Vége: Mosonmagyaróvár-Soroksár SC 1-0 (0-0)

A másodosztályú labdarúgó bajnokság ma délutáni fordulójában idegenben, a Mosonmagyaróvár otthonába lép pályára listavezető csapatunk. A találkozó eseményeiről 16 órako kezdődő online közvetítésünk révén tájékozódhatnak szurkolóink.

Mosonmagyaróvár-Soroksár SC 1-0 (0-0)

Mosonmagyaróvár, 300 néző, vezeti: Szilasi Szabolcs (Kulman Tamás, Mohos Milán)

Mosonmagyaróvár: Heinrich -  Sziklási, Forgács,Vágó, Winkler - Kovács B., Stieber, Zsirai,Bakos, Kapacina - Szabó. Vezetőedző: Várhidi Péter.

Soroksár: Kovács D. - Gárdos, Gyömbér, Valencsik, Bor - Derekas, Huszák, Tamási - Albert, Lakatos, Orosz. Vezetőedző: Lipcsei Péter.

1. perc: A középkezdést követően az első akciót Orosz fejezte be lövéssel. Heinrich vetődve nagyot védett.

3. perc: Hazai szöglet után Gárdos révén vezettünk gyors kontrát. Az akció végén Lakatos Ballal a kapu fölé bombázott.

6. perc: Kapacina jobb oldali szabadrúgása Vágót kereste a hosszú saroknál, ám Kovács jó ütemben mozdult ki és öklözni tudott.

13. perc: A visszahúzódó hazai védelmet sok passzos játékkal próbáljuk feltörni, de mindeddig nem jártunk sikerrel.

15. perc: Bor kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

18. perc: Stieber szöglete után visszakerült a labda hozzá. Ismétlés helyett a kaput vette célba, de lövése messze elkerülte azt.

22. perc: Zsirai állította meg szabálytalanul a kontrát vezető Bor Dávidot, ezrét a játékvezető sárga lappal figyelmeztette.

26. perc: Fejpárbaj után Valencsik érkezett rosszul a földre. Ápolni kellett, de szerencsére tudta folytatni a játékot.

32. perc: Orosz játszotta meg a visszalépő Tamásit. Irányítónk egyből a beinduló Derekas elé pörgetett, de labdája túlságosan erős volt, így Heinrich kezében állt meg a labda.

36. perc: Valencsik találta el Szabó fejét. Az ellenfél csatárának súlyos tűnt a sérülése, de szerencsére tudja folytatni a játékot.

41. perc: Orosz szerzett labdát a félpályán, de indítása hosszú volt a kilépő Lakatos számára.

43. perc: Huszák indította Albertet, ám  a visszafutó Kovács hazafejelte a labdát támadónk elől.

45. perc: Huszák tartotta meg a labdát az ellenfél tizenhatosán belül, majd Lakatoshoz passzolt. Támadónk jobb lábas lövésébe beléptek a védők, így labdája nem okozott gondot a hazai kapus számára.

46. perc: Elkezdődött a második a félidő. Sziklási helyett Katona érkezett a hazai csapatba.

48. perc: Albert 23 méteres lövése elkerülte a hazai kaput.

49. perc: Vágó ápolása miatt áll a játék.

52. perc: Gárdos kapott sárga lapot Winkler visszarántásáért.

56. perc: Zsirai verekedte ki magának a labdát  a tizenhatosunk előtt. 20 méteres lövése kapu fölé szállt.

58. perc: Winkler beadását Szabó készítette le Stieber számára, a lövést azonban Valencsik blokkolni tudta.

59. perc: Gól: Kapacina jobb oldali beadását Szabó fejelte a kapuba, 1-0.

60. perc: Tamási helyére Lőrinczy érkezett.

62. perc: Ismét cserélünk. Derekas helyére Kundrák érkezett.

65. perc: Bor beadását Albert fejelte vissza középre, de ott nem érkezett soroksári játékos.

68. perc: Kapacina- Szabó összjáték után utóbbi került tiszta lövőhelyzetbe, ám 11 méterről nem találta el a kaput. A helyzet után cseréltek a hazaiak. Bakos helyére Darázs érkezett.

71. perc: Kapacina lerántásáért Bor kapta meg második sárgáját, így kiállította a játékvezető.

73. perc: Gárdos lapos beadását Heinrich kivetődve fogni tudta.

75. perc: Szpirulisz érkezik Orosz helyére.

76. perc: Cserélnek a hazaiak is, Kapacina helyére Kozma érkezik.

80. perc: Zsirai 24 méteres lövése kapu fölé szállt.

81. perc: Gárdos jobb oldali beadása átcsorgott a hosszú sarokra. Lőrinczy kapásból ellőtte a magasra pattanó labdát, de a kaput nem találta el.

85. perc: Gyömbér rossz passzára Szabó csapott le. Kiszorított helyzetből nem tudta elpasszolni Kovács mellett.

89. perc: Winkler kapott sárga lapot.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

90+1. perc: Jobb oldali szögletünket Kundrák fejelte kapura, Heinrich bravúrral védeni tudott.

90+3. perc: Hazai kontra végén vágó került ziccerbe, de sokat várt így Valencsik menteni tudott.

90+4. perc: Huszák 27 méteres szabadrúgását a hazai kapus fogni tudta.