Végeredmény: Szombathelyi Haladás- Soroksár SC: 0-1  (0-0)

Végeredmény: Szombathelyi Haladás- Soroksár SC: 0-1 (0-0)

Haladás Stadion,  vezeti: Hotváth Tibor  (Bertalan Dávid, Kiss Balázs)

Haladás: Rózsa- Holdampf, Kiss-Gábor, Tóth Máté., Doktorics, Csató, Németh, Bosnjak, Kállai, Tóth Milán, Kiss

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Soroksár: Varga- Ternován, Kékesi, Gyömbér, Valencsik- Katona, Hudák- Redzic, Csernik, Korozmán- Lovrencsics

Szombathelyi Haladás- Soroksár SC: 0-1  (0-0)

17. perc: Lovrencsics lépett ki a leshatárról, jobbról a középen érkező Korozmán elé passzolt, aki nagy helyzetben 6 méterről nem találta el a kaput.

18. perc: Csernik labdájával Lovrencsics lépett ki, éles szögből ballal a jobb felső sarkot vette célba. Rózsa szögletre ütötte a labdát.

24. perc: Katona oldalszabadrúgását Rózsa üggyel-bajjal védeni tudta.

30. perc: Tóth-Gábor szerzett labdát, majd 14 méterről kapura fordult. A labda a kapufáról kifele pattant.

37. perc: Kiss tekert kapura, Varga verve volt, de a jobb oldali kapufáról kipattant a labda.

44. perc: Lovrencsics lefejelt labdáját Redzic kapunak háttal lőtte el. Látványos mozdulat után a labda a háló tetejére esett.

46. perc: Szünetben mindkét csapat cserélt. Kállait Csillus illetve, Cserniket és Korozmánt Lőrinczy és Szerető váltották.

53. perc: Szerető futott el a bal oldalon, az alapvonal közeléből visszagurított a középen érkező Lőrinczy elé, aki 8 méterről nagy helyzetben kapu fölé lőtt.

56. perc: Tóth Milán egy ide-oda pattogó labdát 5 méterről Vargába lőtt.

61. perc: Hármas cserét hajtott végre a hazai csapat. Tóth-Gábor, Tóth Máté és Doktorics helyére Délczeg, Szekér és Monori érkeztek.

67. perc: 0-1: Tizenegyeshez jutottunk. A büntetőt Lőrinczy a bal sarokba lőtte.

73. perc: Utolsó cserelehetőségét is kihasználta a Haladás, Kiss helyén Lencse lépett pályára.

81. perc: Lipcsei Péter is cserélt, Lovrencsics helyére Kovác érekezett.

A játékvezető 3 perc hosszabbítást jelzett.

Gól már nem esett, így megszereztük a 3 pontot.