Végeredmény: Soroksár - Szentlőrinc : 0-1 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 13. fordulójában a pályaválasztói jog cseréje miatt ismét hazai pályán játszunk, ezúttal a Szentlőrinc csapatát fogadjuk.

A két csapat ellentétes formában van, míg Gyömbér Gáborék javuló formát mutatnak, addig ellenfelünk formája hullámzó lett. Ennek ellenére nehéz meccsre számíthatunk, mely megnyerése azért is fontos lenne, mert a két csapat helyetcserélne a tabellán.

Szamosi Mihály Sporttelep,     vezeti: Nagy Norbert  (Punyi Gyula, Márkus Péter)

Soroksár: Varga- Ternován, Gyömbér, Csontos, Pászka- Haris, Hudák- Korozmán, Lőrinczy, Redzic- Lovrencsics

Szentlőrinc: Prokop- Hesz, Tamás, Harsányi, Grumic, Havas, Cenaj, Biben, Németh, Jancsó, Erdélyi

Vezetőedző: Sluka Marián

Soroksár SC - Szentlőrinc:  0 - 1   (0-1)

90+3. perc: Csontos fejelt a egy szöglet után, de a labda a földön fekvő Korozmánról kapu mellé pattant.

90+2: perc: Biben került ziccerbe, de elkapkodta a lehetőséget és kapu mellé lőtt.

90+1. perc: Lőrinczy kapott sárga lapot reklamálásért.

86. perc: Mindkét csapat cserél, Harsányi helyére Kovács illetve Lovrencsics helyére Magyari érkeztek.

84. perc: Kovác harcolt ki lövőhelyzetet, de 16 méterről ballal csúnyán kapu mellé lőtt.

78. perc: Csontos kapott sárga lapot talpalásért.

77. perc: Ismét cserélt Lipcsei Péter. Redzic helyére Kovác érkezett.

75. perc: Jancsó helyére Újvárosi érkezett a vendég csapatba.

73. perc: Ternován szépen megverte emberét, de a beadása mély lett, Prokop biztosan ölelte magához.

66. perc: Mi is cseréltünk, Hudák helyére Szerető érkezett.

64. perc: Cenaj és Grumic helyére Sinanovic és Mervó érkeztek.

63. perc: Grumic révén vezetett kontrát a Szentlőrinc. A támadó egy csel után lőtt, de Csontos remek ütemben becsúszva blokkolta a labdát.

61. perc: Lovrencsics harcolt a labdáért a tizenhatoson belül. Redzic elé passzolt, aki állítás nélkül a jobb alsó sarokba lőtt, de közben a játékvezető szabálytalanság miatt megállította az akciót.

56. perc: Pászka 19 méterről lőhetett szabadrúgást. Pászka a sorfal mellett kapura lőtt, de a védőkről lepattant a labda.

52. perc: Redzic jobb oldali beadását Korozmán 1 méterrel fejelte kapu mellé.

50. perc: Erdélyi ütötte el a félpályán Redzicet, amiért sárga lapot kapott.

46. perc: Szünetben egyik csapat sem cserélt.

44. perc: Pászka bal oldali beadása pontos volt Lőrinczy számára, de kapásból 10 méterről Prokop kezébe lőtt.

36. perc: Cenaj kapott sárga lapot utánrúgásért.

29. perc: 0-1: Harsányi jobb oldali beadását követően Grumic előzte meg védőjét és a jobb sarokba fejelt.

25. perc: Pászka egy lövőcsel után Lőrinczyhez passzolt a bal oldalon, aki éles szögből ballal a jobb kapufát találta el.

24. perc: Ternován szerzett labdát az ellenfél térfelén. Hudákhoz passzolt, aki 23 méterről laposan kicsivel lőtt kapu mellé.

19. perc: Havas kapott sárga lapot lerántásért, majd Grumics is lerántásért.

17. perc: Korozmán tökéletesen lőtte be jobbról a védők mögé a labdát. Támadóink lemaradtak, nem alakult ki helyzet.

14. perc: Lovrencsics ápolása miatt áll a játék.

12. perc: Szép szögletvariáció után Gyömbér maradt üresen. Csapatkapitányunk pontosan kapta a labdát, de fejjel 8 méterről nem találta el a kaput.

8. perc: Korozmán 25 méterről 2 méterrel lőtt a bal sarok mellé.

7. perc: Bal oldali szabadrúgást Harsányi egyből kapura lőtt. A labda Varga keze mellett a kapufáról pattant a mezőnybe.

3. perc: Jobb oldali beadást követően Hesz fejelt veszélyesen. Varga nagyot nyújtozva oldalra ütötte a labdát.

1. perc: A mérkőzést a fehér mezes Szentlőrinc kezdte.