Végeredmény: Soroksár- Dorog: 2-1  (1-0)

Végeredmény: Soroksár- Dorog: 2-1 (1-0)

Hétközi fordulót rendeznek a Merkantil Bank Liga NB2-ben, így mai napon csapatunk is pályára lép a Dorog ellen!

Ellenfelünk 3 sorozatban elszenvedett vereséget követően sereghajtóként érkezik a Haraszti útra. A Sori vasárnap idegenben kiköszörülte az egy héttel korábban esett csorbát, de a mai 3 pontra is égető szüksége van, ha fel akar zárkózni az élen álló csapatokhoz! Az ellentétes előjelek ellenére biztosak lehetünk benne, hogy nehéz, harcos mérkőzésre lehet számítani!

Szamosi Mihály Sporttelep,  vezeti: Kovács Imre  (Szilágyi Norbert, Vad Anita)

Soroksár: Kovács- Nagy, Kékesi, Valencsik, Csontos- Hudák, Haris- Köböl, Lőrinczy, Hajdú- Lovrencsics

Dorog: Molnár- Gyurácz, Tóth, Magyari, Szedlár, Papp, Kovács, Keresztes, Sztojka, Szalai, Lénárt

Vezetőedző: Sluka Marián

Soroksár SC - Dorogi FC:  2-1   (1-0)

90+4. perc: Lovrencsics helyére Erdélyi érkezett.

90+3. perc: Hegyi passza után Varga lövését Gyurácz vágta ki a gólvonalról.

90+1. perc: Közeli lövést Kovács védett hatalmas bravúrral.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

90. perc: Köböl helyére Varga érkezett.

85. perc: Kapornai 18 méteres lövését Kovács szépen védte.

83. perc: Hajdú helyére Hegyi érkezett csapatunkba.

82. perc: Csontos indítását Lőrinczy vette át mesterien, de közel került a kapushoz, így nem tudott a kapuba találni.

79. perc: Hudák kapott sárga lapot visszarántásért.

74. perc: Kovács O. kapott sárga lapot reklamálásért.

73. perc: 2-1: Jobb oldali beadást követően Szedlár megelőzte védőjét és közelről kapusfás gólt lőtt.

72. perc: Ismét cserél a vendég csapat. Szalai és Sztojka helyett Vígh és Albert érkeztek.

65. perc: Az elalvó bal oldali védelmünk között Barna lépett ki. Élesen középre lőtt labdáját Papp csúnyán mellé lőtte.

63. perc: Kettőt cserélt a vendég csapat. Magyari és Lénárt helyére Lustyik és Kapornai érkeztek.

62. perc: Szedlár veszélyesen tekert a bal felső sarok irányába, de a labda elkerülte a kapunkat.

55. perc: Formás akció végén Lőrinczy indításával Köböl lépett ki. Lapos lövése középre tartott, Molnár védett.

53. perc: Bal oldali akció végén Szedlár lövését Kovács ütött oldalra.

48. perc: Szedlár éles szögből leadott lapos lövését Kovács vetődve szögletre ütötte.

46. perc: 2-0: Folytatódik a mérkőzés, egyik csapat sem cserélt. A középkezdést követően a késlekedő kapust Lőrincz megelőzte és éles szögből az üres kapuba lőtt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

40. perc: Lovrencsics kapott sárga lapot visszarántásért.

37. perc: Magyari kapott sárga lapot buktatásért.

33. perc: Vendég szöglet után Keresztes lőtt közelről. Kovács hatalmas bravúrral oldalra ütötte a labdát.

30. perc: 1-0: Lőrinczy emelte a védők mögé a labdát. Lovrencsics a kimozduló kapus fölött a hálóba lőtt.

26. perc: Sztojka  a tizenhatos sarkától rövid felsőbe lőtte a szabadrúgást. Kovács a levegőben úszva szögletre tolta a labdát.

22. perc: Vendég szögletvariácó végén Kovács közeli lövése a felső lécen csattant.

20. perc: Eladott labda után Lénárt lőtt kapura. Kovács számára nem okozott gondot a középre tartó lövés.

18. perc: A sérült Tóth helyére Barna érkezett a vendég csapatba.

14. perc: Sztojka élesen belőtt szabadrúgását követően Kékesi testéről pattant szögletre a labda.

11. perc: Szedlár révén vezetett kontrát a Dorog. A visszafutó Haris becsúszva remek ütemben szerelt a tizenhatos előterében.

6. perc: A labdát a Sori birtokolja, de feltörni nem tudja a visszaálló vendég védelmet.

1. perc: A mérkőzést a piros mezes vendégek kezdték.