Végeredmény: ESMTK- Soroksár : 1-0  (0-0)

Végeredmény: ESMTK- Soroksár : 1-0 (0-0)

A MOL Magyar Kupában a szomszédvári összecsapás vár Lovrencsics Balázsékra, ellenfelünk az ESMTK csapata lesz!

A két szomszédos kerület csapatai mindig presztízs meccset vívtak egymással, most is erre lehet számítani. Ellenfelünk 6 győzelemmel, 1 döntetlennel és 1 verességgel az NB3. Közép csoportjának 2. helyén áll. Bizton állítható, hogy igazi kupa hangulatú összecsapás várható a XX. kerületben!

ESMTK Stadion ,    vezeti: Lovas László  (Vrbovszki Pál, László István Sándor)

ESMTK: Jeszenszky- Lipcsei, Soós, Szlezák, Kovács D., Kovács B., Márton, Molnár R., Molnár J., Wirth, Molnár T.

Vezetőedző: Turi Zoltán

Soroksár: Majos-Vági, Kékesi, Króner, Csontos- Hudák, Nagy- Kovác, Lőrinczy, Hajdú- Lovrencsics

ESMTK- Soroksár SC: 1-0  (0-0)

90+3. perc: Gyors támadás végén Hajdú hozta helyzetbe Hudákot, aki közelről kapu fölé lőtt.

90. perc: Hudák csúsztatás nem találta el a kaput.

84. perc: Molnár J. helyére Boda érkezett.

79. perc: Soós helyére Horváth érkezett ESMTK csapatába.

76. perc: Kettős cserét hajtottunk végre. Vági és Nagy helyére Ternován és Haris érkeztek.

70. perc: 1-0: Jobb oldali szögletet követően Lucz érkezett a rövid saroknál és hálóba lőtt.  Közben a sérült Kovác helyére Hegyi érkezett.

68. perc: Lovrencsics lőtte be a labdát jobbról. Kovác érkezett a rövid saroknál, de jött vele védője is és blokkolni tudott.

65. perc: Cserélt a hazai csapat, Wirth helyére Lucz érkezett.

63. perc: Lőrinczy indított Hajdút, aki Hudák elé sarkalta a labdát. Középpályásunk jobbal csúnyán kapu fölé tekert.

60. perc: Nagy életerős lövését blokkolták a védők.

52. perc: A Kékesi előtt elcsúszó labdát Wirth adta be. Vági résen volt és fontos helyzetben mentett.

50. perc: A mély talajon Csontos elcsúszott, így nem alakult ki helyzet a hazai kapu előtt.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

39. perc: Kovács D. került helyzetbe, de lövést helyet passzt választott, így Kékesi még szerelni tudott.

33. perc: Bal oldali szöglet után hatalmas kavarodás volt a hazai kapu előtt. Végül a védők szögletre mentettek.

29. perc: Lőrinczy bal oldalon futott el, beadása Molnár T.-ről szögletre pattant.

24. perc: Nagy indításával Lovrencsics lépett ki, aki éles szögből nem találta el  hosszú sarkot.

23. perc: Vági lapos beadását Hajdú készítette le lövésre. Hudák a tizenhatos vonaláról centikkel lőtt kapu mellé.

19. perc: Wirth 18 méteres kellemetlenül lepattanó lövését Major biztosan fogta.

16. perc: Hudák révén vezettünk kontrát, de az utolsó passz pontatlan volt Lovrencsics számára.

11. perc: Kovác verte meg védőjét a jobb oldalon, majd laposan középre lőtte a labdát. Molnár R. szögletre mentett Hajdú elől.

8. perc: Molnár J. lépett ki les helyzetből, de a játékvezető sípja néma maradt. A ziccert Major lábbal szépen védte.

7. perc: Hajdú vette át Kovác beadását majd jobbal kapu mellé csavart.

5. perc: A bedobott labdát Lovrencsics próbálta mellel lövésre készíteni, de labdája túl rövid volt Kovác számára.

1. perc: A mérkőzést a fehér mezben pályára lépő Soroksár kezdte.