Végeredmény: Soroksár-DVTK : 1-1 (1-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 következő fordulójában a tavaly még NB1-es és jelenleg feljutó helyen álló Diósgyőr lesz az ellenfelünk!

A vendégek kitűnő formában vannak, hisz utolsó 5 meccsükön mindannyiszor győztesen hagyták el a pályát. Lipcsei Péter csapata is javuló formát mutat, utolsó 2 mérkőzésünkön idegenben játszva 4 pontot szereztünk. Gyömbér Gáborék hazai pályán rendre megnehezítik a feljutásra aspiráló csapatok dolgát, reméljük ezen a mérkőzésen is sikerül pontot, pontokat szerezni!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Hanyecz Bence   (Varga Gábor, Belicza Bence Péter)

Soroksár: Varga- Ternován, Gengeliczki, Csontos, Pászka- Gyömbér, Hudák- Korozmán, Lőrinczy, Haris- Lovrencsics

DVTK: Póser- Szatmári, Eperjesi, Oláh, Molnár, Bokros, Horváth, Zsemlye, Könyves, Karan, Hegedűs

Vezetőedző: Kondás Elemér

Soroksár SC - DVTK: 1-1   (1-0)

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

90. perc: Zsolnai lövését Csontos a gólvonalról vágta ki.

86. perc: Hegedűs rántotta le Magyarit, amiért sárga lapot kapott.

84. perc: Hudák 25 méteres lövése centikkel kerülte el Póser kapuját.

82. perc: Könyves helyére Makrai érkezett.

80. perc: Hármas cserét hajtottunk végre. Lovrencsics, Lőrinczy és Korozmán helyére Kovác, Szerető és Magyari érkeztek.

78. perc: Oláh kapott sárga lapot Lovrencsics megrúgásáért.

76. perc: 1-1: Az előretörő Hegedűs kényszerítőzött Könyvessel. Ziccerben higgadtan passzolt a kapuba a vendégek csapatkapitánya.

73. perc: Katona fejesét Póser hatalmas bravúrral ütötte oldalra.

72. perc: Haris helyére Katona érkezett a csapatunkba.

71. perc: Lőrinczy tökéletesen lőtte középre a labdát, de a csatárok lemaradtak a beadásról.

66. perc: Zsolnai oldalszabadrúgását Horváth becsúszva még elérte, de nem tudta kapura irányítani.

57. perc: Kocsis beadását Horváth fejelte kapura, Varga könnyedén védett.

53. perc: Zsolnai középre tartó lövését Varga védte.

51. perc: Hudák kapott sárga lapot talpalásért.

46. perc: Szünetben kettőt cserélt a Diósgyőr. Zsemlye és Karan helyére Zsolnai és Kocsis érkeztek.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

42. perc: 1-0: Szatmári kezezett, ezért tizenegyeshez jutottunk. Lőrinczy a kapu bal oldalába lőtte a labdát.

39. perc: Eperjesi rántotta vissza Pászkát, amiért sárga lapot kapott.

38. perc: Karan kapott sárga lapot talpalásért.

37. perc: A sérült Gengeliczki helyére Valencsik érkezett csapatunkba.

36. perc: Ternován beadását követően Lőrinczy került helyzetbe, de védője szorításában nem tudta kapura irányítani a labdát.

34. perc: A sérült Gengeliczki ápolása miatt áll a játék.

27. perc: Vendég szöglet után kavarodás alakult ki Varga kapuja előtt. Hegedűs lövését Gengeliczki fejelte ki a kapu torkából.

23. perc: Könyves fordult le védőjéről és lépett ki helyzetben. Lapos lövését Varga biztosan védte.

22. perc: Újabb soroksári helyzet. Lőrinczy kezelte le a labdát a tizenhatoson belül, egy csel után ballal a bal alsót vette célba. Póser ezúttal is lábbal tudott védeni.

19. perc: Csontos 50 méteres indításával Korozmán lépett ki ziccerben. Lapos lövését Póser lábbal védte.

17. perc: Gyömbér labdaszerzését követően Korozmán jutott lövéshez. Póser vetődve szögletre mentett.

15. perc: Haris 27 méterről alig lőtte kapu mellé a szabadrúgást.

14. perc: Pászka szólózott, majd 18 méterről jobbal a bevetődő védőkbe lőtte a labdát.

4. perc: Szép jobb oldali akció végén Korozmán lőtte középre a labdát. Karan becsúszva szögletre mentett.  Lőrinczy sarokrúgását Csontos centikkel fejelte a jobb alsó sarok mellé.

1. perc: A mérkőzést a sárga mezes Soroksár kezdte.