Soroksár- Szentlőrinc: 4-0  (3-0)

Soroksár- Szentlőrinc: 4-0 (3-0)

Harmadik felkészülési mérkőzésünkön a Szentlőrinc csapatát fogadtuk a Haraszti úton.

Soroksár: Major- Ternován, Iokonomou, Valencsik, Csontos- Hudák, Haris- Halmai, Lőrinczy, Hajdú- Lovrencsics

Csereként pályára léptek: Mergl,  Nagy O., Vági, Króner, Varga, Pintér, Kékesi

Szentlőrinc: Prokop- Farkas, Keresztes, Nagy, Németh- Török, Csilus, Szabó, Vidnyánszky, Csörgő- Mervó

Csereként pályára léptek: Rátkai, Erdélyi, Tamás, Németh E., Papp, Daróczi, Bányai, Vidnyánszky, Filipovic

Vezetőedző: Jeremiás Gergő

Soroksár- Szentlőrinc: 4-0  (3-0)

Gólszerzők: Lőrinczy, Halmai (2), Hajdú

10. perc: 1-0:  Lovrencsics harcolt ki tizenegyest, melyet Lőrinczy lőtt a bal alsó sarokba.

26. perc: Szabó 25 méteres lövése alig kerülte el a jobb alsó sarkot.

34. perc: Halmai jobb lábas közeli lövését Prokop védte. A kipattanót Lőrinczy lőtte kapura, a megpattanó labda a hálóba gurult. Bár a partjelző nem emelte zászlóját, a játékvezető lest ítélt.

39. perc: 2-0: Csontos indítását elvétette a kimozduló kapus, így Halmai 17 méterről az üres kapuba lőhetett.

45. perc: 3-0: Csontos beadását Halmai 6 méterről szépen fejelte vissza a rövid sarokba.

50. perc: 4-0: Nagy Olivér kapott remek labdát jobb kötőben, egy átvétel után a hosszún érkező Hajdú elé passzolt. Szélsőnk közelről az üres kapuba lőtt.

52. perc: Lőrinczy 17 méterről centikkel lőtt a bal kapufa mellé.

54. perc: Mervó fejelt közelről a kapuba, de a játékvezető lest ítélt.

72. perc: Daróczi lőtt kapura váratlanul. Mergl vetődve oldalra ütötte a labdát.

75. perc: Lovrencsics 16 méterről fél fordulatból szépen lőtt kapura. Rátkai vetődve szögletre ütötte a labdát.

81. perc: Egy megpattanó lövést Mergl vetődve szép mozdulattal ütött ki a jobb felső sarok elől.