Soroksár - III. Ker TVE: 1-1  (1-0)

Soroksár - III. Ker TVE: 1-1 (1-0)

Ma a kora esti órákban lejátszottuk 2. edzőmérkőzésünket, ellenfél a III. Ker TVE csapata volt!

Soroksár: Kovács- Vági, Króner, Kékesi, Csontos- Hudák, Haris- Varga, Lőrinczy, Hajdú- Lovrencsics

Csereként pályára léptek: Gera, Pintér, Lipcsei, Ternován, Nagy, Hegyi

III. Ker: Szmola- Kulcsár, Preklet, Egerszegi, Lapu- Kozics- Sinan, Schuszter, Barczi, Bekker- Kokenszky

Csereként pályára lépett: Rajczi

Vezetőedző: Aczél Zoltán

Soroksár SC - III. Ker. TVE:  1-1  (1-0)

Gólszerzők: Hajdú illetve Kokenszky

2. perc: Bekker kapott pontos indítást a bal oldalon, bal lábas lövését Kovács szépen ütötte oldalra.

10. perc: Haris tartott meg harcosan egy indítást, majd Vargához passzolt, aki 16 méterről ballal kevéssel csavart a jobb sarok mellé.

13. perc: Sori oldalszabadrúgás után a vendégek vezettek kontrát. Sinan lövését Kovács bravúrral védte.

15. perc: Csontos bal oldali beadását Lovrencsics nagy helyzetben rosszul találta el, labdája nem talált kaput.

17. perc: 1-0: Lőrinczy vezette rá a labdát a védelemre. A menteni igyekvő védő Hajdút indította, aki 16 méterről a bal alsó sarokba gurított.

38. perc: Lovrencsics esett el a tizenhatoson belül Egerszegi ölelésében, de a játékvezető sípja néma maradt.

42. perc: Haris ívelését Kékesi fejelte a hosszú sarok irányába. Labdája a háló tetejére esett.

47. perc: Hudák adott remek indítást Gerának, aki a kapus lábai mellett akarta ellőni azt. Szmola lábbal szépen védte a ziccert.

53. perc: 1-1: Kokenszky 17 méterről laposan a bal alsóba lőtt kapufás gólt.

58. perc: Lőrinczy 25 méteres szabadrúgása veszélyesen kanyarodott, de végül nem talált kaput.

59. perc: Labdaszerzést követően rögtön Hajdút hoztuk ziccerbe. Lapos lövését Szmola lábbal szépen védte.

62. perc: Szmola ejtett ki egy beadást, a szabad labdát Lipcsei kevéssel rúgta a tátongó kapu mellé.

75. perc: Ternován hozta ziccerbe Hajdút, aki ajtó-ablak helyzetben a kapusba lőtte a labdát.

87. perc: Kokenszky lépett ki ziccerben, de Ternován utolérte és szabályosan szerelte.

89. perc: Bal oldali vendég szögletet követően Barczi a hosszú saroknál 2 méterről nem találta el a kaput.

90. perc: Hajdú került helyzetbe a bal oldalunkon, de jobbal nem találta el a hosszú sarkot.