Megye egyes csapathoz utazunk a kupában

A Magyar Labdarúgó Szövetségben ma délelőtt elkészítették az MK hetedik fordulójának sorsolását. Nyilasi Tibor kegyes volt csapatunkhoz, nem lebecsülve ellenfelünket, esélyesként készülhetünk a párharcra.

A Magyar Kupa hetedik fordulójában már csupán az élvonalbeli klubok élveztek kiemelést, az összes többi osztály csapatai összekerülhettek az október 31-i játéknapon. Nincs okunk a panaszra, hiszen akárcsak az előző körben - akkor a Fűzfő AK legénységéhez látogattunk -, ismét megyei első osztályú riválist kaptunk. Ezúttal a Vas megyei Körmend gárdája vár csapatunkra.

A továbbjutás egy meccsen dől el, amennyiben döntetlennel ér véget a rendes játékidő, 2x15 perces hosszabbításra, szükség esetén tizenegyesrúgásokra kerül sor.

A Magyar Kupa hetedik fordulójának összecsapását október 31-én, szerdán 12.30-kor rendezik Körmenden.