Jöhet az újabb kör: Körmend-Soroksár SC 0-7 (0-3)

Ma délidőben, a Vas megyei I. osztályban szereplő Körmend otthonában lépett pályára csapatunk a Magyar Kupa hetedik fordulójának összecsapásán.

Vezetőedzőnk, Lipcsei Péter ezúttal több meghatározó játékosát is pihentette, így olyanok is bizonyítási lehetőséget kaptak, akik az elmúlt bajnoki összecsapásokon kevesebb időt töltöttek a pályán.

Körmend-Soroksár SC 0-7 (0-3)

Körmend, 200 néző, vezette: Móri Tamás (Bertalan Dávid, Péntek Zsuzsa)

Körmend: Farkas M. - Majtényi, Czimber, Varga P., Németh M., Horváth P., Kósik, Balázs, Sipos, Balikó, Takács Á. Vezetőedző: Molnár Károly.

Soroksár: Steer - Szpirulisz, Dvorschák, Lipcsei K. - Molnár R., Derekas, Gyömbér (Gombkötő, 65.), Bor (Valencsik, 59.) - Albert Á. (Gárdos, szünet), Lakatos, Kovács D. Vezetőedző: Lipcsei Péter.

34. perc: Albert 25 méteres szabadrúgása a sorfal fölött a hálóban landolt, 0-1.

38. perc: Lakatos a felezővonalról indulva meg sem állt a kapuig, 0-2.

43. perc: Bor keresztlabdája Kósikról saját kapujába pattant, öngól, 0-3.

49. perc: Derekas 23 méterről kilőtte a jobb felső sarkot, 0-4.

60. perc: Tizenegyeshez jutott csapatunk, Gyömbér Gábor pedig higgadtan a léc alá lőtt, 0-5.

78. perc: Derekas beadását Gárdos 5 méterről helyezte a hálóba, 0-6.

85. perc: Molnár Róbert 15 méterről hosszú sarokba emelte, 0-7.

Csapatunk győzelmével bejutott a Magyar Kupa legjobb 32 együttese közé, s várhatja a következő forduló sorsolását.