Soroksár - Vasas felkészülési mérkőzés

A Vasas ellen játszottuk utolsó felkészülési mérkőzésünket. Jövő héten már bajnoki mérkőzésen a Kozármisleny csapatát fogadjuk.

Soroksár: Kovács- Nagy, Króner, Valencsik, Csontos- Haris, Hudák- Halmai, Lőrinczy, Hajdú- Lovrencsics

Csereként pályára léptek: Lisztes, Major, Vági, Iokonomu, Kékesi, Pintér, Ternován, Varga

Vasas: Dombó- Szilágyi, Litauszki, Baráth, Deutsch- Pekár, Géresi, Hidi M., Hidi P.- Zimonyi, Bobál

Csereként beálltak: Mákvárt, Feczesin, Sztojka, Faragó, Szilágyi Sz.

Vezetőedző: Kuttor Attila

Soroksár SC - Vasas FC:  1-2   (0-1)

Gölszerzők: Vági illetve Zimonyi, Géresi

12. perc: Szép kontra végén Lovrencsics adott középre félmagasan. Hajdú kapáslövése Szilágyiról kapu fölé pattant.

19. perc: 0-1: Zimonyi kapott jó indítást és 16 méterről nem hibázott. Jobbal a kapu jobb oldalába lőtt.

22. perc: Lőrinczy oldalszabadrúgása átszállt a védők feje fölött. Hudák nagy helyzetben kapásból kapu fölé lőtt.

32. perc: Egy előrevágott labdára Baráth és Lovrencsics rajtolt. Támadónk lerázta magáról a védőjét, a kimozduló kapus mellett is eltolta a labdát, de a visszazáró Litauszki becsúszva menteni tudott.

36. perc: Lőrinczy látványos csellel vert meg védőjét, majd jobbról középre lőtte a labdát. Lovrencsics  és Hajdú között Hidi M. mentett a kapu torkából.

40. perc: Szép szabadrúgás variáció után Hari bombája alig szállt kapu fölé.

43. perc: Pekár szép szóló után a rövid sarkot vette célba. Kovács a helyén volt és védte az erős lövést.

54. perc: 0-2: Jobb oldali akció végén Pekár lövése lepattant a blokkoló védőkről, Géresi a szabad labdát 10 méterről a kapu közepébe lőtte.

63. perc: Szilágyi rúgta meg csúnyán Lisztest. A megítélt büntetőt Lőrinczy középre lőtte, Dombó lábbal védeni tudott.

79. perc: Jobb oldali beadás után Ternován fejéről a kapu felé hullt a labda. Major nagy bravúrral szögletre tolta a léc alól.

83. perc: Felépített akció végén Lőrinczy két csel után 24 méterről ballal Dombó kezébe lőtte a labdát.

84. perc: 1-2: Lisztes életerős lövését védte oldalra ütötte. Ternován ismétlése Baráthról szögletre pattant. A belőtt sarokrúgásra Vági érkezett a hosszún és közelről a hálóba passzolta a labdát.

90. perc: Lőrinczy szabadrúgása az oldalhálóban landolt.