Haladás Viktória - Soroksár SC: 3-1 (2-1)

Haladás Viktória - Soroksár SC: 3-1  (2-1)

Szombathelyi Haladás Sportkomplexum,    vezette: Kubicsek Máté  (Ring Kevin, Urbán Richárdf)

Haladás: Bíró- Gődér, Horti, Koprena, Urbán, Herceg, Nagy, Kovács, Vladulescu, Németh, Sweatman

Vezetőedző:Székely Tibor

Csereként beálltak: Bódai, Németh, Andrónyi

Soroksár: Terestyéni- Molnár, Török, Miszlai, Teneyei-Tóth, Nagy, Győrik, Benke, Ott, Váradi, Buzás

Megbízott edző: Szeitl Szilvia

Csereként beálltak: Benke, Antalicz, Patkós

Gólszerzők: Nagy, Sweatman, Vladulescu ill. Benke

Szeitl Szilvia:

Kapkodva kezdtük az első félidőt, de egy nagyon szép támadásból Benke révén megszereztük a vezetést. Sajnos a gól után nem tudtunk higgadtak maradni és ki is egyenlített a Szombathely.
A félidő végén egy rögzített szituáció után már 2-1 re vezetett a hazai csapat,  így vonultunk a szünetre. A félidőben sikerült rendezni a középpályás védekezésünket. .A második játékrészben is kapkodtunk, sajnos el kell ismerni, ellenfelünk felénk nőtt, megszerezték 3. góljukat is.
A végén még volt Buzás Katának egy biztató lövése, ami a kapufáról kifelé pattant.
Mindenféleképpen abból kell építkeznünk, hogy az első félidőben megszereztük a vezetést és megnehezítettük a szombathelyiek dolgát. Jövő héten az Astrat fogadjuk és dolgozunk tovább! Gratulálunk az ellenfelünknek!