár-Haladás: 2-1 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 hétközi fordulójában a Haladás lesz csapatunk vendége. Ellenfelünk 8 mérkőzés után 3 győzelemmel, 4 döntetlennel és mindössze 1 vereséggel a tabella 6. helyén áll. Tavasszal magabiztos győzelmet aratott a vasi csapat Soroksáron, így Lipcsei Péteréknek külön motivációt adhat a revans lehetősége. A mérkőzés 16 órakor kezdődik a Haraszti úton!

Szentlőrinc- Soroksár: 1-2 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 8. fordulójában a 14. helyezett Szentlőrinc otthonába látogat csapatunk. Eltiltott nincs a keretben, viszont Oroszra és Gárdosra sérülés miatt nem számíthat Lipcsei Péter.

Végeredmény: Soroksár-Csákvár: 4-3 (2-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 7.fordulójában az AQVITAL FC Csákvár látogat a Haraszti útra. Ellenfelünk 3 vereség mellett 3 döntetlent játszott, a megszerzett 3 ponttal a 19. helyen áll.