Végeredmény: Soroksár- Grosics Akadémia : 1-1  (0-0)

Végeredmény: Soroksár- Grosics Akadémia : 1-1 (0-0)

A Merkantil Bank Liga hétvégi fordulójában ismét hazai pályán játszunk, ezúttal a Grosics Akadémia ellen.

Ellenfelünk átalakult  a nyári szünetben, új játékosokkal, új vezetőedzővel vágott neki az idei szezonnak. A csapat összeéréséhez még idő szükséges, így a teljesítményük is meglehetősen hullámzó. A változó forma elmondható a Soriról is, jó kezdést követően 4 nyeretlen mérkőzés következett, majd múlt héten újra a megszereztük a 3 pontot. A mai siker azért is fontos, mert legközelebb bajnoki mérkőzésen október elején lép pályára csapatunk, így nem mindegy, milyen hangulatban telik el a 3 hetes időszak!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Derdák Marcell   (Kulman Tamás, Varga Gábor)

Soroksár: Holczer- Vági, Króner, Ikonomou, Csontos- Haris, Hudák- Lisztes, Lőrinczy, Korozmán- Lovrencsics

Grosics Akadémia: Molnár-Farkas - Szilágyi, Rédling, Gajdos, Farkas, Könczey, Vári, Kővári, Bíró, Szatmári, Simon

Vezetőedző: Stevanovic Aleksandar

Soroksár SC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia:  1-1  (0-0)

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

89. perc: Hudák és Lisztes helyére Nagy és Kovác, míg Bíró helyére Haruna érkeztek.

88. perc: Jobb oldali támadás végén Ternován lőtte középre a labdát. A menteni igyekvő Könczey a kapufát találta el.

81. perc: Króner kapott sárga lapot Szakály megrúgásáért.

76. perc: 1-1: Szakály oldalszabadrúgását Szilágyi közelről a kapuba fejelte.

73. perc: Lőrinczy lövését Vári becsúszva blokkolta. A szögletet Lovrencsics 8 méterről kapásból kapu fölé lőtte.

70. perc: Szatmári helyére Szakály érkezett.

69. perc: Vági és Korozmán helyére Ternován és Hajdú érkeztek.

68. perc: 1-0: Lisztes 3 védőt kicselezve védhetetlen gólt lőtt a felső sarokba.

62. perc: Lőrinczy oldalszabadrúgását Loverencsics fejelte a kapus kezébe.

60. perc: Hármas cserét hajtott végre a Grosics Akadémia. A pályát elhagyta Farkas, Rédling és Kővári, helyükre Sipos, Kundrák és Beronja érkeztek.

58. perc: Csontos ívelését Lovrencsics fejelte

51. perc: Vági kapott sárga lapot könyöklésért.

50. perc: Farkas kapott sárga lapot Lisztes visszarántásáért.

47. perc: Vági futott el a jobb oldalon, majd Lovrencsics fejére lőtte a labdát. Csatárunk 8 méterről nem találta el a kaput.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

39. perc: Gajdos indult meg a jobb oldalon, szépen ívelt középre. Bíró előre vetődve a fejjel a bal kapufát találta el.

35. perc: Bíró kapott sárga lapot műesésért.

25. perc: Hudák beadását követően Korozmán kanalazta kapura a labdát. A kapusnak nem okozott gondot a kezéhez érkező labda.

22. perc: Vári tartotta fel csúnyán a meginduló Lisztest. Megúszta sárga lap nélkül.

18. perc: Gyors vendég kontra végén Gajdos megpattanó lövését Holczer lábbal védte.

15. perc: Szatmári 17 méterről erős lövéssel tesztelte Holczert. Kapusunk biztosan fogta a labdát.

13. perc: Kapu előtti kavarodás után Lisztes 15 méteres lövését blokkolták a védők.

8. perc: Csontos beadása pontos volt Korozmán számára, de a játékvezető lest ítélt.

3. perc: Lőrinczy lövőcsellel elküldte Simont, majd jobbal laposan a kapus kezébe lőtt.

1. perc: A kék mezes vendégek kezdték a mérkőzést.