Végeremény: Szentlőrinc- Soroksár: 0-5  (0-0)

Végeremény: Szentlőrinc- Soroksár: 0-5 (0-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 32. fordulójában Szentlőrincre látogat csaptunk!

A Tiszakécske ellen megtorpanás követően javítani tudott csapatunk és szerdán idegenben tudtunk 3 pontot szerezni a Haladás ellen. A mai feladat sem lesz könnyebb, egy nagyon harcos csapat lesz az ellenfelünk! A győzelem azért is fontos, mert 3 ponttal biztosan megelőznénk mai ellenfelünket a tabellán!

Szentlőrinc SE Sporttelep,   vezeti: Farkas Tibor  (Baghy Csaba, Rózsa Dávid)

Szentlőrinc: Prokop- Hesz, Tamás, Szabó, Harsányi, Grumic, Havas, Rétyi, Nagy, Mucsányi, Németh

Vezetőedző: Sluka Marián

Soroksár: Varga- Katona, Gyömbér, Kékesi, Valencsik- Hudák, Csernik- Redzic, Lőrinczy, Korozmán- Lovrencsics

Szentlőrinc SE- Soroksár SC: 0-5  (0-0)

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

85. perc: Utolsó cserénket is kihasználtuk, Katona helyére Kópis érkezett.

84. perc: Drljo kapott sárga műesésért.

80. perc: Korozmán, Redzic és Lőrinczy helyére Nagy, Lipcsei és Magyari érkeztek.

77. perc: Szabó és Rétyi helyére Drljo és Nagy érkeztek.

74. perc: 0-5: Lőrinczy labdájával Korozmán lépett ki, majd éles szögből a jobb alsó sarokba lőtt.

73. perc: 0-4: Redzic cselezte ki a kapust, majd éles szögből a hálóba lőtt.

72. perc: Cseréltünk mi is, Lovrencsics helyére Kovác érkezett.

70. perc: 0-3: Redzic lépett ki a lesvonalról, ziccerben Lovrencsics elé passzolt, aki üres kapura nem hibázott. Közben Murcsányi és Grumics helyére Mervó és Törőcsik érkeztek.

67. perc: Varga ütközött védőjével, Murcsányi elé ejtette a labdát. A hazai játékos kivárt, amit kapusunk kihasznált és elütötte előle a labdát.

64. perc: 0-2: Lovrencsics szerzett labdát, majd kicselezte Heszt. A középen érkező Redzic elé tálalt, de a menteni igyekvő Havas lábáról került a hálóba a labda.

62. perc: Szabó 20 méteres szabadrúgása a hosszút vette célba. Varga nem lépett be a sorfal mögé, biztosan védett.

56. perc: 0-1: Korozmán fordult le védőjéről, majd 24 méterről védhetetlenül lőtt a bal sarokba.

52. perc: Nagy oldalszabadrúgása a lábak között eljutott a kapuig, Varga lábbal védeni tudott. Németh ismétlésénél szintén kapusunk védett, végül Lovrencsicsnek sikerült felszabadítani.

50. perc: Lőrinczy védőkön lelassuló lövését Prokop védte.

48. perc: Németh esett el Kékesi szorításában. A játékvezető sípjára a hazai szurkolók már tizenegyest követeltek, de Farkas Tibor kezezés miatt kifele ítélt szabadrúgást.

46. perc: Félidőben egyik csapat sem cserélt.

44. perc: Gyömbér indítására Redzic csapott le. Kiszorított helyzetből a rövid sarkot vette célba, Prokop jól zárta a szöget és szögletre ütötte a labdát.

42. perc: Rétyi befele cselezett a tizenhatos vonalán, majd jobbal Varga kezébe lőtt.

39. perc: Hudák buktatta Szabót, amiért sárga lapot kapott.

36. perc: Harsányi a tizenhatos sarkától estében kapu fölé lőtt.

30. perc: Rétyi esett el tizenegyes gyanús szituációba, de a játékvezető sípja néma maradt. A megálló védők között az üresen álló Szabóhoz gurult a labda, aki 10 méterről a jobb alsót vette célba. Varga hihetetlen reflexmozdulatot bemutatva leért és oldalra ütötte a labdát.

26. perc: Harsányi a kimozduló kapus mellé, pontatlanul adott haza. A labda nem tartott kapura, így szöglet következett.

20. perc: Harsányi jobbról élesen középre lőtt labdája elcsúszott a középen érkező támadók között.

18. perc: Korozmán 25 méteres életerős lövése Tamás fejéről szögletre pattant.

11. perc: Lőrinczy labdájával Korozmán lépett ki ziccerben, de les miatt a játékvezető megállította az akciót.

9. perc: Szabó beadása lecsúszott a lábáról és a szél is megtolta a labdát, így veszélyesen csapódott a hosszú sarok irányába. A labda végül elkerülte a kaput.

4. perc: Szabó jobb oldali beadását Grumic csúsztatta kapu mellé.

1. perc: A mérkőzést a piros mezes hazai csapat kezdte. A Sori tiszta fehérben játszik.