Vége: Cegléd-Soroksár SC 3-2 (2-0)

Máris itt a javítási lehetőség, ma délután a Cegléd együttese ellen köszörülhetjük ki a hétközi csorbát. A 16 órakor kezdődő bajnoki mérkőzés eseményeit online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel.

Cegléd-Soroksár SC   3-2   (2-0)

Tiszakécske, vezeti: Nagy Róbert (Berényi Ákos, Szvetnyik Bence)

Cegléd: Mursits- Wild, Nánási,G. Bíró , Farkas- Albert, Sigér - Rétyi, Nyilas, Oldal- Asztalos

Vezetőedző: Nagy Tibor.

Soroksár: Steer- Gárdos, Szpirulisz, Valencsik, Bor- Huszák, Gyömbér, Tamási- Orosz, Kundrák, Lakatos

Vezetőedző: Lipcsei Péter.

1. perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést. Az előre ívelt labdát Orosz vette át és rögtön kapura fordult. Lövése 2 méterrel kerülte el a hosszú kapufát.

8. perc: Orosz fordult le védőjéről. 20 méteres becsúszva leadott lövését Nánási blokkolni tudta.

13. perc: Ígéretes hazai kontra végén Sigér passzánál Valencsik jó ütemben állította lesre Asztalost.

15. perc: Wild gáncsolta azt őt kicselező Kundrákot, de a játékvezető csak szóban figyelmeztette a hazai védőt.

18. perc: Oldal 25 méteres lövése kellemetlenül lepattant Steer előtt, de kapusunk magabiztosan fogta a labdát.

20. perc: Farkas ápolása miatt áll a játék.

23. perc: Tamási bal oldali szögletét szorongatott helyzetből Kundrák fejelte méterekkel kapu mellé.

28. perc: Gól: Szpirulisz röviden hazaadott labdáját Steer még el tudta rúgni. A szabad labdát beadta a hazai csapat. Oldal fejese Gárdos kezére pattant. A megítélt tizenegyest Oldal magabiztosan értékesítette.

36. perc: Gárdos lőtte be középre élesen a labdát. Nánási csak szögletre tudott menteni. A sarokrúgás Kundrákot találta szabadon, aki fejjel a rövid sarkot vette célba, a labda lepattant a védőkről. Szpirulisz kétszer is ismételni tudott, de mindkétszer a hazai kapusba lőtte a labdát.

40. perc: Bor beadását Tamási fejelte 5 méterről kapu fölé.

45. perc: Gól: Rétyi verte meg Bort, majd pontosan ívelt középre. Oldal védőjét megelőzve védhetetlenül fejelt a léc alá.

46. perc: Kettőt cseréltünk a szünetben. Tamási és Szpirulisz helyére Lőrinczy és Pál érkezett.

48. perc: Gárdos beadása üresen találta Kundrákot, akit nagyot löktek, így nem találta el a labdát. Nagy Róbert sípja azonban néma maradt.

50. perc: Lőrinczy laposan belőtt labdáját Gyömbér próbálta kapura sarkalni, de nem találta el a labdát.

51. perc: Gól: Lőrinczy szerezte vissza a labdát az ellenfél tizenhatosán belül. Kundrákhoz passzolt, aki laposan kilőtte a rövid sarkot.

55. perc: Cserélnek a hazaiak. Asztalos helyére Lukács érkezik.

56. perc: Gól: Farkas kezezése után tizenegyeshez jutottunk. Gyömbér a kapu bal sarkába lőtte a labdát.

59. perc: Huszák kapott sárga lapot egy taktikai szabálytalanságért.

61. perc: Orosz adott tökéletes labdát Pálnak, aki a védő szorításában Mursits  lábába lőtte a labdát.

67. perc: Gárdos került helyzetbe Lakatos labdájával, de kisodródva nem tudott kapura fordulni. A középre passzolt labdáját a menteni igyekvő Albert kis híján saját kapujába lőtte.

70. perc: Rétyi helyére Tímár érkezik a hazai csapatba.

78. perc: Lőrinczy bal oldali szögletét Tímár fejelte ki Kundárk elől.

80. perc: Gól: Gárdos eladott labdája után Oldal fejezte be a hazai kontrát. 12 méterről laposan a jobb sarokba lőtt.

82. perc: Pál fordult le védőjéről a tizenhatos vonalán. Lövését a hazai kapus könnyedén védte.

83. perc: Sigér helyére Csirmaz érkezik.

85. perc: Oldal ápolása miatt áll a játék.

88. perc: A hazai szögletet Albert fejelte kapura. Steer bravúrral védeni tudott.

90. perc: Nánási kapott sárga lapot időhúzásért.

A játékvezető 5 percet hosszabbít.

90+3. perc: Újabb hazai kontra végén Tímár lövését védte Steer.

90+4. perc: Lakatos jobbról centikkel csavart a hosszú sarok fölé.