Végeredmény: Soroksár - Budaörs: 0-1   (0-0)

Végeredmény: Soroksár - Budaörs: 0-1 (0-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 14. fordulójában az edzőváltáson átesett Budaörs csapatát fogadjuk.

Mindkét csapat  teljesítménye elmarad a várakozásotoktól, így küzdelmes, taktikai csatára lehet számítani a létfontosságú 3 pont megszerzése érdekében. Ha nem is várhatnak a tavaszihoz hasonló fordulatos, gólgazdag mérkőzést, de mindenképp győzelemben reménykednek a Haraszti útra kilátogató hazai szurkolók!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Kovács J. Zoltán  (Mohos Milán, Kiss Balázs)

Soroksár: Varga- Ternován, Gyömbér, Valencsik, Pászka- Haris, Nagy- Szerető, Lőrinczy, Korozmán- Lovrencsics

Budaörs: Tóth- Gyurácz, Zsidai, Molnár, Pintér, Sajbán, Petneházi, Fényes, Tóth, Lengyel, Halácsi

Vezetőedző: Gabala Krisztián

Soroksár - Budaörs: 0 -  1  (0-0)

90+2. perc: Pászka beadását Kovác 7 méterről kapu mellé fejelte.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

88. perc: Winkler kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

87. perc: Jobb oldali szöglet után Lőrinczy jutott lövőhelyzethez, de 16 méterről a kapus kezébe lőtte a labdát.

83. perc: Lőrinczy és Pászka szépen játszotta le a helyzetet a bal oldalon. A középre lőtt labdát Ladányi nem találta el, Nagy pedig egy átvételt követően 13 méterről fölé lőtte.

81. perc: Ladányi kapott sárga lapot szimulálásért.  Közben Lovrencsics helyére Kovác érkezett.

76. perc: Molnár helyére Kapronczai érkezett a vendég csapatba.

75. perc: Korozmán indításával Lovrencsics iramodott meg a jobb oldalon. Pontosan adott középre, Lőrinczy ziccerben átvétel nélkül a kapusba lőtte a labdát.

73. perc: A sérült Haris helyére Ladányi érkezett csapatunkba.

70. perc: Gyors vendég kontra végén Petneházi került helyzetbe, de Haris becsúszva blokkolni tudott.

63. perc: Kettős cserét hajtottunk végre. Ternován és Szerető helyére Magyari és Hudák érkeztek.

60. perc: Halácsi helyére Winkler érkezett a Budaörs csapatába.

57. perc: Pintér kapott sárga lapot egy rossz ütemű belépőt követően.

56. perc: Ternován beadását követően Lovrencsics 1 méterről a keresztbe vetődő kapuba fejelte a labdát.

50. perc: 0-1: Egy kicsúsztatott labdát Molnár vett át, majd 23 méterről védhetetlenül lőtte a bal felső sarokba.

48. perc: Szépen felépített bal oldali akció végén Haris lőhetett a  tizenhatos vonaláról. A betömörülő védőkről lepattant a labda.

46. perc: Szünetben egyik csapat sem cserélt.

40. perc: Lőrinczy szöktette tökéletes ütemben Korozmánt, aki ballal a bal alsót vette célbe. Tóth G. hatalmas bravúrt bemutatva lábbal védett.

37. perc: Lőrinczy szép csel után 17 méterről alig lőtt kapu fölé.

35. perc: Legyel rúgta meg Pászkát, amiért sárga lapot kapott.

33. perc: Formás akció végén Ternován jobbról laposan gurította középre a labdát. Lőrinczy védőjét megelőzve kiszorított helyzetből kapu fölé lőtt.

32. perc: Halácsi cselezett befelé a bal oldalról. A tizenhatos sarkáról kemény lövéssel vette célba a hosszsarkot, de Varga biztosan fogta a labdát.

20. perc: Bal oldali szögletet követően Valencsik elé pattant a labda, aki dropliból a kapus kezébe lőtt.

18. perc: Sajbán fordult le védőjéről, majd 18 méterről nagy erővel Varga kezébe lőtte a labdát.

15. perc: Tóth K. jobb oldalról laposan lőtte középre a labdát. Ternován becsúszva elpöckölte a labdát a középen érkező támadók elől.

12. perc: Haris vette észre a balról keresztbe induló Lőtinczyt. Az indítás megcsúszott a vizes füvön és Tóth kapujából kilépve menteni tudott.

9. perc: Lőrinczy a bal oldali szögletet egyből kapura lőtte. A labda a háló tetejét is érintve hagyta el a játékteret.

6. perc: A csapatok mezőnyben gyűrik egymást. Több birtokoljuk a labdát, de ellenfelünk rendkívül szervezetten védekezik.

1. perc: A mérkőzést a fehér mezes Budaörs kezdte.