Végeredmény: Soroksár - ETO FC Győr : 0-0  (0-0)

Végeredmény: Soroksár - ETO FC Győr : 0-0 (0-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 5. fordulójában a megfiatalódott Győr csapatát fogadjuk.

Ellenfelünk komoly átalakuláson ment át a nyáron és hullámzóan kezdte a szezont. Két győzelemmel és két vereséggel jelenleg a 9. helyen áll. Csapatunk szerdán rosszabbik arcát mutatta a Nyíregyháza ellen, de 4 nappal később máris itt a lehetőség a javításra.

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Molnár Attila  (Horváth Róbert, Vörös Dániel)

Soroksár: Holczer- Nagy, Kékesi, Ikonomou, Vági- Haris, Hudák- Ternován, Lőrinczy, Hajdú- Lovrencsics

Győr: Fadgyas- Csonka, Csinger, Papp, Bencze, Óvári, Tuboly, Toma, Kiss Balázs, Benczenleitner, Kiss Bence

Vezetőedző: Tímár Krisztián

Soroksár SC - ETO FC Győr:  0-0  (0-0)

90+2. perc: Lovrencsics ápolása miatt áll a játék. Közben Csinger kapott sárga lapot reklamálásért.

90. perc: Haris rúgta fel Tubolyt a tizenhatos vonalán, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Babati tizenegyesét Holczer védte.

88. perc: Labdavesztést követően Vitális került ziccerbe, de Holczer hatalmas bravúrral menteni tudott.  Közben Kiss M. kapott sárga lapot.

82. perc: Babati fejelt kapufát 5 méterről, de közben a játékvezető lest ítélt.

80. perc: Bencze helyére Kiss M. érkezett .

75. perc: Nagy jobbról laposan középre lőtt labdájáról Korozmán centikkel lekésett, nagy lehetőség maradt ki.

72. perc: Vitális középre tartó lapos lövését Holczer védte.

67. perc: Hajdú helyére Korozmán illetve a vendégeknél Kiss Bence helyére Vitális érkezett.

66. perc: Ikonomou kapott sárga lapot visszarántásért.

61. perc: Lőrinczy szép csellel visszavette a labdát, bal lábas lövése Papp fejéről szögletre pattant.

59. perc: Bencze lőtt 17 méterről, Holczer biztosan fogta a középre tartó labdát.

57. perc: Vági kapott sárga  lapot visszarántásért.

51. perc: Toma vágta fel Hudákot, amiért sárga lapot kapott.

47. perc: Lőrinczy vetett keresztbe a labdát, kiszorított helyzetből gyengén kapu mellé lőtt.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben mindkét csapat cserélt, Ternován helyére Lisztes és Óvári helyére Babati érkezett.

45+1. perc: Hajdú játszotta tisztára magát, de a tizenhatos vonaláról nem talált kaput.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

42. perc: Lőrinczy játszotta tisztára magát a jobb oldalon, majd középre kanyarított. Lovrencsics számára nagyon mély volt a beadás, nem érte el.

37. perc: Kiss Bence kapott sárga lapot Haris buktatásáért.

32. perc: Lőrinczy bal szöglete veszélyesen csapódott a hosszú sarok irányába. Hudák számára azonban pár centivel magas volt.

29. perc: Csonka rúgta le hátulról Lovrencsicset, megúszta lap nélkül.

23. perc: Jobb oldali vendég beadást követően lecsorgott a labda. Kiss Bence 16 méterről kapásból kapu fölé lőtt.

19. perc: Hudák révén vezettünk kontrát, de indítása a vizes talajon megcsúszott  és elérhetetlenné vált Hajdú számára.

12. perc: Vági csúnyán összefejelt emberével, ápolásra szorult, de tudta folytatni a játékot.

7. perc: Kiss Bence lövését Nagy remek ütemben blokkolta.

3. perc: Egy percen belül többször is beadáshoz jutottunk a bal oldalon, de a vendég védők mindvégig a helyükön voltak.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a zöld mezes vendégek indították útjára a labdát.