Végeredmény: Nyíregyháza - Soroksár: 4-2  (2-0)

Végeredmény: Nyíregyháza - Soroksár: 4-2 (2-0)

A Merkantil Bank Liga 4., hétközi fordulójában a Nyíregyháza vendégei leszünk. A mérkőzés vendéglátónk stadionépítése miatt a  Sényő-Carnifex FC Sporttelepén kerül megrendezésre.

Mai ellenfelünk 3 vereséggel rajtolt a bajnokságban, mely eredménye képen a hét elején edzőt váltottak, Feczkó Tamás helyét Huszák Géza vette át kispadon. A nyírségi együttes a gyenge rajt ellenére jó erőkből áll, jelenlegi szereplésük nem szabad megtévessze csapatunkat! Lőrinczy Attiláéknak viszont nem lehet más céljuk, mint megtartani a veretlenséget és újra 3 ponttal távozni idegenből! Ez alkalommal vezetőedzőnknek fejtörést okozhat a védelem összeállítása, hiszen eltiltottunk és sérültünk is van az előző mérkőzés óta!

Sényő-Carnifex FC Sporttelep,   vezeti: Nazsa Tamás  (Nagy Viktor, Szabó Dániel)

Nyíregyháza: Fejér- Novák, Gengeliczki, Papucsek, Márkus, Gresó, Adamcsek, Deutsch, Baki, Csősz, Farkas

Vezetőedző: Huszák Géza

Soroksár: Kovács- Nagy, Kékesi, Ikonomou, Ternován- Haris, Hudák- Lisztes, Lőrinczy, Hajdú- Lovrencsics

Nyíregyháza Spartacus FC - Soroksár SC: 4-2  (2-0)

90+2. perc: 4-2: Lőrinczy indítását Lovrencsics vette át, majd szépen emelt a kapuba a kimozduló Fejér mellett.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

89. perc: Adamcsek helyére Oláh érkezett a vendég csapatba.

88. perc: Hudák helyére Varga érkezett csapatunkba.

85. perc: Fejér kapott sárga lapot időhúzásért.

84. perc: Lőrinczy oldalszabadrúgását Ikonomou fejelte kapu fölé.

82. perc: 4-1: Szinte az alapvonalról végezhetett el szabadrúgást a hazai csapat. Adamcsek meglepte Kovácsot és beadás helyett a hosszú sarokba bombázta a labdát.

75. perc: Márkus helyére Sigér érkezett az ellenfélhez. Nálunk Hajdú, Nagy és Ternován helyére Korozmán, Króner és Vági érkeztek.

68. perc: Lisztes lefejelt labdájára Lovrencsics fordult rá. 14 méteres lövését Fejér hatalmas bravúrral szögletre ütötte.

62. perc: Deutsch, Farkas és Gresó helyére Jánvári, Pataki és Szokol érkeztek a hazai csapatba.

55. perc: Lisztes tört kapura Papucsek mellett, aki felvágta. Sárga lapot kapott.

54. perc: Csősz kapott sárga lapot Lőrinczy visszarántásáért.

51. perc: 3-1: Papucsek rövid hazaadására Lisztes csapott le, eltolta a kifutó kapus mellett, majd a hálóba helyezett.

48. perc: 3-0: Labdavesztést követően Adamcsek ment el a jobb oldalon, lövését Kovács még kiütötte. Novák ismétlése már túljutott kapusunkon és a hálóba pattant.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

44. perc: Adamcsek kapott sárga lapot Ternován buktatásáért.

38. perc: Baki kapott sárga lapot Lisztes lerántásáért.

33. perc: Hudák indítását Lovrencsics elemelte a kifutó Fejér mellett, de a labda nem talált kaput.

32. perc: 2-0: Gresó jobbról belőtt labdáját Baki fejelte a kapu jobb oldalába.

28. perc: Hudák indítását Lovrencsics kapásból Fejér kapujába emelte, de a játékvezető helyesen lest ítélt.

26. perc: Bal oldali beadást követően Gresó lőtt az alapvonal közeléből. Kovács a mezőnybe ütötte a labdát.

22. perc: Kékesi kapott sárga lapot Adamcsek buktatásáért.

21. perc: Lovrencsics kapott jó indítást és ballal veszélyesen lőtte középre a labdát. A középen játszók lemaradtak a labdáról.

17. perc: Gengeliczki kapott sárga lapot egy rossz ütemű belépőt követően. Ezt követően Lovrencsicsi 16 méteres lövését Fejér oldalra tolta. Lisztes ismétlését Fejér bravúrral ismét védte.

16. perc: Gresó éles szögből a rövid sarkot vette célba. Lövését Kovács védte.

10. perc: 1-0: Farkas jobb oldali beadását Novák közelről a kapunkba csúsztatta.

9. perc: Gresó lövését Kovács védte magabiztosan.

5. perc: Jobb oldali szögletet követően Kovács védte Papucsek fejesét.

1. perc: Mérkőzést a piros mezes Nyíregyháza kezdte. Az első perc végén Farkas máris sárga lapot kapott Hajdú visszarántásáért.