Soroksár- Honvéd 0-3 (0-1)

Szamosi Mihály Sporttelep, 1000 néző

Soroksári SC- Honvéd FC  0-3   (0-1)

Soroksár SC:  Kovács- Molnár, Gyömbér, Valencsik, Bor- Derekas (Pál a szünetben), Huszák- Csernik (Tamási 67.p.), Lőrinczy, Kundrák- Erdélyi (Korozmán 74.p.)

Honvéd FC: Horváth- Batik, Kamber, Kálnoki- Lovric, Nagy, Heffler, Szendrei (Danilo a szünetben), Kukoc- Holender(Májer 63.p.), Ben-Hatira (Tischler 73.p)

Vezetőedző: Supka Attila

6. perc: Kamber nagy bedobását Kálnoki csúsztatta meg a rövid saroknál. Kovács a helyén volt és a mezőnybe ütötte a labdát.

16. perc: 0-1: Nagy buktatásáért büntetőt ítélt a játékvezető. Ben-Hatira magabiztosan értékesítette a lehetőséget.

26. perc: Lőrinczy szögletét Kundrák 7 méterről a léc alá fejelte, de Horváth hatalmas bravúrt bemutatva védeni tudott.

57. perc: Kundrák fordult le védőjéről, 23 méteres lövését Horváth vetődve oldalra ütötte.

65. perc: Pál nyert párharcot Batikkal szemben a tizenhatoson belül, de a kivetődő Horváth lábbal menteni tudott.

76. perc: Kundrák cselezett az alapvonal közelében, majd Korozmánhoz passzolt, aki 16 méterről centikkel lőtt mellé.

80. perc: Lovric egy csel után 12 méterről ballal kapu fölé lőtt.

82. perc: Újabb nagy lehetőség! Lőrinczy 16 méteres bombáját Horváth ütötte ki, majd Pál ismétlését lábbal védte.

86. perc: Bor beadásáról Korozmán centikkel csúszott le.

88. perc:  0-2: Szöglet után Kamber fejesét Kovács kiütötte, de Danilo a kipattanót már értékesítette.

90. perc: 0-3: Kukoc adott be bal külsővel, a hosszú saroknál Tischler fejelt a kapuba közvetlen közelről.