Végeredmény: Dorog- Soroksár:  2-3  (1-1)

Végeredmény: Dorog- Soroksár: 2-3 (1-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 29. fordulójában Dorogon vendégszerepel csapatunk!

Ellenfelünk otthonában rendre nehéz, küzdelmes mérkőzéseket játszunk! Az elmúlt hetekben a két csapat ellentétes utat járnak be. Míg a hazaiak teljesítménye erősen hullámzó, csapatunk hosszú fordulók óta veretlen és egyre stabilabb teljesítménnyel rukkol elő. Az előző héten egy addig soha nem látott védelmet kényszerült összeállítani Lipcsei Péter. Ezen a héten Kékesi eltiltása lejárt és a sérültek közül is visszatérhetnek néhányan, így vezetőedzőnk lehetőségei bővülnek. Nem lesz könnyű, de csapatunk a 3 pont megszerzése érdekében utazott el Dorogra!

Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion,   vezeti: Lovas László   (Bede Tamás, Bertalan Dávid)

Dorog: Mursits- Keresztes, Tóth, Szabó, Papp, Rácz, Nyíri, Ízing, Szerencsi, Girsik, Hajdú

Vezetőedző:Fenyvesi László

Soroksár: Varga- Nagy, Gyömbér, Kékesi, Valencsik- Katona, Haris- Szerető, Lőrinczy, Csernik- Lovrencsics

Dorogi FC - Soroksár SC: 2-3  (1-1)

90+2. perc: Szerencsi kapott sárga lapot műeséséért.

90+1. perc: Lőrinczy helyére Korozmán érkezett a hosszabbítás perceiben.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

88. perc: Kovác kapott sárga lapot.

81. perc: 2-3: Lőrinczy szögletét Kovác a hosszú sarokba csúsztatta.

79. perc: Lipcsei Péter is cserélt, Katona és Lovrencsics helyére Hudák és Kovác érkeztek.

76. perc: Ismét kettőt cserélt a hazai csapat. Hajdú és Girsik helyére Vígh és Barna érkeztek.

68. perc: Mi is cseréltünk, Szerető helyére Magyari érkezett.

59. perc: Szabó és Rácz helyére Szedlár és Oldal érkeztek.

57. perc: Papp vágta fel Cserniket, ő is sárga lapot kapott.

56. perc: Csernik egy szép csel után 16 méterről alig lőtt kapu fölé.

54. perc: Szabó lövését Valencsik blokkolta. A lecsorgó labdát Szerencsi senkitől sem zavartatva lőhette el 16 méterről. Varga gyorsan reagált és védeni tudott.

50. perc: 2-2: Papp vitte le az alapvonalig a labdát, majd visszapasszolt a 16-os irányába.  Az érkező Nyíri 14 méterről a léc alá bombázott. Közben Tóth helyére Lőrincz érkezett.

48. perc: 1-2: Gyorsan elvégzett szabadrúgást követően Lőrinczy indította Lovrencsicset, aki a középen érkező Szerető elé passzolt. Szélsőnk 13 méterről védhetetlenül lőtt a bal alsó sarokba.

46. perc: Szünetben egyik csapat sem cserélt, folytatódik a mérkőzés.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

36. perc: 1-1: Rácz játszotta tisztára magát a bal oldalon, majd középre lőtte a labdát. A játékszer több védő között a hosszú sarokig jutott, ahol Szerencsi védhetetlenül lőtt a bal felső sarokba.

31. perc: Valencsik rúgta meg Girsiket, amiért sárga lapot kapott.

28. perc: 0-1: Szerető cselezett ki 3 védőt a bal oldalon, majd visszapasszolt lövésre. A lövésbe Lovrencsics az ötösön állva még belepiszkált, így védhetetlen volt.

25. perc: Szabó indította a bal oldalról induló Ráczot, ám a játékvezető lest ítélt, nem alakult ki helyzet.

21. perc: Katona adott ziccer passzt Szeretőnek, aki nagy helyzetben eltörte a labdát és nem talált kaput 10 méterről.

14. perc: Szerető beadása a kipattant a védőkről. A második ütemben érkező Lőrinczy 17 méterről kapu mellé lőtte a pattogó labdát.

4. perc: Gyors akció végén Szerető passzolt a középre az érkező Lovrencsics irányába. Keresztes becsúszva szögletre mentett az ötös vonaláról.

3. perc: Rácz bal oldali beadása lecsúszott kissé, de így lett veszélyes. Centiken múlt, hogy nem esett be a hosszú sarokba.

1. perc: A mérkőzést a piros-fekete csíkos mezben játszót Dorog kezdte.