Végeredmény: Nyíregyháza- Soroksár: 1-5  (1-2)

Végeredmény: Nyíregyháza- Soroksár: 1-5 (1-2)

A Merkantil Bank Liga NB2 25. fordulójában a remek tavaszt produkáló Nyíregyháza vendégei leszünk.

Ellenfelünk stadionja építés alatt van, így Balmazújvárosban fogadnak minket. Reméljük, ki tudjuk használni, hogy nem a megszokott környezetében játszik a Spartacus.

Balmazújvárosi Városi Stadion,    vezeti: Berényi Tamás  (Varga Gábor, Kovács Gábor)

Nyíregyháza: Fejér- Jánvári, Zamostny, Sigér, Novák, Vass, Gengeliczki, Papucsek, Márkus, Amedome, Hamid

Vezetőedző: Feczkó Tamás

Soroksár: Varga- Nagy, Gyömbér, Kékesi, Csontos- Hudák, Csernik- Magyari, Lőrinczy, Korozmán- Lovrencsics

Nyíregyháza Spartacus FC- Soroksár SC: 1-5  (1-2)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

87. perc: Lőrinczy és Lovrencsics helyére Ladányi és Lipcsei érkeztek.

85. perc: Nagy szlalomozott át a védelmen, de ziccerben kapu fölé emelt.

83. perc: Kettős csere nálunk is. Magyari és Korozmán helyére Szerető és Kovác érkeztek.

82. perc: 1-5: Lőrinczy futott el a jobb oldalon, majd a középen érkező Korozmán elé passzolt, aki kapásból a bal sarokba lőtt.

78. perc: Ismét kettőt cserélt a hazai csapat. Novák és Zamostny helyére Pócsik és Banyoi érkeztek.

76 perc: Csontos emelte át  kimozduló Fejért, de a visszafutó Kovács menteni tudott a gólvonalról.

74. perc: Szép összjáték végén Korozmán adhatott középre, de labdája a becsúszó Jánváriról szögletre pattant.

67. perc: Papucsek ütötte el Korozmánt, amiért megkapta második sárga lapját, így kiállította a játékvezető.

64. perc: Csontos beadását Magyari egy pattanás után kapura lőtte. Fejér bravúrral a mezőnybe ütötte a labdát.

63. perc: Papucsek kapott sárga lapot talpalásért.

56. perc: Kettős cserét hajtott végre a hazai csapat. Amedome és Hamid helyére Debreczeni és Kovács érkeztek.

53. perc: 1-4: Lovrencsics passzát Lőrinczy vette át, majd egy igazítás után kapufás gólt lőtt a bal sarokba.

52. perc: Hamid vezette rá Nagyra a labdát, de nem tudta megverni. Bal lábas  lövése kapu fölé szállt.

46. perc: 1-3: Szünetben egyik csapat sem cserélt. A hazai Nyíregyháza kezdte a játékot. A felívelési kísérletet Lovrencsics blokkolta, majd Magyari elé passzolt, aki 13 méterről a jobb sarokba bombázott.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

41. perc: 1-2: Lőrinczy indította Csontost a bal oldalon, aki laposan középre lőtte a labdát. Korozmán a rövid saroknál elengedte a játékszert, így Lovrencsics a hosszú saroknál könnyedén lőhetett az üres kapuba.

34. perc: 1-1: Lőrinczy indításával Korozmán lépett meg a bal oldalon. Befelé cselezve megverte védőjét, majd védhetetlenül bombázott a hosszú felső sarokba.

32. perc: Csontos szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd középre lőtt. Fejér kapujából kivetődve a mezőnybe bokszolta a labdát.

25. perc: Hamid kapott jó ütemű indítást a bal oldalon, éles szögből leadott lövése keresztbe gurult a kapu előtt.

20. perc: Vass szögletét Novák fejelte kapura. Csernik a gólvonalról vágta ki a labdát.

19. perc: Novák 20 méterről leadott bombáját Varga vetődve szögletre ütötte.

16. perc: Zamostny lövése Kékesi lábáról oldalra pattant Amedome elé, aki beadta a labdát. Novák szorongatott helyzetben 7 méterről kapu mellé fejelt.

10. perc: 1-0: Gengeliczki indította Zamostnyt, aki ziccerben Varga mellett a jobb alsó sarokba gurított.

2. perc: Hamid bal oldali beadását Sigér 15 méterről jobb belsővel kapu mellé lőtte.

1. perc: A fehér mezben játszó Soroksár kezdte.