Végeredmény: Soroksár- Ajka : 2-0  (2-0)

Végeredmény: Soroksár- Ajka : 2-0 (2-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 hétközi fordulójában az Ajka csapata látogat a Haraszti útra.

Ellenfelünk hozzánk hasonlóan hullámzó formát mutat. A vendégek legutóbb győztek hazai pályán, így jó előjelekkel érkeznek Soroksárra. Csapatunk számára viszont 3 napon belül itt a javítás lehetősége a tiszakécskei fiaskó után!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Bana Gergely (Becséri Gergely, Rózsa Dávid)

Soroksár: Holczer- Ternován, Króner, Valencsik, Csontos- Hudák, Haris- Halmai, Lőrinczy, Lisztes- Lovrencsics

Ajka: Horváth- Vogyicska, Présinger, Gaál, Görgényi, Sejben, Csizmadia, Jagodics, Tar, Doncsecz, Kovács

Vezetőedző: Kis Károly

Soroksár SC - FC Ajka: 2-0  (2-0)

90+2. perc: Berzsenyi rúgta fel Lisztest, ő is sárgát kapott.

90. perc: A sérült Lovrencsics helyére Korozmán érkezett.

81. perc: Lőrinczy helyére új igazolásunk, Köböl érkezett.

79. perc: Dragóner tartotta meg erőszakosan a labdát. Éles szögből leadott lövését Holczer védte.

78. perc: Halmai helyére Hajdú érkezett.

71. perc: Doncsecz helyére Berzsenyi érkezett az Ajka csapatába.

69. perc: Kovács kapott sárga lapot reklamálásért.

62. perc: Présinger 19 méteres szabadrúgása kijött Holczerről, de kapusunk a közeli ismétlést is védte.

60. perc: Kettős cserét hajtott végre az ellenfél. Gaál és Sejben helyére Tóth és Zsolnai érkeztek.

58. perc: Jagodics tartotta fel Lisztest, amiért sárga lapot kapott.

54. perc: Lőrinczy hozta lövőhelyzetbe Harist, aki 17 méterről jobbal kapu mellé lőtt.

51. perc: Doncsecz a labdaátvétellel megverte védőjét, de ígéretes helyzetben pontatlanul adott be.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben cserélt az Ajka, Csizmadia helyére Dragóner érkezett.

42. perc: Lovrencsics harcolt ki szabadrúgást 16 méterről. Lőrinczy a hosszú sarkot vette célba, de Horváth nem mozdult el és vetődve védeni tudott.

37. perc: Króner kapott sárga lapot buktatásért.

35. perc: Csontos remek beadását Halmai fejelte centikkel mellé. Közben a játékvezető lest ítélt.

32. perc: Lovrencsics 22 méteres lapos lövését szögletre ütötte Horváth.

24. perc: Cserélt a vendég csapat, Vogyicska helyére Tajthy érkezett.

21. perc: 2-0: Lőrinczy jobb oldali beadására Halmai remek ütemben érkezett. A rövid saroknál a kapust megelőzve a hálóba fejelt.

20. perc: Lisztes 19 méterről a léc alá lőtt. Horváth ujjheggyel szögletre tolta a labdát.

17. perc: 1-0: Lőrinczy adott remek labdát Halmainak, aki átvétel után estében a jobb alsó sarokba lőtt.

16. perc: Halmai verte meg védőjét, majd hozta helyzetbe Lovrencsicset, aki az ötös vonaláról nem talált kaput.

15. perc: Gaál szöglete után Csizmadia fejelt 5 méterről kapu mellé.

11. perc: Görgényi rúgta fel Lisztest, amiért sárga lapot kapott.

8. perc: Lőrinczy szögletébe Horváth rosszul ütött bele. A kapuja felé pörgő labdát Gaál fejelte ki a gólvonalról.

7. perc: Lőrinczy szabadrúgását Horváth hatalmasat vetődve szögletre ütötte.

1. perc: A mérkőzést a kék mezes vendégek kezdték.