Dunaszerdahely- Soroksár: 1-1  (1-1)

Dunaszerdahely- Soroksár: 1-1 (1-1)

kép forrása: dac1904.sk

Ma délben a szlovák Fortuna Liga 2. helyén telelő Dunaszerdahely vendégei voltunk.

Dunaszerdahely - Soroksár: 1-1  (1-1)

Dunaszerdahely: Ferreira- Pinto, Kruzliak, Brunetti, Mendez- Fazlagic, Nebyla- Veselovsky, Gavric, Ramadan- Niarchos

Csereként pályára léptek: Veszelinov, Kachut, Csinger, Muhamedbegovic, Davis, Dimun, Szánthó, Szolgai, Leginus, Csóka, Balic

Vezetőedző: Gula Adrian

Soroksár: Holczer- Ternován, Króner, Valencsik, Pintér- Németh, Hudák- Köböl, Sipos, Hajdú- Hegyi

Csereként pályára léptek: Ikonomou, Varga, Rácz, Nagy, Kaján

7. perc: Sipos jobb oldali beadására Hajdú érkezett a hosszú saroknál, lövését védte a hazai kapus.

23. perc: Szépen hoztuk ki a labdát a kapunk előteréből. Végigvittük az akciót, melynek végén Hudák fordult rá, 20 méterről kapu fölé lőtt.

27. perc: Jobb oldali kontra végén Sipos passzolt Hegyihez, aki a tizenhatos vonaláról ballal lőtt, a kapus vetődve szögletre ütötte a laposan érkező labdát.

32. perc: Hajdú labdavesztését követően rögtön fordult a DAC. Pinto került helyzetbe, rövid felsőbe tartó lövését Holczer szögletre ütötte.

33. perc: Bal oldali szögletet követően Nebyla lőtt a jobb alsó sarok irányába. Pintér becsúszva mentett a gólvonalról.

40. perc: 0-1: Németh passzolt Hajdúhoz, aki a felfutó Sipos elé készítette a labdát. Játékosunk egy átvétel után szépen csavart a bal alsó sarokba.

41. perc: 1-1: Gavric vette át a labdát a tizenhatosunk sarkánál, majd jobbal védhetetlenül tekert  a bal felső sarokba.

45. perc: Hegyi szép csel után ballal vette célba a kaput. Ferreira nagyot vetődve szögletre ütötte a labdát.

55. perc: Szánthó kapott remek labdát, melyet bravúrosan kezelt le, de lövése nem talált kaput.

57. perc: Legnius éles szögből leadott lövését Holczer a mezőnybe ütötte.

73. perc: Balic szépen fordult le védőjéről, majd Szánthót hozta játékba. Volt játékosunk 16 méterről a bal kapufát találta el.

77. perc: Szögletvariáció után Kaján kapáslövését Veszelinov bravúrral védte.

89. perc: Jobb oldali oldalszabadrúgást Csinger közelről kapu fölé fejelt.