Vége: Soroksár SC-Békéscsaba 2-2 (0-1)

Ma délután a dobogó harmadik fokán tanyázó Békéscsaba együttesét fogadja csapatunk a másodosztályú bajnokság tizenhetedik fordulójának összecsapásán. A mérkőzés alakulását 13.30-kor kezdődő online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Soroksár SC-Békéscsaba   2-2  (0-1)

Szamosi Mihály Sporttelep, 500 néző, vezeti: Pillók Ádám (Becséri Gergely, Kepe Arnold)

Soroksár: Kovács- Gárdos, Dvorschák, Valencsik, Bor- Gyömbér, Derekas, Tamási- Lőrinczy, Kundrák, Lakatos

Vezetőedző: Lipcsei Péter.

Békéscsaba: Rybansky- Nagy, Viczián, Szélpál, Zahorán- Szalai, Király, Lustyik,- Hursán, Urbin, Szatmári

Vezetőedző: Boér Gábor.

1. perc: Tamási révén csapatunk kezdte a mérkőzést.

3. perc: Bor jobb oldali szögletét ha nehézségek árán is, de kifejelték a vendég védők.

7. perc: Király oldalszabadrúgása után Hursán esett el a tizenhatoson belül Bor szorításában. A játékvezető sípja helyesen néma maradt.

10. perc: Tamási szabadrúgását szögletre mentették a hazai védők.

14. perc: Hazai szögletvariáció után Gárdos került lövőhelyzetbe, de 20 méteres lövése elkerülte a kaput.

17. perc: Gárdos beadását Kundrák vette le a hosszú saroknál, majd Bor elé passzolt. Felfutó védőnk lövése kapu fölé szállt.

20. perc: Urbin passzolt Szatmárihoz, aki ballal éles szögből kapura lőtt. Kovács vetődve szögletre ütötte a  labdát.

29. perc: Viczián nagy bedobása után Urbin fejelt a kapufára, az ismétlést Kovács szögletre ütötte.

30. perc: Gárdos centerezett laposan. a hosszú saroknál Kundrák ajtó-ablak helyzetben Rybanskyba rúgta a labdát.

32. perc: Dvorschák kapott sárga lapot. A megítélt szabadrúgást Szatmári 26 méterről a rövidbe tekerte. Kovács ezúttal is védeni tudott.

37. perc: Hursán ápolása miatt áll a játék.

39. perc: Gól: A játékvezető Hursán úgy engedte vissza, hogy rögtön szerelni tudta védőnket. Végigvitte a a labdát, majd a hosszú sarokba lőtt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

46. perc. Egyik csapat sem cserélt a szünetben. A vendégek kezdik a második játékrészt.

48. perc: Gárdos beadását Rybansky fogta a rövid saroknál.

52. perc: Szatmári kapott sárgalapos figyelmeztetést labdaelrúgásért.

55. perc: Gárdos adta be a labdát a jobb oldalról, de támadóink lemaradtak a lehetőségről.

56. perc. Gól: Szatmári beadását Urbin passzolta 3 méterről az üres kapuba.

61. perc: Bor szögletét Dvorschák fejelte centikkel a kapu fölé.

62. perc: Derekas helyére Pál érkezett csapatunkba.

64. perc: Gárdos futott le az alapvonalig. Visszagurítása a becsúszó Szélpál kezében akadt el, de a játékvezető sípja ismét néma maradt.

69. perc: Ismét cserélünk, Tamási helyére Albert érkezik.

71. perc: Bor szögletét kiszorított helyzetből Dvorschák fejelte kapu mellé.

74. perc: Bor beadására Albert érkezett jó ütemben, de combjáról a játéktéren kívülre pattant a labda.

75. perc: Király beadását Urbin fejelte kapura, Kovács bravúrral védeni tudott.

76. perc: Kundrák helyére Kovács Dávid  érkezett.

78. perc: Király helyére Mezei érkezett a vendég csapatba.

80. perc: Bor beadása Lőrinczy elé csorgott, aki egy átvétellel centikkel lőtt kapu mellé.

82. perc: Szalai helyére Mészáros érkezett.

84. perc. Gárdos sokadik jó beadásáról ezúttal Bor késett le centikkel.

85. perc: Gól: Bor fejelt közelről a hálóba.

86. perc: Gól: Kovács Dávid előzte meg védőjét és közelről a léc alá lőtt.