Vége: Soroksár SC-Ferencváros 1-1 (0-0, 0-1, 1-0)

Kihasználva a bajnoki szünetet, ma délelőtt felkészülési mérkőzésen lép pályára csapatunk. Vendégünk a "nagy-testvér" Ferencváros együttese lesz. A 11 órakor kezdődő találkozó eseményeit online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

A két klub megegyezése alapján 3x30 percet játszanak a csapatok.

Soroksár SC-Ferencváros 1-1 (0-0, 0-1, 1-0)

Szamosi Mihály-sporttelep

Soroksár: Kovács D. (Steer, 46.) - Gárdos, Dvorschák (Szpirulisz, 61.), Valencsik (Lipcsei K., 61.), Bor - Derekas, Gyömbér - Orosz (Kovács D., 53.), Tamási Zs., Albert (Ladányi, 75.) - Pál A. (Lakatos, 46.). Edző: Lipcsei Péter.

FTC: Varga Á. - Koch, Takács Zs., Leandro (Csernik, 31.), Heister - Rui Pedro (Georgijevic, 31.), Sigér – Bőle, Finnbogason (Lanzafame, 31.), Rodriguez - Böde. Vezetőedző: Szergej Rebrov.

4. perc: Heister beadását Finnbogason alig fejelte a kapu mellé.

6. perc: Albert lövését Sigér blokkolta.

11. perc: Gárdos viharzott el a jobb szélen, betört a tizenhatoson belülre, ám mielőtt lőhetett volna, Heister bravúros becsúszással mentett előle.

24. perc: Kovács Dániel védte Sigér 20 méteres próbálkozását.

28. perc: Böde tette le a labdát a mellette jobb oldalon érkező Bölének, aki azonnal megcélozta a rövid sarkot, de Kovács óriási bravúrral hárítani tudott.

30. perc: Vége az első harmadnak.

A szünetben hármat is cserélt Szergej Rebrov: érkezett Csernik, Georgijevic és Lanzafame is.

33. perc: Lanzafame szabadrúgását védte szépen Kovács.

44. perc: Albert kapott remek labdát a bal oldalon, éles szögből lőtt, de Varga bravúrosan szögletre hárított.

46. perc: Cserél csapatunk: Pál András helyére Lakatos, Kovács Dániel helyére Steer Bence érkezik.

48. perc: Sigér bombája a kapu fölött zúgott el.

53. perc: Kovács Dávid váltotta Oroszt.

55. perc: Megszerezte a vezetést a Ferencváros: Csernik jobb oldali beadását Böde félfordulatból lőtte a hálóba, 0-1.

58. perc: Tamási távoli lövése adott munkát Vargának.

60. perc: Vége a második harmadnak. Rui Pedro, Finnbogasson, Leandro ismét a pályán. Nálunk Dvorschák és Valencsik számára véger ért a meccs, jött Szpirulisz és Lipcsei Krisztián.

68. perc: leandro beadásáról alig maradt le Finnbogasson.

69. perc: Finnbogasson kecsegtető helyzetben az oldalhálóba bombázott.

71. perc:Lakatos beadását Gyömbér úgy fejelte a hálóba, hogy a labda földről pattant a léc alá, 1-1.

74. perc: Már vezethetnénk is: Lakatos fejese alig kerülte el a Fradi kapuját.

75. perc: Albert helyére Ladányi érkezik.

78. perc: Ezt megúsztuk: Lanzafame beadását Finnbogasson a kapufára fejelte, a kipattanót Leandro kapura sarkazta, Steer azonban bravúrral hárított.

79. perc: Lakatos lövését védte bravúrral Varga.