Vége: Nyíregyháza-Soroksár SC 2-0 (1-0)

Ma kora délután a másodosztályú bajnokság tizennyolcadik fordulójának összecsapásán, idegenben lép pályára csapatunk. A 13 órakor kezdődő nyíregyházi találkozó alakulását online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Nyíregyháza Spartacus-Soroksár SC 2-0 (1-0)

Nyíregyháza, 500 néző, vezeti: Veizer Roland (Punyi Gyula, Berényi Ákos)

Nyíregyháza: Jova - Nagy J. Fodor F., Rubus, Farkas A. - Polényi, Ötvös (Kulcsár, 57) - Rezes (Daru, 75.), Pekár, Dragóner F. - Hornyák (Kártik, 62.). Vezetőedző: Lengyel Roland.

Soroksár: Kovács D. - Gárdos, Dvorschák, Valencsik, Bor - Gyömbér, Derekas - Albert Á., Tamási Zs. (Lőrinczy, 62.), Kundrák (Pál A., 82.) - Lakatos I. (Kovács D., 71.). Vezetőedző: Lipcsei Péter.

Technikai problémák miatt a közvetítés akadozik.

3. perc: Pekár beadásáról Dragóner Filip alig maradt le, végül mentettek védőink.

15. perc: Hornyák 16 méteres lövése alig kerülte el a jobb sarkot.

17. perc: Kovács Dániel bravúrjának köszönhetően maradt érintetlen a hálónk. Pekár 14 méteres lövését hárította nagyot vetődve a rövid saroknál.

19. perc: Valencsik sárga lapot kapott, miután sípszó után elrúgta a labdát.

24. perc: Rezes lódult meg a balösszekötő helyén, két védőnkön is áthámozta magát, majd kilőtte az alsó sarkot, 1-0.

29. perc: Nagy József jobb oldali beadása után Hornyák került gólhelyzetbe, de Valencsik az utolsó pillanatban szögletre mentett.

33. perc: Gárdos száguldott el a jobb szélen, beadása veszélyesen tekeredett a kapu elé, de végül a hazai védők tisztázni tudtak berobbanó támadóink elől.

37. perc: Pekár 23 méteres szabadrúgása a kapufán csattant.

41. perc: Valencsik buktatta Pekárt, sárga lapot kapott, s miután ez a második volt neki, villant a piros is.

46. perc. Elkezdődött a második félidő.

51. perc: Rezes jobb oldali beadásáról centikkel maradt le középen Dragóner Filip.

54. perc: Nem volt szerencsénk: Derekas 22 méteres lövésénél egykori kapusunk, Jova Levente bravúrjára volt szüksége a hazaiaknak, hogy megőrizzék előnyüket.

56. perc: Kundrák kapott sárga lapot, miután buktatta Nagy Józsefet.

61. perc: Dragóner beadása után a hosszún érkező Rezes éles szögből a léc fölé bombázott.

73. perc: Kovács Dániel tartotta életben pontszerzési reményeinket, Pekár 10 méteres lövését hárította bravúrral.

78. perc: Pekár átadása után Daru tűzte kapura a labdát, Kovács azonban ezúttal is a helyén volt.

83. perc: Ismét Daru veszélyeztetett, ám ezúttal nem talált kaput.

85. perc: Egyenlítési lehetőség volt: szabadrúgás beívelés után Dvorschák nagy helyzetben a kapu mellé fejelt.

89. perc: Eldőlt: nyíregyházi labdaszerzés után Kulcsár tálalt Daru elé, aki nem hibázta el a ziccert, 2-0.